Skocz do zawartości

Suzuki Rg80, Honda Ns1, Dniepr Mt9


MrKubek

Rekomendowane odpowiedzi

Historia sie zaczeła od simsona, Potem rg80 które polecam każdemu. Piździka juz miało nie byc i w te wakacje sie trafiło ns1 za 1k zł. Dniepr to inna historia. Jak miałem 10 lat to tata sadzał mnie za kierownica m72 z koszem i śmigałem, Tata sprzedał m72 i po niespełna 6 latach zakupił urala, zaraził remontem mnie i znajomego. Znajomy kupił sobie k750. A mi mikołaj na święta przywiózł mt9 w opłakanym stanie. Ale teraz trzyma sie dobrze,

k750 już nie ma- jest w to miejsce m72(puzzle)

Urala też nie ma- jest w to miejsce starszy ural (tez puzzle)

Jesteśmy także w trakcie remontu junaka.

Zdjęcia.

 

NS1 i rg80

Dołączona grafika

 

Ural i k750

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dniepr mt9

Dołączona grafika

 

M72

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne motocykle.

Najbardziej Ci zazdorszcze urala, dniepra i k750. chcialbym miec takie w swoim garazu. pieknie odrestaurowane. tylko pozazdroscic!

 

Mam nadzieje ze w przyszlym roku uda mi sie je zobaczyc na wlasne oczy na jakims spotkaniu czy zlocie ;)

 

@edit Ile mniej wiecej czasu Ci zajmowal jeden motocykl? Duze sa koszta takiej renowacji prawie od zera?

Edytowane przez BobeQ (wyświetl historię edycji)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu w wolnym czasie i jak jest funusz koło 2 lat i 8k wraz z zakupem motoru.

K750 i ural juz ciezko bedzie do zobaczenia. K750 jest w gdańsku a ural w toruniu.

Niestety kasa była potrzebna ale sie lepsze perełki szykują.

 

A dniepr niestety stoi właśnie na allegro. Kończe prawko trzeba kupić auto a że zima sie zbliża tobardzo by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam kilka pytan zwiazane do dwoch motorow.hondy ns1 i suzuki rg 80 co lepijej kupić ?na róznych stronkach piszą ze suzuki ma silni nie do zajezdzenia i ze jedzie v max 115 moim zdaniem wada wygląd. a honda 130 i wada hondy jest to ze nie ma czesci twoim zdaniem co jest lepiej kupic ? PROSZE O ODPOWIEDŹ. I napisałeś ze rg80 polecasz kazdemu czyli jest lepsze od ns1 ?.A i co jest wieksze rg czu ns1 ?

Edytowane przez cytryna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze jest ns1.

jest szybsze i mocniejsze, Ale wiecej pali i remont silnika to drogie ustrojstwo bo łozyska na wał tylko z salonu.

rg jest tańsze w utrzymaniu. mniej pali, dużo częsci w miare tanich. Wygląd to troche inna sprawa.

Rg sie łatwiej prowadzi i jest wygodniejsze. A w nocy wszystko widać nie to co w ns1 bo rg ma światła z akumulatora a ns1 z zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jescze jedno pytanie bo taki kolega ma do sprzedania właśnie suzuki rg 80 za 3000 rg ma

28000 tys przejechane.A i do ilu tys dochodzi w rg ?

wszystko jest nowka tylko to co było potrzebna to zostało wyminione czyli np ślimak do predkościomierza.

i wglad biało niebieska moim zdaniem to najładniejsze malowanie dla suzuki :P

nic nie tuningowane :biggrin: Moim zdaniem troszke za drogo :P a ty chciał byś sprzedac to suzuki lub ns1 ? :biggrin:

I czy full seria w suzuki rozpedza sie do 100km/h na lajcie czy to juz sa dla niej katy ?

Edytowane przez cytryna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na seryjnym wydechu jechałem niemalże 110 na jeziorsku.

Na sportowym wydechu jechałem prawie 115 może i było by wiecej ale nie chciałem cisnąć

mam na sprzedaż rg.

 

 

http://allegro.pl/suzuki-rg80-50-zadbane-zdjecia-w-aukcji-i2733474662.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gratuluję pasji. Na prawdę fajne moto. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i przy piwie pogadamy. No a w przyszłym sezonie jak najbardziej zapraszam do śmigania, bo obecna pogoda już trochę hardcore'owa ;D

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego sezonu bede sie udzielał bo sie w sumie przed koncem sezonu tu zarejestrowałem. A berlin to kawał ciekawej fury, Rób rób :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Andree-stary wyga

nie ma jak stare sprzęcicha :drool:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...