Jump to content

Xbox Czy Ps?

xanton
 Share

Recommended Posts

Nigdy nie lubilem tych symulatorów motocyklowych wyscigow ;( nie pomoge :sad2: co do metal gear solid to czekam na V;) i na gta V. Przy starej generacji bylo troche lepiej, poniewaz po wyjsciu nowych konsol nadal przez jakis czas gry wychodzily na old geny, a tutaj juz zapowiedzieli, ze np mirrors edge bedzie tylko na next geny, i wiele wiele innych :sad2: zmuszaja ludzi do kupna

sorry princess is in another castle! Ps4 nie będzie kompatybilne wstecz, jedynie gry w chmurze z ps3 będą działać, także jak ktoś ma szybsze łącze to nie ma problemu ;) oglądałem konferencje sony i microsoftu... sony ich zmiażdzyło tekstami typu "ps4 supported used games" i cała sala zawrzała ;p albo "konsola nie musi być podłączona do sieci cały czas"

jak ktos kupi, chetnie wpadne z browarkami obczaic jak wyglada w praktyce, i czy warto zmienic 3 na 4 ;)

wezmę browarki i też mogę podbić? Ale kupowanie konsoli zaraz po wydaniu nie ma sensu. Gier mało, a po 6 miesiącach zejdzie z ceny ;) sam mam zamiar kupić ps4 Jaquzie, szpilasz trochę na tym swoim lakierowanym pudełku? bo powiem szczerze prosto z mostu, że poszukuje pożyczyć i przejść 2-3 gry i to wszystko co mnie z ps3 interesuje. Tak luźno rzuciłem zapytanie ;p

oj Broto, PD kupi - więc on wydaje kasę :biggrin: , dla nas będzie okazja wbić na kilka piwek i popatrzeć jak się 4 prezentuje.

a na pudełku 3 gram, obecnie i nadal Assasins Creed 3 i Metal Gear solid 4.

ps, czytaliście o tym?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14127273,Uwazajcie_na_swoje_PS3__Aktualizacja_psuje_konsole_.html

dobrze, że nie robiłem wtedy update'u

wiem wiem pamiętam ;) daj termin to z klockiem podjadę ale biblioteki gier nie wezmę, bo się nie zabiorę z tym ;p także tekken, fifa, i call of duty ;p i pare browców :biggrin:

Ale kupowanie konsoli zaraz po wydaniu nie ma sensu. Gier mało, a po 6 miesiącach zejdzie z ceny ;)

nigdy nie kupuję nowości zaraz po tym gdy pojawią się na półkach - czekam z zakupem na wszelki wypadek aby upewnić się że dana rzecz nie posiada "choroby wieku dziecięcego" ;-)

jak to było w pierwszych klockach i sławetny RROD, ja kupiłem rok po wyjściu konsoli, i nie mam z nią problemów ;) ps4 też kupie pewnie po roku, mam jeszcze masę tytułów do przejścia na x360. A jeśli chcecie to na PC polecam taką gierkę "to the moon"..... cholera tak gra na emocjach, muzyką i fabułą, Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem, wbiła mnie w fotel na 4h

tak to. Wiem, że wyglada cholernie niepozornie, ale kolejny raz udowodnili, że nie grafiką się trzeba kierować. Brakuje takich gier które mają porządny przekaz, która pokazuje pewne wartości. Mało takich jest produkcji. Mam nadzieje,że będzie takich gier więcej...

hahaha :biggrin: niewątpliwie ;) i Luigi jako drugi joystick :biggrin: i TANK!!!! nad tym spędziłęm grube popołudnia

oooohhh my god is a duck, what have i done!? :biggrin: dobre dobre ;) ja to bym sobie chętnie w BF3 po sieci pograł ;/ ale poczekam na ps4 i BF4 i wtedy po sieci :biggrin:

to jak przyjdziesz do mnie z dzikusem to raczej sobie nie pogramy :[

chyba, że przyjdziecie z własnym padem :decayed: