Skocz do zawartości

Suzuki Sv 650S - 2003R.


kramer

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście bardzo się podoba :laugh2:

ciekawe malowanie, calkiem oryginalne ;)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nigdy SVki nie podobały, ale ta prezentuje się wyjątkowo dobrze :smile: Gratuluję sprzętu :smile:

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, ciekawy egzemplarz. :riding: Jak nie był malowany, to ładnie utrzymany.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozazdroscic poprzedniemu wlasicielowi wyobrazni :laugh2:

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozazdroscic poprzedniemu wlasicielowi wyobrazni :laugh2:

 

Tylko że ładniej wygląda niż w orginale-chociaż 40 proc naklejek wywal, a tak w nawiasie pokaż swoją to porównamy Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni sprzedający poczuł inspiracje jakimś innym innym motocyklem, w sumie jakoś brzydko tego nie zrobił, czasza wydaje się być malowana ( i tu moje pytanie czy naklejki na niej powinny być pod lakierem czy nie) no boczne osłony to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV bardzo fajne:) moto wygląda na zadbany gzemplarz,jednak po jakimś czasie stwierdzisz, że przydałoby się ze 20 koników więcej a nawet 50 :/ Ale to tylko moje prywatne zdanie :smile:

 

Ale dopóki nie przejedzie się rzędówką to jest szansa że nie będzie mu brakowało mocy :P Np. R6 :smile:
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto.

 

A jak szybko wymyślisz że brakuje ci mocy to poczytaj nekrologi a później znajdź sobie dobre szkolenie z techniki jazdy ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię na własnym przykładzie, nie ma startu przy innych 600cc poza tym 245 km/h i więcej niet...

Jeżeli na pierwszym sezonie 245 to mało... to współczuje... bo tak na serio nawet w 50% nie jesteś w stanie wykorzystać moto. Bo mistrzem prostej to każdy może być i nie uważam prędkości na prostej jak wzór skoro na każdym zakręcie zwalnia się do 70km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle Ridrick powala entuzjazmem :smile:

No przecież podoba mi się maszyna :smile: a reszta to dużo entuzjazmu by dłużej pożył.

Dobre szkolenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na pierwszym sezonie 245 to mało... to współczuje... bo tak na serio nawet w 50% nie jesteś w stanie wykorzystać moto. Bo mistrzem prostej to każdy może być i nie uważam prędkości na prostej jak wzór skoro na każdym zakręcie zwalnia się do 70km/h.

 

Nie powiedziałam że mało, tylko że więcej nie idzie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mistrzem prostej to każdy może być i nie uważam prędkości na prostej jak wzór skoro na każdym zakręcie zwalnia się do 70km/h.

Brawoooooo. Polać mu :smile:.

Pod tym kątem swoje umiejętności powinien zweryfikować każdy komu wydaje się że potrafi jeździć. Koledzy niestety często nie powiedzą w oczy, że jeździsz ch....owo :sad2:

 

Wracając do tematu motocykla:

Co ty tam masz za wydech ??? Rozumiem że to jest już ta wersja na wtrysku wiec jakieś 10 kucy mocniejsza ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym kątem swoje umiejętności powinien zweryfikować każdy komu wydaje się że potrafi jeździć. Koledzy niestety często nie powiedzą w oczy, że jeździsz ch....owo :sad2:

 

 

no koledzy wtedy piszą priva do koleżanek z dyskretną prośbą o przemówienie do rozsądku :P

 

sama myślę o SV ale w wersji naked tylko jak rozmawiam z ludźmi to powtarza się kwestia niewygodnego siedziska

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to jest już ta wersja na wtrysku wiec jakieś 10 kucy mocniejsza ?

Moc między gaźnikiem a wtryskiem to kolosalna różnica 1 KM na korzyść wtrysku. Lecz wtryskowa jest już łagodniejsza i delikatniej oddaje moc, gaźnik jest dużo bardziej agresywny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawoooooo. Polać mu :smile:.

... Koledzy niestety często nie powiedzą w oczy, że jeździsz ch....owo :sad2:

 

 

I tutaj szanowni koledzy sądze jest podstawowy błąd, wydaje mi się wręcz koniecznym instruowanie o popełanianych błędach, a adresat powinien wysłuchać z pokorą, wyrazić skruchę i chęć poprawy, a w ramach wdzięczności za troskę postawić :cheers: . Pozwoli to innym uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, a wszystkim bedzie się lepiej razem latalo. Sam był bym wdzięczny za takowe uwagi gdyby ktoś podszedł i powiedział: słuchaj stary zły tor jazdy, przeciwskręt, balans itd. a jeszcze jak będzie to motocyklistka, to zawsze może udzieli instrukcji w praktyce by nie stąpać po omacku :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest racja, jak Rooland powiedział nie chodzi o to żeby być mistrzem prostej :smile: i z pokorą przyznaję, że jeszcze wiele mi brakuję żeby ogarnąć moto ale trzeba jeźdic i jeźdić, tylko żeby móc kogoś poprawiać to trzeba sie wybrać na dłuższa traskę a nie latać od Della do Placu Wolności :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...