Skocz do zawartości

Darek Palmowski


Gość Darek Palmowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :smile: Palma co Ty robisz na takim forum dla "plastików" hehe Pamiętaj czw. pod centralem :biggrin: :D :biggrin:

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek Palmowski

Cześć :smile: Palma co Ty robisz na takim forum dla "plastików" hehe Pamiętaj czw. pod centralem :biggrin: :D :biggrin:

 

Jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji wejść na to forum, bo mało komputerowy jestem :biggrin: . Forum wydało mi się ciekawe (chyba że się mylę ;) ). A, co do "plastików", to miałem i takie, bo moje preferencje motocyklowe są dość szerokie. Poza tym zawsze twierdziłem, że nie suknia zdobi człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji wejść na to forum, bo mało komputerowy jestem :biggrin: . Forum wydało mi się ciekawe (chyba że się mylę ;) ). A, co do "plastików", to miałem i takie, bo moje preferencje motocyklowe są dość szerokie. Poza tym zawsze twierdziłem, że nie suknia zdobi człowieka.

 

W życiu chodzi o to żeby nie wpaść w błoto :biggrin:

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała Darek!

 

bo mało komputerowy jestem :biggrin:

 

taaaa....??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif czytając rajdy4x4 albo stronę ironoffroad można odnieść zgoła inne wrażenia :decayed:

jak tam ToiToi? B)

Pozdrawiam

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek Palmowski

Strzała Darek!

 

 

taaaa....??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif czytając rajdy4x4 albo stronę ironoffroad można odnieść zgoła inne wrażenia :decayed:

jak tam ToiToi? B)

Pozdrawiam

 

No, tak... Samochód jest dla mnie środkiem do dalekich rodzinnych wypraw i mimo, że są to wyprawy offroadowe, trudno pchać się na siłę w kłopoty będąc 5000 kilometrów od domu. Motocykl, zwłaszcza enduro - to zupełnie inna sprawa i tu nie ma zlituj :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek Palmowski

Dzięki Wszystkim za miłe powitanie na Waszym forum :biggrin: .

 

Strzała Darek!

 

 

taaaa....??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif czytając rajdy4x4 albo stronę ironoffroad można odnieść zgoła inne wrażenia :decayed:

jak tam ToiToi? B)

Pozdrawiam

 

Trochę źle chyba zrozumiałem i odpisałem nie tak. Mało komputerowy jestem na 100%, a różne internetowe historie baaaardzo pomagają mi robić przyjaciele. Poza tym z pisaniem po polsku jakoś się wyrabiam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :riding:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...