Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu Forum Łódzkich Motocyklistów 2012


Suchy-wolk

  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weźmiesz udział w tym wydarzeniu?

    • Tak
      36
    • Nie
      12
    • To zależy od warunków atmosferycznych
      22
    • Jeszcze nie wiem
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27 października odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego w wykonaniu Forum Łódzkich Motocyklistów, na które serdecznie zapraszamy.

 

Dołączona grafika

 

Miejsce spotkania, to parking przy ul. Wycieczkowej w Łodzi (tzw.Kaloryfer) - MAPKA. Jeżeli pogoda i wolne miejsce dopisze, to odbędą się również konkursy związane z motocyklami, gdzie do zgarnięcia będzie wiele ciekawych nagród - w tym nagroda główna w postaci kasku. Nasi partnerzy przygotowali także inne niezbędne gadżety i akcesoria dla was, więc przygotujcie się psychicznie i fizycznie na zdrową rywalizację :smile:

 

Oczywiście jak to bywa na każdej dobrej imprezie, do waszej dyspozycji również będzie poczęstunek z Grilla B)

 

Pogoda nam nie straszna, będziemy czekać na wszystkich motocyklistów w najbliższą sobotę od godziny 11.30.

= = = = = = = = = =

Imprezę wspierają: Motopublica, Motorwings, Wolfmoto, Hypnotik, Moto-Moto, Korando

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby śniegu było jak najmniej (najlepiej wcale), nie mniej jednak to idealna okazja, aby po zakończeniu odstawić motocykle do garaży na sen zimowy :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może macie jakiś pawilon (namiot) co by chronił przed desczem (śniegiem) itp... ? :smile: może ktoś (czt. oficjalny partner forum) ma jak się wystawia na bajzlu itp... a tam miejsca na końcu parkingu po prawo jest sporo tylko dachu brak ;)

Dołączona grafika

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też pewnie przyjadę ale zakończenie sezonu motocyklowego puszką to średnia przyjemność, chyba że suchy masz znajomości w niebiosach :smile: daj znać to nie zaprowadzę motocykla na zimowanie przed 27 :P. a tak na serio to może warto pomyśleć na otwarciem sezonu i zakończeniem w przyszłym roku co by nie kolidowało z pogodą i innymi imprezami :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo fajnie ! też będę bo to 3 km ode mnie, a przez "pola" jeszcze bliżej xD tylko moja Hania poległa i będę musiał puchą podlecieć... :/ chyba, że pdosiądę Bandyte który u mnie zimuje kumpla xD

Leeewa ~!~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca do 20:00 nie pozwala w sobotę, więc niestety odpadam, ale bawcie się dobrze ;)

 

i do zobaczenia na rozpoczęciu ;)

 

ps. to już chowacie 2oo do garaży ? łeee :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zakończenie nie jest tydzień później - na pewno bym wpadł... A tak prawdopodobnie będę musiał się zadowolić zdjęciami z imprezy ( zakładając ze ktoś wstawi je na forum ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem troszkę późno poszło info?nie sądzicie?

Owszem późno, ale lepiej niż wcale :decayed: Nie dyskutujmy na ten temat. Jeżeli nie odpowiada termin, to trudno. Nie będę tłumaczył, dlaczego jest tak, a nie inaczej :smile: Też wolałbym to mieć z głowy i z wyprzedzeniem.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...