Jump to content

Bandit


Bandit
 Share

Recommended Posts

Powitać :smile:

Do napisania tego wątku zabierałem się od dłuższego czasu, ostatecznie przesądziła sytuacja jaka miała ostatnio miejsce.

 

Jednak najpierw wszystkim chcę powiedzieć "HEJ", a niektórych znam ze spotów. Reszta na pewno mnie nie kojarzy bo w tym roku byłem z 4 czy 5 razy na spotkaniu. Tak marna absencja czwartkowa i weekendowa wynika z życia zawodowego i prywatnego. Ten rok jest pierwszym sezonem w którym jeżdżę na dorosłym jednośladzie. Wcześniej jako nastolatek dosiadałem takich potworów jak Motorynka i motorower Stuart (produkcja Austriacka). Niezrozumiałym a zarazem pięknym jest dla mnie to, że do tej pory nie wiem co mnie skusiło do zrobienia prawa jazdy kat. A i jazdy na motocyklu. Ale wiem, że nic do tej pory w życiu nie dało mi takiej radości w świecie motoryzacji i błędem będzie, aby z tego dobrowolnie zrezygnować.

 

Powracając do bodźca, który zadecydował o napisaniu na tym forum i oficjalnego zintegrowania się z łódzkimi motocyklistami był wtorkowy wieczór 02.10.br. Podnosząc swoje podstawowe umiejętności jazdy pojechałem na Dell i tam w trakcie jazdy po rondzie zaczęło mi brakować paliwa. Po zjechaniu i przełączeniu kranika w pozycję "RES" nic nie zapowiadającej się katastrofy nie mogłem odpalić moto!. Nie wiem czemu tak się stało, bo poprzednim razem było wszystko dobrze. Gdybym nie sprawdzał zużycia paliwa to zatankowałbym wcześniej. Po kilku próbach odpalenia i paru chwilach odpoczynku podjechało do mnie dwóch motocyklistów i jedna motocyklistka. Po kilku słowach wyjaśnienia i przekazaniu pieniążka pojechali na stacje zatankować butelkę :smile:. W tym czasie towarzystwa dotrzymywała mi motocyklistka Patrycja. Gdy moi wybawiciele przyjechali i nalałem litr paliwa, odpaliłem silnik a świat stał się piękniejszy!

 

Za okazaną mi pomoc te anioły stróże nie chcieli nic w zamian. Dowodzi to, że motocyklistów łączy nie tylko jazda na motongach ale coś znacznie więcej.

Dozgonne dzięki dla jeźdźców na Hornecie, Ceb-rze i Gixxe-rze za uratowanie nowicjusza na srebrnej Cebuli w pamiętną dla mnie wtorkową noc!

 

Kończę i pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Witaj :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Link to comment
Share on other sites

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Link to comment
Share on other sites

:smile: siemanko

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...