Skocz do zawartości

moto_sezon2024-mini.png Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Łodzi już w kwietniu - przeczytaj o tym

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego pod Atlas Areną właśnie trwa! Więcej informacji tutaj.

Zloty Wiekowych Motocykli

Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jestem wielkim fanem zabytkowych motocykli to mam taką propozycję, żeby na forum zrobić jakieś spotkania/zloty dla miłośników wiekowych motocykli ;) Były ktoś chętny? Jak nie to temat do kosza :smile:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)

• Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Olo

15

• Andree-stary wyga

15

• Mishka

9

• Gazela

6

Top użytkownicy w tym temacie

"wiekowe" hmmm.. takie już bez kuratora?

bez kuratora, z czasów prlu, różnie je nazywają :smile: , wiekowe, stare, muzealne, klasyki, demoludy.., Twoja ETZka łapie się do tego przedziału ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

qurcze bo za dużo na razie nas nie ma :wry: 5 i 1 nie pewny :decayed: na razie spotkalibyśmy się w małym gronie np. w sobotę o 16 pod centralem? Jak komuś nie pasuje to pisać, zmienimy. Po naszym spotkaniu można będzie się gdzieś wybrać na jakiś krótki przejazd, tylko nie wiem czy moja Jawa (kaczka) da radę z Wami :smile:

sobotę mam pracującą po południu, więc odpadam, nie lepsza by była niedziela, przed wieczorkiem :smile: ,

ewentualnie po niedzieli, któregoś dnia ok 16-18ej,

ee jawka da radę, kolega na zlot Jaw i Cezet, kaczuchą 300 km przyleciał, tylko kapcia 2 razy złapał :biggrin:

Kiwaczka ładny motorek, sam miałem dwa egzemplarze, kalibru 175ccm ... W każdym razie, chętnie się załapię na takie spotkania :biggrin: Moja maszyna już pod zabytek podpada, więc mogę, a co :P

- Regis-

- Airbrush & Tattoo Artist-

-Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

mnie pasi :smile: , co reszta zainteresowanych na ten termin ??

to chyba bije was na głowę. MZ ES250 1960r...

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

a jeździ? :smile:

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

chętnie się przejadę gdzieś w niedzielę na mały spacer z plecaczkiem ;)

prędkościowo się dostosuję - całkiem niedawno jeździłem FZ1 z chłopakami z byłego forum motocyklistyki wolnobieżnej ;)

mam nadzieję, że przygarniecie najmłodszy wiekowy motocykl :smile:

ps. tylko plis, nie spotykajmy się pod centralem...

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

nikt chyba sie nie zastanawiał, ile lat muszą mieć "wiekowe" moto, żeby były wiekowymi :biggrin: , noo, ale powiedzmy, niech mają przynajmniej "ćwierć wieku" ;)

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Odnoszę że posty typu "ile letni trzeba mieć motocykl?" są po to żeby się pochwalić po ile lat mają Wasze moto :biggrin:

Tak na serio to możemy zrobić tak jak mówi kolega wyżej, 25+ :smile: ale jak ktoś nie spełnia kryterium to też może wpaść

E tam zaraz chwalić się wiekiem moto, tylko głupio można się poczuć w gronie maszyn 50-cio letnich z nieco młodszą maszyną :smile: , a tak poważnie, to 25 lat może być dobrą granicą, miejsce spotkań oczywiście - nie pod Centralem. Niedawno kręciłem się w okolicach Starego Rynku i to miejsce było by odpowiednie, jest tam parking, a nawet jeśli wjedziemy na teren rynku i spokojnie przy brzegu postawimy maszyny na jakiś czas, żeby nimi nacieszyć oko i pogadać, to nikt nam głowy za to chyba nie urwie (czytaj POLICJA). Nie będziemy przecież palić gum czy robić przegazówek. Stare maszyny - Stary Rynek to chyba dobre skojarzenie. Jeśli w niedziele zebrało by się kilka chociaż maszyn na inaugurację to bym się odmeldował. Pogoda ma być. W sobotę jadę do rodziny poza Łódź i wracam po południu, więc niedziela mi bardziej leży.