Skocz do zawartości

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW-2011 Radom


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Do odbywających się w ramach AIR SHOW - 2011 pokazów w powietrzu oraz wystawy statycznej samolotów i śmigłowców zaproszono przedstawicieli sił powietrznych 26 państw (m.in. Czechy, Szwecja, Węgry, USA, Hiszpania, Włochy, Słowacja, Austria, Francja, Wlk. Brytania, Holandia, Niemcy, Turcja, Finlandia, Szwajcaria, Ukraina, Rosja, Litwa, Grecja, Belgia, Rumunia, Chorwacja, Białoruś) Pokaz dynamiczny

Każdego dnia AIR SHOW organizatorzy planują 570 minut pokazów niespotykanych na żadnym innym air show w Polsce. Pokazy dynamiczne rozpoczną się o godzinie 9.00, a zakończą o godzinie 18.30. Wystawa naziemnaWystawa Statyczna jest znakomita okazja do obejrzenia z bliska maszyn zazwyczaj niewidocznych dla ludzkiego oka. Bezpośredni kontakt z pilotami i technikami z całego świata, możliwość fotografowania maszyn, to doskonała atrakcja nie tylko dla miłośników lotnictwa. Wystawa Przemysłu Lotniczego daje możliwość zapoznania się z najnowszymi innowacjami w dziedzinie techniki lotniczej, systemów komunikacji oraz wielu innych pokrewnych branż. Jest to ulubione miejsce spotkań przedstawicieli różnych obszarów przemysłu, gospodarki i polityki, a także wszystkich zainteresowanych technologia.


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3wsfLr2YbuU


Ceny biletów:

Ulgowy - 30 PLN

Normalny - 40 PLN

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby na pewno lecą. Chyba, że pogoda będzie niekorzystna to się zawrócimy, ale na samo spotkanie podjedziemy i wtedy ustalimy szczegóły :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jutro jestem około 12, przynajmniej się przywitam :smile:

panowie napiszcie mi sms na 693 188 184 gdzie sie spotykamy. Nie sprawdzalem czy mozna kupic bilety o 14 w radomiu ale jestem chetny na traske. Do zobaczenia.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie Za smsy. Ponieważ dop wróciłem godz 12 bardziej mi odpowiada. Jest 4:00 i cholera pada. Mam szczeg. prognoze dla paralotniarzy i nie zapowiadali deszu ale zerknijcie http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2011082718&row=418&col=223〈=pl&cname=%A3%F3d%BCMoże uda się wrócić razem do Łodzi?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad bardzo udany, od 12.00 do 22.30 byłem poza domem na motocyklu :P Nie licząc samej podróży piechotą po lotnisku w Radomiu. Nabite ponad 330km i koniec zabawy :P Zapodaję skromne fotki, bo to nie był typowy zlot motocyklowy, także na dniach pojawi się kilkadziesiąt zdjęć z samego Air-Show, które zamieszczę w galerii zdjęć i podam link. Dzięki @Przemski, że wpadłeś Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podłapanie tematu wszak w sobote było to moje pierwsze spotkanie. Wypad super udany. Było niezadabaleko:) , praktycznie wszędzie nowy asfalt na drodze, 2 mijanki ale Nas to nie dotyczy :)i fajna ekipa. Migi i inne maszyny na wyciągnięcie ręki. Na miejscu podbił do Nas jeden autochton (miescowy), z którym w drodze powrotnej polecieliśmy nad fajny zalew. Ponad 3 stówki nakręcone. Bomba. Do zobaczenia next time :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie wszędzie nowy asfalt na drodze

O tu moje pytanko: ktoredy lecieliscie? przez piotrkow? bo nie sadze zeby droge przez tomaszow remontowali... :> Ale moze? :>

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogę na Tomaszów to remontują od dobrego roku, jak nie więcej, także sama nawierzchnia nie jest najgorsza, tylko do Ujazdu pod Tomaszowem Mazowieckim jedzie się nijak, bo ruch wahadłowy i sporo aut. Tak na prawdę przed Opocznem zaczęła się fajna traska na Radom przez Przysuchę itd. Natomiast z powrotem polecieliśmy zupełnie nieznaną nam trasą, bo gość, którego spotkaliśmy nas oprowadził nad tamę "Domaniów" i pokazał jak dojechać na Tomaszów i byliśmy pewni, że droga będzie do bani, a leciało się super, aż w końcu dojechaliśmy do Spały, potem starą drogą do Łodzi Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu zdołałem wgrać fotki, ponad 160 zdjęć nie oddaje tego, co czuć było na samym pokazie, ten ryk silników odrzutowych Dołączona grafika

 

Galeria : https://picasaweb.google.com/111752341540739602004/AirShowRadom280811?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIb-tMCOp6K4Jw&feat=directlink

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...