Skocz do zawartości

Dam Pracę, Szukam Pracy


Zyygy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi do głowy taki pomysł żeby zamieszczać tu informacje o tym iż ktoś szuka pracy lub wie o możliwości zatrudnienia kogoś innego.

Siedziałem sobie na forum i słyszałem jak nasz dyrektor przeprowadza akurat rekrutację.

 

Ja sam znam kilka osób wśród znajomych i rodziny którzy poszukują pracy może kiedyś sam będę potrzebował :smile: ale myślę że warto zaprowadzić takie wpisy, być może pomożemy w ten sposób naszym znajomym czy kolegom i koleżankom.

 

Struktura wpisu jest prosta.

 

1. Jakie stanowisko

2. Jaka firma (może link do strony) a dalsze informacje na PW.

3. Od kiedy lub do kiedy ogłoszenia są aktualne.

 

jeżeli jest możliwość powołania się to zarąbiście jeżeli nie to info że tam akurat poszukują pracownika na takie a takie stanowisko.

Oczywiście nie chodzi o to by ktoś podbijał liczbę postów i szukał ogłoszeń w gratce, jeżeli pracodawca np. ma problemy z wypłacaniem pensji to też warto było by to uwzględnić żeby nie wpuścić kolegów w maliny :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good post.

 

ps. a ten Twój dyrektor kogo szuka dokładnie (wpisz te swoje 3 pkt)? nuż się podrzuci kogoś.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy:

Student 5. roku poszukuje pracy. Zajęć w tygodniu mam mało, więc kwestia połączenia obowiązków jest do ogarnięcia. Umowa zlecenie, praca na czarno - nie ma problemu. Pracowałem w ubezpieczeniach, pracowałem także jako kucharz i przyuczenie się do większości różnych prac i zadań nie stanowi dla mnie problemu.

O zadowalających zarobkach pisać publicznie nie będę, żeby się koledzy nie śmiali, ale za uczciwe pieniądze wykonam uczciwie pracę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie

good post.

 

ps. a ten Twój dyrektor kogo szuka dokładnie (wpisz te swoje 3 pkt)? nuż się podrzuci kogoś.

 

U mnie rekrutacja prawdopodobnie jest zamknięta ale jeżeli ktoś się nie znajdzie to ruszy kolejny nabór.

 

1. handlowiec

2. CV na adres rekrutacja@debiutplus.pl www.debiutplus.pl

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zajeb...sty sam aktualnie szukam roboty także gdyby ktoś słyszał obojętnie w jakim zawodzie to chętnie się podejmę :smile: Artur dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie stanowisko

2. Jaka firma (może link do strony) a dalsze informacje na PW.

3. Od kiedy lub do kiedy ogłoszenia są aktualne.

 

Myślę że przydałby sie punkt (4 miejsce pracy)

Forum przecież ma skale wojewódzką

 

btw Sam poszukuje pracy w Łowiczu i okolicach (Student zaoczny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwana jest praca dla studenta I roku - w grę wchodzą niestety tylko weekendy. Gdybyście coś słyszeli, dajcie znać :smile:

 

podejrzewam ze raczej pozostaje obsluga w knajpie jesli tylko wekend

 

a to on czy ona?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAM PRACE:

1/STANOWISKO:

a>sprzedaż/dystrybucja: poszukuję osoby lubiące sprzedaż bezpośrednią nie akwizycje jak umowy ubezpieczenia na życie. chodzi o schludny wygląd i umiejętność utrzymania sobie klientów

b>menadżer/lider grupy- tu opcja biznesowa czyli DUŻO większa kasa niż w pkt ,,a''. Tu poszukuje osób gotoych na biznes, ciągł podnoszenie swoich umiejetnosci i technik osobistych. Sam prowadzę również szkolenia.prezentacje. Zapewniam ciągły backup oraz bezustanny deedback z tego co moi liderzy robią.

2/FIRMA:

Działam pod skrzydełkiem Lider Team zapoczątkowanym we Wrocławiu a teraz Główny lider rozwija biznes na ziemi łódzkiej i lecimy co raz to lepiej do przodu.

3/REKRUTACJA:

-bezustanna (bez znaczenia na zamieszkanie)

//Pisać na mail liderteamlodz@gmail.com lub do mnie na face Adam Gerwatowski lub 696-501-680

 

----

proces rekrutacji: umawiamy się na spotkanie i przedstawiam sprawę jak wygląda, osoby konkretne i poważne proszę o zgłaszanie się. nie rozmawiam o pieniądzach przez tel. Dla mnie służy on za narzędzie do umówienia spotkania.

Pozdrawiam

Edytowane przez GerwazKNZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"menadżer/lider grupy [...] Tu poszukuje osób gotowych na biznes, ciągłe podnoszenie swoich umiejetnosci i technik osobistych"

 

Ciekawe stanowisko, tylko trochę średnio opis pasuje do nazwy "manadżer/lider grupy" i tego co ta osoba miała by w rzeczywistości robić - i takie właśnie opisy mnie irytują lekko - zamiast napisać czarno na białym co będzie (orietnacyjnie rzecz jasna, nie da się wszystkiego wpisać w aplikacji) rzeczywistym zakresem obowiązków danej osoby, wpisywane są jakieś bajki i bzdety, jak to pracodawca poszukuje np. osób dążących do ciągłego doskonalenia, i wysokiej umiejętności współpracy z innymi, a szuka np. dozorcy ;) Takie mam czasem wrażenie, że polscy pracodawcy nie potrafią jasno i konkretnie ustalić zakresu obowiązków danemu pracownikowi np. stanowisko: lider; główne obowiązki: zarządzanie grupą osób i koordynacja pracy grupy osób; a takie rzeczy jak ciągłe podnoszenie umiejętności tzw. continuous improvement (jak to się ładnie nazywa w firmie, gdzie mam przyjemność pracować), to oczywiste rzeczy, gdyż musimy iść do przodu, razem ze światem (ten idzie do przodu), bo jak się zatrzymamy to "przegramy".

 

just my 2 cents.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biznes..branża? biznesowa;) huraaa hehe thats all reszta priv. poza tym ciężko przedstawić misje i cel firmy piszac śmieszne literki. ja jestem zdecydowanie przekonany że indywidualne spotkania z osobą daje mi możliwość poznania potrzeb i dopasowanie do nich zaoferowanie pracy. kto siedzi w HR mającym pole manewru wie o co chodzi;) jeśli jestem HRowcem w TESCO to wiem ze ty sie nadajesz na magazyn ty na kase a ty ty ty czy ty na promotora usług TESCO. dlatego spotykam sie z ludźmi i informuje o możliwościach jakie jestem w stanie zaoferować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie szukają kierownika, info i składanie CV w salonie S Plus na rogu ulic Maratońskiej i Wileńskiej... Branża motoryzacyjna, jak ktoś zainteresowany, to niech wpisze w googlach S Plus i poczyta czym się firma zajmuje a potem zawita z CV ...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję studenta (studia zaoczne lub wieczorowe) do pracy na umowę zlecenie, praca od poniedziałku do piątku.

Praca będzie polegała na pakowaniu wyrobów gotowych (odpowiednie zabezpieczenie produktu do transportu) i kompletowaniu wysyłek na magazynie oraz sporadycznej pomocy na produkcji (pomoc na stanowisku montażu).

Jeśli ktoś jest zainteresowany niech przejrzy stronę www.mapal.pl i zapozna się z działalnością firmy.

Więcej informacji na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam osoby do pracy na zlecenie.

Wymagania:

- umiejętność wykonywania modeli,

- umiejętność wykonania formy z modelu

- doświadczenie w pracy z włóknami szklanymi i innymi kompozytami.

 

Dodatkowe informacje na Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toschie,

sie szybko ucze :] ile płacisz ? :biggrin: aa, ps. i motocyklem umiem jeździć ;)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

student 3 roku logistyki (studia zaoczne) poszukuje pracy. Obecnie od 1,5 roku pracuję jako sortownik-magazynier w firmie kurierskiej DHL, wcześniej pracowałem jako pracownik produkcji w Browarach Łódzkich.

Poszukuję czegoś "na dłużej", aczkolwiek pracą na umowę zlecenie również byłbym zainteresowany.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema poszukuje jakiegoś stałego zatrudnienia :riding: ktoś coś wie..słyszał???

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...