Jump to content

Zakończenie Sezonu Forum Łódzkich Motocyklistów 2012

Suchy-wolk
 Share

82 members have voted

1. 1. Czy weźmiesz udział w tym wydarzeniu?

• Tak
      36
    • Nie
      12
    • To zależy od warunków atmosferycznych
      22
    • Jeszcze nie wiem
      12

Recommended Posts

Dnia 27 października odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego w wykonaniu Forum Łódzkich Motocyklistów, na które serdecznie zapraszamy.

Dołączona grafika

Miejsce spotkania, to parking przy ul. Wycieczkowej w Łodzi (tzw.Kaloryfer) - MAPKA. Jeżeli pogoda i wolne miejsce dopisze, to odbędą się również konkursy związane z motocyklami, gdzie do zgarnięcia będzie wiele ciekawych nagród - w tym nagroda główna w postaci kasku. Nasi partnerzy przygotowali także inne niezbędne gadżety i akcesoria dla was, więc przygotujcie się psychicznie i fizycznie na zdrową rywalizację :smile:

Oczywiście jak to bywa na każdej dobrej imprezie, do waszej dyspozycji również będzie poczęstunek z Grilla B)

Pogoda nam nie straszna, będziemy czekać na wszystkich motocyklistów w najbliższą sobotę od godziny 11.30.

= = = = = = = = = =

Imprezę wspierają: Motopublica, Motorwings, Wolfmoto, Hypnotik, Moto-Moto, Korando

Oby śniegu było jak najmniej (najlepiej wcale), nie mniej jednak to idealna okazja, aby po zakończeniu odstawić motocykle do garaży na sen zimowy :smile:

może macie jakiś pawilon (namiot) co by chronił przed desczem (śniegiem) itp... ? :smile: może ktoś (czt. oficjalny partner forum) ma jak się wystawia na bajzlu itp... a tam miejsca na końcu parkingu po prawo jest sporo tylko dachu brak ;)

Dołączona grafika

właśnie fajna sprawa tylko trochę wcześniej mogło być. Wtedy konkurencje mogły by być bardziej śmiałe. A z tego co wiem to tylko jedna osoba na forum ma zimówki ;) na swoim jednośladzie :P

ja też będę jak nie na moto to na nartach ale będę :P

ja też pewnie przyjadę ale zakończenie sezonu motocyklowego puszką to średnia przyjemność, chyba że suchy masz znajomości w niebiosach :smile: daj znać to nie zaprowadzę motocykla na zimowanie przed 27 :P. a tak na serio to może warto pomyśleć na otwarciem sezonu i zakończeniem w przyszłym roku co by nie kolidowało z pogodą i innymi imprezami :smile:

Łooo fajnie ! też będę bo to 3 km ode mnie, a przez "pola" jeszcze bliżej xD tylko moja Hania poległa i będę musiał puchą podlecieć... :/ chyba, że pdosiądę Bandyte który u mnie zimuje kumpla xD

Leeewa ~!~

Jak ja mam być jak mam moto jeszcze nie złożone i brak czasu?,składać pożyczać czy jak? jak nie to na piechotę przyjdę

dla tych co koniecznie chcą na 2 kołach a moto oddali na "klatki niedźwiedzia" to może 2 koła napędzane siła mięśni?? będzie można wheelie poćwiczyć ;) i piwko wypić "jedno" :biggrin:

Praca do 20:00 nie pozwala w sobotę, więc niestety odpadam, ale bawcie się dobrze ;)

i do zobaczenia na rozpoczęciu ;)

ps. to już chowacie 2oo do garaży ? łeee :smile:

Szkoda że zakończenie nie jest tydzień później - na pewno bym wpadł... A tak prawdopodobnie będę musiał się zadowolić zdjęciami z imprezy ( zakładając ze ktoś wstawi je na forum ) :smile:

Niestety jutro wyjeżdzam do Budapesztu, szkoda że nie tydzień później :sad2: Jedyne co to pozostaje mi życzyć wam udanej zabawy :biggrin:

moim zdaniem troszkę późno poszło info?nie sądzicie?

Owszem późno, ale lepiej niż wcale :decayed: Nie dyskutujmy na ten temat. Jeżeli nie odpowiada termin, to trudno. Nie będę tłumaczył, dlaczego jest tak, a nie inaczej :smile: Też wolałbym to mieć z głowy i z wyprzedzeniem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...