Skocz do zawartości

KOPERNIK


KOPERNIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy koledzy i koleżanki.

 

Mam na imię Wojtek i mieszkam w Zduńskiej Woli.Mam żonę i 10 letnią córkę ..

Przygodę z motocyklami zacząłem jako małolat jeżdżąc na Romecie 50 później była WSK125 i Jawa 350Ts :smile:

Z racji braku funduszy moja miłość do motocykli zamarła na kilka lat ale w 2008r zrobiłem prawko na moto i tej zimy zamierzam zakup pierwszego poważnego moto.

Z racji że już jeździłem motocyklami planuję zakup pojemności 600 i raczej to będzie Bandit...

Mam nadzieję że będę tutaj z wami miło spędzać czas i poznam wielu ciekawych i i fajnych ludzi.

Wiem to z doświadczenia że forum to jedna wielka rodzina tylko czasem szkoda że wirtualna:)

pozdrawiam KOPERNIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, nie martw się że wirtualna rodzina. Wystarczy, że podasz dokładny adres zamieszkania i kąkretną datę, a TA rodzina zrobi Ci taki wjazd na chacjende, że druga połówka szybko wybije Ci pomysł moto z głowy, lecz będzie wszystko w realu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...