Jump to content

Poszukiwany Sklep Z Częściami Do Demoludów

Kozulec
 Share

Recommended Posts

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/help.gif

Mam pytanie czy jest w Łodzi lub okolicznych miastach jeszcze jakiś sklep z częściami do Jawy i MZ?W Łodzi były 2 sklepy:na Nawrot i na Organizacji WiN. Były... Zostala tylko gielda samochodowa gdzie czasami udaje się kupić jakiś drobiazg i Moto Weteran Bazar.

Jak ktoś ma jakiś namiar o niech napisze

W Ozorkowie i Poddębicach są takie sklepy.. W poszukiwaniu części do mojej MZ 250 '82 często tam bywałem :smile:

Postaram się wysłać Ci konkretne namiary na te sklepy.

Dużo rzeczy kupowałem także przez alledrogo.. jak wiadomo, tam jest prawie wszystko, z tym że trzeba uważać na chińszczyznę..

byłbym wdzięczny. zawsze lubię sam obejrzeć coś co kupuję niż zdawać się na uczciwość sprzedającego przez internet. Poza tym taka wyprawa z celem na motocyklu daje więcej frajdy niż czekanie na kuriera

W Ozorkowie tak jak wcześniej wspominałem znajduje się sklep na ul. Listopadowej 20, tel. 42 277 15 55, w tyg. czynny od 8:00 do 18:00, w soboty do 14:00.

Do Poddębic niestety straciłem kontakt.. wizytówka gdzieś przepadła.

Edited by Czupryn (see edit history)

masz jeszcze jeden sklep w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Jana Pawła, przy samym KKS, a drugi to sklep w Pabianicach. Jadąc Rypułtowicką do zamkowej, skręcasz w prawo w Zamkową jedziesz 500 m i po prawej stronie masz sklep "części do motorowerów" mają sporo częsci również do motocykli

• 1 year later...

Sorry, że troszkę odkopuje, ale sam jestem na etapie składania JAWY 250 i szukam też części. Macie jeszcze jakieś adresy internetowe, w których mogę zamówić części? Sporo zamówiłem z gmoto.pl ale jeszcze niektórych elementów mi brakuje, troszkę jeździłem po wioskach i starałem się od gospodarzy coś ze stodół wyciągnąć i się udało, ale to znowu sporo schodzi czasu i paliwa, bo motor ma może co 10 gdzieś, a co 100 da Ci wejść i sobie wyciągnąć. Tutaj bezpośrednio do mojej 250 części jakby ktoś szukał http://gmoto.pl/jawa-250-250-czesci-23632.html .

Ewentualnie coś stacjonarnego w Toruń-Bydgoszcz-Grudziąc ktoś może polecić?  

Na Limance jest jeszcze taki mały sklep motoryzacyjny i tam można sporo rzeczy kupić do staroci  ;)