Skocz do zawartości

Zloty Wiekowych Motocykli


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jestem wielkim fanem zabytkowych motocykli to mam taką propozycję, żeby na forum zrobić jakieś spotkania/zloty dla miłośników wiekowych motocykli ;) Były ktoś chętny? Jak nie to temat do kosza :smile:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Olo

    15

  • Andree-stary wyga

    15

  • Mishka

    9

  • Gazela

    6

Top użytkownicy w tym temacie

"wiekowe" hmmm.. takie już bez kuratora?

 

bez kuratora, z czasów prlu, różnie je nazywają :smile: , wiekowe, stare, muzealne, klasyki, demoludy.., Twoja ETZka łapie się do tego przedziału ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurcze bo za dużo na razie nas nie ma :wry: 5 i 1 nie pewny :decayed: na razie spotkalibyśmy się w małym gronie np. w sobotę o 16 pod centralem? Jak komuś nie pasuje to pisać, zmienimy. Po naszym spotkaniu można będzie się gdzieś wybrać na jakiś krótki przejazd, tylko nie wiem czy moja Jawa (kaczka) da radę z Wami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotę mam pracującą po południu, więc odpadam, nie lepsza by była niedziela, przed wieczorkiem :smile: ,

ewentualnie po niedzieli, któregoś dnia ok 16-18ej,

ee jawka da radę, kolega na zlot Jaw i Cezet, kaczuchą 300 km przyleciał, tylko kapcia 2 razy złapał :biggrin:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwaczka ładny motorek, sam miałem dwa egzemplarze, kalibru 175ccm ... W każdym razie, chętnie się załapię na takie spotkania :biggrin: Moja maszyna już pod zabytek podpada, więc mogę, a co :P

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pasi :smile: , co reszta zainteresowanych na ten termin ??

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba bije was na głowę. MZ ES250 1960r...

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździ? :smile:

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie się przejadę gdzieś w niedzielę na mały spacer z plecaczkiem ;)

prędkościowo się dostosuję - całkiem niedawno jeździłem FZ1 z chłopakami z byłego forum motocyklistyki wolnobieżnej ;)

mam nadzieję, że przygarniecie najmłodszy wiekowy motocykl :smile:

 

ps. tylko plis, nie spotykajmy się pod centralem...

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt chyba sie nie zastanawiał, ile lat muszą mieć "wiekowe" moto, żeby były wiekowymi :biggrin: , noo, ale powiedzmy, niech mają przynajmniej "ćwierć wieku" ;)

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę że posty typu "ile letni trzeba mieć motocykl?" są po to żeby się pochwalić po ile lat mają Wasze moto :biggrin:

 

Tak na serio to możemy zrobić tak jak mówi kolega wyżej, 25+ :smile: ale jak ktoś nie spełnia kryterium to też może wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz chwalić się wiekiem moto, tylko głupio można się poczuć w gronie maszyn 50-cio letnich z nieco młodszą maszyną :smile: , a tak poważnie, to 25 lat może być dobrą granicą, miejsce spotkań oczywiście - nie pod Centralem. Niedawno kręciłem się w okolicach Starego Rynku i to miejsce było by odpowiednie, jest tam parking, a nawet jeśli wjedziemy na teren rynku i spokojnie przy brzegu postawimy maszyny na jakiś czas, żeby nimi nacieszyć oko i pogadać, to nikt nam głowy za to chyba nie urwie (czytaj POLICJA). Nie będziemy przecież palić gum czy robić przegazówek. Stare maszyny - Stary Rynek to chyba dobre skojarzenie. Jeśli w niedziele zebrało by się kilka chociaż maszyn na inaugurację to bym się odmeldował. Pogoda ma być. W sobotę jadę do rodziny poza Łódź i wracam po południu, więc niedziela mi bardziej leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...