Skocz do zawartości

Dam Pracę, Szukam Pracy


Zyygy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś szuka trenera personalnego lub instruktora siłowni  to jestem do usług :smile:

Masz może jakieś kursy/papiery na to? 

Pytam, bo może u żony bym coś dopytał na siłce, bo marudzi, że mają mało trenerów. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Firma w której pracuję poszukuje

 

  •  ASYSTENT DZ. MARKETINGU

OPIS STANOWISKA:
▪ Redagowanie tekstów reklamowych.
▪ Tworzenie prostych grafik internetowych oraz reklamowych.
▪ Aktualizacja i administracja witryny internetowej.
▪ Aktywna administracja social media (Facebook, YouTube itp.).
▪ Nadzór i edycja baz danych.

 

 

 

http://www.skoda-dobron.pl/kariera

 

 

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pracy dla spawacza z uprawnieniami 135 FM-1 i FM-5 czyli MAG/MIG stal czarna i kwasówka.

 

Moje wymagania: umowa o prace oraz stabilność zatrudnienia, fajnie by też było gdyby to była praca poranna powiedzmy 7-15 :smile:

 

Dodam że uprawnienia mam od sierpnia tego roku czyli ciężko też mówić o jakimś doświadczeniu.... ale szybko łapię.  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

14721470_1228355227227064_41895126047752

 

Zatrudnimy pasjonata/tkę motocykli na stanowisko specjalista/tka ds. sprzedaży w naszym salonie.
Wymagana przede wszystkim duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
Dodatkowym atutem będą podstawowe umiejętności obróbki graficznej, orientacja w kulturze serwisów społecznościowych i komunikatywny angielski. Nie wymagamy doświadczenia w branży ani w sprzedaży, jesteśmy nastawieni na przeszkolenie i długofalowy rozwój osób z nami współpracujących.
Możliwa praca zarówno w pełnym jak i częściowym wymiarze czasowym.
Prześlij do nas CV ze zdjęciem i list motywacyjny ze szczególnym uwzględnieniem pasji motocyklowej na adres:info@motorwings.pl temat:rekrutacja.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szukam pracy. Legalnej i z umową...

Najchętniej do 30km od Sieradza ale to wszystko zależy.

Pracowałem teraz 1,5 roku na Orlenie. Wiec sprzedaż, obsługa klienta,blablabla, zamiatanie :biggrin:

Mam też doświadczenie jako kurier i busy polska

Prawko A2 i B

Nowych rzeczy uczę się raczej dość szybko. Na dniach pójde na kursy na wózki widłowe

Książeczke sanepidowską posiadam

Z mechaniką nie jestem wrogiem ale jako pomocnik czemu nie :smile: jak coś to kontakt PW

Edytowane przez Rico (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie w firmie poszukiwany jest pracownik fizyczny. Do obowiązków należy głównie pomoc przy pakowaniu (firma produkcyjna- kosmetyki), przerzucenie kilku beczek dziennie do winy i z windy i pojeżdżenie paleciakiem. Lokalizacja: Łódź- Stoki. Nie jest wymagany status studenta, ale nie wiem jak z prawem jazdy. 

:rock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pracy dla spawacza z uprawnieniami 135 FM-1 i FM-5 czyli MAG/MIG stal czarna i kwasówka.


 


Moje wymagania: umowa o prace oraz stabilność zatrudnienia, fajnie by też było gdyby to była praca poranna powiedzmy 7-15  :smile:


 


Dodam że uprawnienia mam od sierpnia 2016 roku czyli ciężko też mówić o jakimś doświadczeniu.... ale szybko łapię. 


Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć szukam pracy najlepiej w zakresie sportowym( diety,plany treningowe,crossfit ), nie zamykam się jednak tylko na ten jeden sektor. Nie mam problemów  w kontakcie z ludźmi oraz jestem sumienny i odpowiedzialny. Posiadam Prawko kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe ( jednak w tym zakresie jestem prawdziwym nowicjuszem).
Tel: 575890490
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Praca szuka człowieka, poszukiwana osoba do salonu TimeTrend w Sukcesji na stanowisko doradcy klienta.Wymagania: komunikatywność ,nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem, chęć nauki

CV na adres s.kosmalska@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli macie czas wieczorem od 17 do 22 w tygodniu (weekendy wolne) i chcielibyście dorobić będąc studentem, to śmiało uderzać do Michała. Praca od 1 czerwca!

32149268_10214621406942832_1183637427080

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła rekrutacja do salonu Time Trend (zegarki) w CH Sukcesja

CV na adres  s.kosmalska@o2.pl 

- szkolenia wprowadzające

- umowa o pracę na pełny etat

- karty multisport

- stabilne zatrudnienie

ostatnia pani postanowiła uczcić zdobycie pracy i zakończenie szkolenia przychodząc do pracy .................wróć, wczołgując się do pracy w stanie 3 promili %%%     :D

także fajnie jak by zgłosiła się osoba która faktycznie szuka pracy a nie porobić sobie jaja........

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kosmaty napisał:

wczołgując się do pracy w stanie 3 promili %%%     :D

także fajnie jak by zgłosiła się osoba która faktycznie szuka pracy a nie porobić sobie jaja........

A już CV szykowałem :drunk: ale widzę, że tam nikt mojego hobby by nie uszanował :D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hobby masz pewnie wpisane:

"Lubie zapier.....ć" wiec sie nie dziw :D

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Firma w ktorej pracuje poszukuje spawaczy.Tig aluminium i MAG stal.Jak ktos chetny to niech piszę na priv to podam wiecej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zatrudnimy studentów/-ki do pracy w salonie motocyklowym w charakterze: sprzedawca/obsługa klienta bezpośrednia i internetowa.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia.

Czas pracy: minimum 20h tygodniowo, praca od poniedziałku do soboty, godziny i dni pracy elastyczne do ustalenia.

Wymagania:

-motocyklista/ka

-bardzo dobra znajomość języka polskiego, w szczególności ortografii

-bezpośredniość

-umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu, zdolności interpersonalne

Dodatkowym atutem będą:

-znajomość języka angielskiego

-znajomość obsługi programów graficznych

-znajomość portali typu social media (FB, instagram, etc.)

Wynagrodzenie:

-14,70zł/h

- bardzo atrakcyjne rabaty na zakupy własne towarów oferowanych przez nasz salon

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: info@motorwings.pl temat: rekrutacja.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skąd tak duża rotacja, to nawet w lidlu koło mnie ludzie siedzą już po pare lat a tu praktycznie co 3 miesiące NEXT :blink:..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kosmaty napisał:

ciekawe skąd tak duża rotacja, to nawet w lidlu koło mnie ludzie siedzą już po pare lat a tu praktycznie co 3 miesiące NEXT :blink:..................

Cieszymy się, że tak pilnie obserwujesz nasze poczynania biznesowe. Niestety Twoje spostrzeżenie nie jest prawdziwe, także sugerujemy jeszcze baczniejsze obserwowanie naszej firmy. Na początek polecamy też lekturę „Etyka i Profesjonalizm w Biznesie”.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   

45 minut temu, MOTORWINGS napisał:

Cieszymy się, że tak pilnie obserwujesz nasze poczynania biznesowe

obchodzą mnie jak zeszłoroczny śnieg, niestety inni też nie są ślepi ;)

Tobie również polecę:

Managing People in a Small Business

10 godzin temu, karwoj25 napisał:

Po pierwsze w lidlu znacznie więcej płacą

To na pewno

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl to duza miedzynarodowa firma z odpowiednim know how, strategia i dodatkowymi benefitami dla pracownikow wiec dlatego siedza i dobrze robia. Niestety dobrych ludzi do pracy jest znalezc bardzo ciezko obecnie na rynku. Pracodawcy maja duuzy z tym klopot. Ludzie chca zarabiac od razu pensje jak specjalista z 10 letnim doswiadczeniem albo pracowac na wysokim stanowisku w globalnej firmie a przynajmniej miedzynarodowej tak sie niestety nie da od razu i swoje trzeba najpierw wypracowac i nauczyc sie a sami od siebie oferuja za malo. Motorwings to jeden z najlepszych jak nie najlepszy sklep z ciuchami moto w Lodzi. Oceniam caloksztalt czyli glownie wiedze sprzedawcow na temat produktow, zaangazowanie w prezentacje produktu, podejscie do klienta, elastycznosc ceny, dostepnosc produktow itp. z punktu widzenia nielatwego klienta jakim jestem dla mnie jest to sklep do ktorego wracam kupujac nastepne produkty. A w trudnej sytuacji obecnie z ludzmi do pracy nie zauwazylem spadku na jakosci obslugi a bywam tam bardzo czesto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm wydaję mi się,że nie ma co się bulwersować apropos cen.

Tak jak w dziale "sprzedaży" tego nie robimy to i może warto tutaj wprowadzic ten schemat.

Każdy wie za ile może i chce iść do pracy. Plusem godziny do ustalenia to też ważne. 

Rynek wszystko zweryfikuje i nasze wypowiedzi nic w tym temacie nie zmienią. 

Miłego wieczoru  😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...