Skocz do zawartości

Zloty Wiekowych Motocykli


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie już jest trochę za późno na zmianę miejsca spotu, nie wszyscy codziennie zaglądają na forum, nie róbmy zamieszania, tak jak ustaliliśmy,

spotkajmy się o 16ej przy Centralu (miejscówka większości dobrze znana), a później już "grupą" możemy gdzieś podjechać, na Stary Rynek, czy w inne ciekawe miejsce ;)

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Olo

    15

  • Andree-stary wyga

    15

  • Mishka

    9

  • Gazela

    6

Top użytkownicy w tym temacie

E tam zaraz chwalić się wiekiem moto, tylko głupio można się poczuć w gronie maszyn 50-cio letnich z nieco młodszą maszyną :smile: , a tak poważnie, to 25 lat może być dobrą granicą, miejsce spotkań oczywiście - nie pod Centralem. Niedawno kręciłem się w okolicach Starego Rynku i to miejsce było by odpowiednie, jest tam parking, a nawet jeśli wjedziemy na teren rynku i spokojnie przy brzegu postawimy maszyny na jakiś czas, żeby nimi nacieszyć oko i pogadać, to nikt nam głowy za to chyba nie urwie (czytaj POLICJA). Nie będziemy przecież palić gum czy robić przegazówek. Stare maszyny - Stary Rynek to chyba dobre skojarzenie. Jeśli w niedziele zebrało by się kilka chociaż maszyn na inaugurację to bym się odmeldował. Pogoda ma być. W sobotę jadę do rodziny poza Łódź i wracam po południu, więc niedziela mi bardziej leży.

 

Pomysł dobry, tylko rzeczywiście nie wszyscy na forum codziennie wchodzą i później byśmy musieli się szukać :/ Na centralu możemy jeszcze ustalić miejsce i ogólnie się zobaczy czy ten pomysł ze zlotami w ogóle wypalił ;)

Moja jawa na zlocie niestety będzie bardziej na pokaz niż na jazdę i nie wiem czy z Wami pojadę, bo nie chcący przy dokręcaniu wydechu urwałem śrubę i ma przedmuchy przez co 2T strasznie zamulają :decayed:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? niedziela 16 pod Centralem? potraktujmy to ewentualne spotkanie jako "założycielskie" dla tej akcji, nawet w kilka osób może coś ustalimy, sezon i tak się kończy więc dalsze rozwinięcie pomysłu czeka nas raczej na wiosnę, w niedzielę ja na przykład z różnych względów odstawiam moto na sen zimowy i jest to mój ostatni wypad, za trochę ruszam w trasę, ale po południu czy wieczorkiem wejdę na forum i zobaczę jaka sytuacja i na jutro będę gotów podjechać pod ten Central mimo, że średnio lubię to miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie za późno na 16, jeśli chciałoby się jeszcze gdzieś spacerkiem przejechać do lasu, nad wodę etc? ;)

tak pytam z ciekawości, dajcie znać, czy w ogóle macie plan finalnie gdzieś jechać, czy tylko spotkać się pod centralem (nie trawię jakoś tego miejsca) i pogadać.

 

pogoda ma być jutro podobna do dzisiejszej, czyli pięknie i ciepło, więc jak dla mnie szkoda tracić taki dzień, a przynajmniej te kilka godzin od rana.

 

nie mam moto zabytkowego, więc powyższe zapytania traktujcie jako czysto ciekawościowe, aczkolwiek chętnie bym się gdzieś przejechał z Wami (takie towarzystwo to gratka ;)).

jeśli natomiast chcecie tylko central i pogaduchy spod poduchy, widzę, że jest alternatywa, więc pewnie skuszę się na nią:

http://motocykle-lodz.pl/topic/2795-goluchow-zamek-za-kaliszem-130-km-niedz-21-10-2012/

 

pzdr.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzowanych planów spotkania niema :smile: , zastanowimy się na miejscu co i jak ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko faktycznie ta 16 może za późno, teraz zmrok szybko się robi, dzisiaj wykorzystałem pogodę żeby zapalić świeczki poza Łodzią, jechało się super, ale jak wróciłem po 17 i jeszcze chwilę po mieście drobne zakupy zrobiłem to pod blokiem już byłem o niezłym zmroku

Edytowane przez Mishka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kogoś zaciekawi, myślę że będzie pasować do tego wątku ;)

 

http://vimeo.com/50638951

 

a tu kilka fotek https://picasaweb.go...a/...3P9bym2QE#

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ja podjadę pod Central na 16, jak będzie z kim pogadać o tej inicjatywie to ok, jak nie to zrobię rundę honorową po mieście i spać :smile: , no chyba że jednak nieco wcześniej się spotkamy

Edytowane przez Mishka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początki często bywają trudne, pod Centralem było nas 5 wiekowych motocykli w tym jeden bardzo +1 chyba mniej wiekowy gościnnie :smile: , szkoda że nikt więcej, w piątkę symbolicznie podjechaliśmy na Stary Rynek, specjalnych ustaleń nie było, ale pomysł nie umarł i z nowym sezonem mam nadzieję odżyje z nową siłą, cyknąłem telefonem ze dwie foty, jak coś wyszło to na dowód spróbuję zamieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że jako organizator nie dałem rady wpaść. W tym sezonie chyba będzie się cieżko jeszcze spotkać, ale na drugi zrobi się już wszystko cacy :smile: Zdjęcia poproszę ;)

 

mój telefon też jest "wiekowy" i jak mało światła to się słabo wyrabia, skleiłem dwie fotki w jedną, sorki za jakość, ale ślad po spotkaniu jest :smile: tylko moto Andree schowało się za GoldWinga, młodzieniec bez kasku widoczny na fotce przybył Jawą aż z za Piotrkowa, z Andree odprowadziliśmy go potem aż do Kruszowa, on pognał na chatę a my odbiliśmy w lewo i pogrążając się w zapadającym mroku na okrętkę wracaliśmy do domu, po drodze była miejscami taka mgła, ze maszyny prawie stawały w miejscu :smile:, była to moja ostatnia jazda w tym sezonie, dzięki Andree, że mnie namówiłeś

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mishka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo szkoda że ci co się deklarowali, nie dotarli, ale cóż nie zawsze wszystko idzie tak jak by się chciało ;) ,

tak jak pisał Mishka, pogaduchy, przejazd na Stary Rynek, fotka dla potomnych :smile: i potem.., ale już w 2 motocykle, runda, Kruszów - Czarnocin - Wiskitno, przy okazji odprowadziliśmy młodego (Mathini - Jawa 350) kawałek ;) aaa., bym zapomniał, na Starym Rynku kolega który przyjechał ruskiem, złapał fuchę :biggrin: , pozował (nie on, tylko jego motor :smile: ) do sesji zdjęciowej, młodej parze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif , ale najlepiej niech by się on wypowiedział, bo my tylko obserwowaliśmy całą sytuację z kilkudziesięciu metrów :smile:

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ruska mt9 z napędem na kosz. Ale w tym sezonie raczej nie dam rady sie spotkac z wami. Jeszcze brak prawka.

 

Witam, zawsze możesz przypchać, wtedy jesteś traktowany jak pieszy. :smile:

Pozdrawiam Gazia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazia, dostałeś jakiegoś fanta %%, od pary młodych, za sesję zdjęciową :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mi się cholera pomyliło :P, dobre słowo, powiadasz, trochę licho... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 

ps. a Mirek jaki ma nick, na forum ?

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mi się cholera pomyliło :P, dobre słowo, powiadasz, trochę licho... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 

ps. a Mirek jaki ma nick, na forum ?

 

Witam, z tego co wiem, ale mogę się mylić, "Mirek" nie jest obecny na forum. Zaprosiłem go na spotkanie, po wcześniejszej wycieczce motongami w okolicy Łagiewnik.

Pozdrawiam Gazia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...