Jump to content

KOPERNIK

KOPERNIK
 Share

Recommended Posts

Witam was drodzy koledzy i koleżanki.

Mam na imię Wojtek i mieszkam w Zduńskiej Woli.Mam żonę i 10 letnią córkę ..

Przygodę z motocyklami zacząłem jako małolat jeżdżąc na Romecie 50 później była WSK125 i Jawa 350Ts :smile:

Z racji braku funduszy moja miłość do motocykli zamarła na kilka lat ale w 2008r zrobiłem prawko na moto i tej zimy zamierzam zakup pierwszego poważnego moto.

Z racji że już jeździłem motocyklami planuję zakup pojemności 600 i raczej to będzie Bandit...

Mam nadzieję że będę tutaj z wami miło spędzać czas i poznam wielu ciekawych i i fajnych ludzi.

Wiem to z doświadczenia że forum to jedna wielka rodzina tylko czasem szkoda że wirtualna:)

pozdrawiam KOPERNIK

Siemanko :smile:

Widzę, że przygodę z motocyklami zacząłeś tak samo jak ja :smile: Miałem żółtą 350TS ale to było 12 lat temu :smile:

witaj, nie martw się że wirtualna rodzina. Wystarczy, że podasz dokładny adres zamieszkania i kąkretną datę, a TA rodzina zrobi Ci taki wjazd na chacjende, że druga połówka szybko wybije Ci pomysł moto z głowy, lecz będzie wszystko w realu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif