Jump to content

Zloty Wiekowych Motocykli

Olo
 Share

Recommended Posts

Jako iż jestem wielkim fanem zabytkowych motocykli to mam taką propozycję, żeby na forum zrobić jakieś spotkania/zloty dla miłośników wiekowych motocykli ;) Były ktoś chętny? Jak nie to temat do kosza :smile:

Edited by Olo (see edit history)

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Olo

15

• Gazela

6

• Mishka

9

• Andree-stary wyga

15

ja jak najbardziej.Sądzę ze moja zaprzyjaźniona ekipa z warsztatu na Smugowej też będzie za. Wszyscy mają motocykle powyżej 25 lat

co rozumiemy pod pojęciem "wiekowe" ? :smile:

chyba się nie nadaję :wry:

Swoją Kawą nie będzie się wyróżniał :biggrin:

Andree-stary wyga

"wiekowe" hmmm.. takie już bez kuratora?

bez kuratora, z czasów prlu, różnie je nazywają :smile: , wiekowe, stare, muzealne, klasyki, demoludy.., Twoja ETZka łapie się do tego przedziału ;)

qurcze bo za dużo na razie nas nie ma :wry: 5 i 1 nie pewny :decayed: na razie spotkalibyśmy się w małym gronie np. w sobotę o 16 pod centralem? Jak komuś nie pasuje to pisać, zmienimy. Po naszym spotkaniu można będzie się gdzieś wybrać na jakiś krótki przejazd, tylko nie wiem czy moja Jawa (kaczka) da radę z Wami :smile:

Andree-stary wyga

sobotę mam pracującą po południu, więc odpadam, nie lepsza by była niedziela, przed wieczorkiem :smile: ,

ewentualnie po niedzieli, któregoś dnia ok 16-18ej,

ee jawka da radę, kolega na zlot Jaw i Cezet, kaczuchą 300 km przyleciał, tylko kapcia 2 razy złapał :biggrin:

Kiwaczka ładny motorek, sam miałem dwa egzemplarze, kalibru 175ccm ... W każdym razie, chętnie się załapię na takie spotkania :biggrin: Moja maszyna już pod zabytek podpada, więc mogę, a co :P

W zeszłą niedzielę odpalony po remoncie, na razie z sercem dniepra, ale.... to jeszcze nie ostatnie słowo. :smile:

Pozdrawiam Gazia.

chętnie się przejadę gdzieś w niedzielę na mały spacer z plecaczkiem ;)

prędkościowo się dostosuję - całkiem niedawno jeździłem FZ1 z chłopakami z byłego forum motocyklistyki wolnobieżnej ;)

mam nadzieję, że przygarniecie najmłodszy wiekowy motocykl :smile:

ps. tylko plis, nie spotykajmy się pod centralem...

Edited by jaquzie (see edit history)

no właśnie, od jakiego rocznika się mamy uważać za posiadaczy wiekowych motocykli? moja Honda w styczniu bodajże skończy 30 lat i czy jest wiekowa?

Andree-stary wyga

nikt chyba sie nie zastanawiał, ile lat muszą mieć "wiekowe" moto, żeby były wiekowymi :biggrin: , noo, ale powiedzmy, niech mają przynajmniej "ćwierć wieku" ;)

Edited by Andree-stary wyga (see edit history)

Odnoszę że posty typu "ile letni trzeba mieć motocykl?" są po to żeby się pochwalić po ile lat mają Wasze moto :biggrin:

Tak na serio to możemy zrobić tak jak mówi kolega wyżej, 25+ :smile: ale jak ktoś nie spełnia kryterium to też może wpaść

E tam zaraz chwalić się wiekiem moto, tylko głupio można się poczuć w gronie maszyn 50-cio letnich z nieco młodszą maszyną :smile: , a tak poważnie, to 25 lat może być dobrą granicą, miejsce spotkań oczywiście - nie pod Centralem. Niedawno kręciłem się w okolicach Starego Rynku i to miejsce było by odpowiednie, jest tam parking, a nawet jeśli wjedziemy na teren rynku i spokojnie przy brzegu postawimy maszyny na jakiś czas, żeby nimi nacieszyć oko i pogadać, to nikt nam głowy za to chyba nie urwie (czytaj POLICJA). Nie będziemy przecież palić gum czy robić przegazówek. Stare maszyny - Stary Rynek to chyba dobre skojarzenie. Jeśli w niedziele zebrało by się kilka chociaż maszyn na inaugurację to bym się odmeldował. Pogoda ma być. W sobotę jadę do rodziny poza Łódź i wracam po południu, więc niedziela mi bardziej leży.