Skocz do zawartości

Jaki Motocykl???


bartek4026e

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.mam 170 cm wzrostu i 78 kg.chce kupic chopera.Jak myslicie co bedzie odpowiednie do mojego wzrostu i wagi?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG... pytanie mało spójne szczerze mówiąc... napisz jakie ewentualnie masz fundusze na zakup oraz jakaś pojemność by Cię urządzała... W tego typu maszynach wzrost rzadko jest elementem, przez który mógłbyś skreślić dla siebie maszynę... podobnie z wagą, może być mniejsza bądź większa, ale to nie zmienia faktu, że choppery utrzymuje się w pionie i składa w zakrętach w zupełnie inny sposób, jak np. na sportach czy turystykach... Daj więcej konkretów, to dostaniesz konkretniejszą odpowiedź...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Horneta.

no w sumie ta :laugh2: konkretne pytanie, konkretna odpowiedź :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a masz jakieś już upatrzone konkretne maszynki ? Bo tutaj lista jest długa Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG... pytanie mało spójne szczerze mówiąc... napisz jakie ewentualnie masz fundusze na zakup oraz jakaś pojemność by Cię urządzała... W tego typu maszynach wzrost rzadko jest elementem, przez który mógłbyś skreślić dla siebie maszynę... podobnie z wagą, może być mniejsza bądź większa, ale to nie zmienia faktu, że choppery utrzymuje się w pionie i składa w zakrętach w zupełnie inny sposób, jak np. na sportach czy turystykach... Daj więcej konkretów, to dostaniesz konkretniejszą odpowiedź...;]

mam do wydania 12000pln.a upatrzylem sobie kawasaki vulcan

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Yamaszka Dragstar, Honda Shadow albo Suzuki Intruder?

jasne tez fajne,ale jestem kompletnie zielony a kiedys slyszalem,ze chopera dobze jest dobrac do wagi i wzrostu.dlatego pytam.kiedys pomykalem java 350ts i nezle mi szlo wiec z czms ciezszym tez chyba dam rade

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa może Yamaha Virago? Mój tata jest poważnie zainteresowany tym modelem :rolleyes:

narazie sam model nie gra roli.interesuje mnie to czy przy moim wzroscie jakies modele odpadaja

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz kolego podjechać do salonu jakiegoś chociażby, aby się przymierzyć ? Każdy ma inną posturę itp.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago, przynajmniej w wersji 515 (czy tam 535-nie pamiętam) jest zdecydowanie bardzo łagodnym motocyklem... Jeżeli ktoś nie chce dużej mocy to może śmiało uderzać w ten model... Wiem że tego typu maszyny nie służą do ścigania się spod świateł, ale cóż... jak Virago, to tylko w wersji >700 :> Przy tego typu sprzętach wzrost praktycznie nie gra roli, bo pozycja na maszynie i tak sprawia że masz tyłek blisko podłoża - 170cm to na dodatek dosyć optymalnie :> Bardziej powinieneś się przyglądać gabarytom potencjalnej maszyny, czy nie za duża i czy nie za ciężka - no cóż, taki sport, trochę pary trzeba mieć, ale myślę że to nie problem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zainteresuj sie suzuki ls 650 savage :)miałem i polecam nie tuzinkowy motocykl ...w miarę lekki ...zwinny..oszczedny (spalanie ,serwis,napęd,)No a ta kultura pracy:) coś pięknego :smile: napewno jeszcze kiedys wrócę do niego...

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie sam model nie gra roli.interesuje mnie to czy przy moim wzroscie jakies modele odpadaja

Skoro model nie gra roli to kup sobie Hondę, bedzie odpowiednia dla Ciebie :laugh2: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o drag star 650.jak myslisz czy bedzie dobry na poczatek.(nie za trudny w prowadzeniu).Ps mam zamiar jezdzic z pasazerem

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek4026e znalazłeś już odpowiedni motocykl dla siebie? :P

 

Nestety w tym roku napewno nic nie kupie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif .ale w nastepnym sezonie zamierzam kupic jakiegos choppera.narazie zostaje przy Drag Star 1100 :riding::riding::riding:

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nestety w tym roku napewno nic nie kupie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif .ale w nastepnym sezonie zamierzam kupic jakiegos choppera.narazie zostaje przy Drag Star 1100 :riding::riding::riding:

Muszę powiedzieć, że to cholernie piękna maszyna. Nigdy nie miałem przyjemności zobaczyć jej z bliska, natomiast mam nadzieje, że tobie udało się dosiąść to cudeńko ;) Powiedz mi jeszcze jaki rocznik bierzesz pod uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nestety w tym roku napewno nic nie kupie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif .ale w nastepnym sezonie zamierzam kupic jakiegos choppera.narazie zostaje przy Drag Star 1100 :riding::riding::riding:

Myślę że wybór dobry choć pamiętaj że w takim przypadku nie kupujesz choppera a cruisera co jest bez różnicy tylko dla laika. Nigdy nie poleciłbym ci choppera chyba że zależy ci tylko i wyłącznie na lansie. Choper ma długi widelec i wyciągniętą do góry kirownice. Mój brat ma Kawasaki EN czyli typowy chopper i niestety jadąc z nim muszę na niego czekać gdyż ten motor jak z resztą każdy inny chopper ma koszmarne warunki do szybszej jazdy to znaczy powyżej 100km/h nie mówiąc o zakrętach na których należy się zatrzymać i dopiero wykonać manewr. Cruiser jest przeznaczony do turystyki ale np mój po mieście daje radę tyle że nie zawsze zmieszcze się między samochodami. Ja osobiście dużo pytałem i szukałem i mogę polecić ci 3 modele Yamaha Drag Star 1100 ze względu na wygląd i dobre opinie o awaryjnościHonda Shadow 1100 - bezawaryjność (mnie urzeka też dźwięk )Suzuki Marauder VZ 800- zwinność, zrywność i łatwość prowadzenia oraz cena poza tym awarii też nie miałem

czesc.mam 170 cm wzrostu i 78 kg.chce kupic chopera.Jak myslicie co bedzie odpowiednie do mojego wzrostu i wagi?

Co do wzrostu i wagi to przy twoich warunkach w ogóle się tym nie stresuj wszystkie modele motocykli będą ok a wiadomo że jak kupujesz to nie przez allegro tylko jedziesz oglądasz robisz rundę i określasz czy ci indywidualnie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

jestem świeżakiem i jeżdżę na Virażce 535 ale z tego co słyszałem to Yamaha Drag star 650 - 1100 to bardzo dobry wybór. Sam nie mogę się doczekać przyszłego sezonu. Może uda mi się taką zdobyć. :drool: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli chodzi o drag stara 650 to przy twoim wzroście bedzie troszke mał, wiem bo miałem takiego,

Prawda, ale bez przesady- ja mam 196 wzrostu a jeżdżę i jest mi wygodnie :biggrin:. Wystarczy zmodyfikować podnóżki- nie jest to szczególnie problematyczne. Fakt że 650-ka to motor zdecydowanie "solowy"- mimo miejsca dla pasażera po prostu nie ma dość mocy na turystyczną jazdę dwu osób z bagażami. Jasne- da się w dwójkę ale to żadna przyjemność. No i oczywiście wszystkie Stary Yamahy mają dobrą opinię jeśli chodzi o awaryjność, są długo na rynku także nie ma problemu z częściami no i nie palą przesadnie dużo. Solidny i godny zaufania pierwszy cruiser.Wady ? Fabryczne siedzenie "ciągnie za wór"- zjeżdża się na bak, no i po przejechaniu 200-300 km czuje się że nie jest zrobione na długie trasy. Tragedii oczywiście nie ma- przelatywałem i 500 cugiem i jakoś d... wytrzymała, ale to IMO jedyny element który "z biegu" warto wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...