Skocz do zawartości

Autoszrot Godny Polecenia-Poszukuję.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie roz......ł mi się w aucie mechanizm różnicowy i z tego co mi powiedział mechanik lepiej kupic całą skrzynię niż poszczególnej jej elementy.

Czy ktoś z was zna godny polecenia szrot gdzie można nabyć używana skrzynię do fiata stilo?

Zakup nowej tylko w serwisie - dzwoniłem do różnych sklepów i nie mają w ogóle w ofercie, a w serwisie cena nowej to 5800,- zl jesli zostawię u nich starą skrzynię, albo jak nie zostawię starej to ... uwaga! ... 13.000,-!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A allegro? http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=skrzynia+bieg%C3%B3w+stilo

Coś tam się znalazło.

 

Mnie kiedyś kolega zawiózł gdzieś w okolice Brzezin, dość duży szrot tam był, ale ktoś by musiał napisać gdzie to jest dokładnie, bo ja niestety nie pamiętam. Kiedyś byłem na Wróblewskiego, przy Jana Pawła, ale tam dość mało wszystkiego mają. Można jeszcze spróbować jak się jedzie na Kurowice od strony Łodzi (po prawej stronie będzie). Na ul. Kolumny też jest dość spory szrot, ale znowu nie pamiętam numeru.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro byłem w pierwszej kolejności i do rocznika 2006 była tylko na jednej aukcji.

Może ktoś z okolic Kalisza zna szrot skrzynie-kalisz ? Link do aukcji: http://allegro.pl/skrzynia-biegow-fiat-stilo-1-6-1-6-16v-czesci-i2696380109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Kolumny też jest dość spory szrot, ale znowu nie pamiętam numeru.

Obstawiałabym, że nie na Kolumny, ale na Bieszczadzkiej :smile: To co kolega wrzucił wyżej: http://www.miplo.pl/point.php?&p=WFVldrAP

Podobno największy szrot w Łodzi i faktycznie jak czegoś nigdzie nie ma to duża szansa, że właśnie tam znajdziesz :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiary, muszę wymontować starą skrzynię i podjechać, żeby na 100% dobrać dobrą, znaczy się pasującą.

Cena na Bieszczadzkiej to 800 zł, skrzynie ściągane z Francji.

Na allegro ciągnięte z Anglii i za 1200 plus kurier 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj na szrocie w Jordanowie... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nawet nie wiem gdzie to jest. Może jakis numer tel.? Nie będę jeździł po szrotach nie mając choćby ułamka pewności, że mogą mieć skrzynię do mojego auta.

Niemniej dziekuję za sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr podam co na priv. :whistling:

Edytowane przez daniel33650 (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoskie w dużym wyborze to : ul. Perłowa w okolicy cmentarza Mania albo Pabianice Karniszewicka, to są pewne miejsca jeśli chodzi o fiata. osobiście zaczoł bym od Perłowej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac od Portu Lodz to przed Pabianicami po lewej stronie.

Daja gwarancje na sprzedawane czesci. (przynajmniej ja tak mialem)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten szrot przy ul Kolumny dokładnie znajduje się przy ul Beskidzkiej , gooooogle pomogą , lub allegro

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra, już wiem, że w Polsce używana skrzynia do mojego fiacika jest raczej niedostepna. Znalazłem jedną na ebay'u angielskim i teraz pytanie: czy wśród Waszych bliskich czy znajomych mieszka w okolicy Peterborough? Miałbym prośbę do tej osoby, ale o tym póxniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jakas jest tylko trzeba dobrze poszukac. Sprawdz od jakich innych modeli pasuje, czesto rozne wersje silnikowe maja ta sama skrzynie, po allegro nie szukaj tylko takiej co jest z tego samego modelu, rocznika i silnika. Na 100% cos jest. Mozesz tez sprawdzic w calych powypadkowych samochodach i pytac czy jest skrzynia, nie tylko w czesciach. To raczej na tyle popularny samochod ze w calej polsce jest chociaz 1 rozbity z cala skrzynia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Rzecz w tym, ze identyczna skrzynia jest w astrze III, ale w stilo juz mechanizm roznicowy jest fiata i wlasnie to polaczenie jest powodem klopotu z nabyciem odpowiedniej kompletnej skrzyni biegow. No nic, bede szukal dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poszukaj informacji na forach fiata. W fiatach silniki i skrzynie pasuja do siebie jak klocki lego tylko trzeba je dobrze znac... Napisz mi konkretnie co to za model, moze byc na pw. Sprobuje sie czegos dowiedziec.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kotleta odgrzaliście  B)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To i ja "odgrzeję kotleta" objeździłem kilka szrotów jak mi koleś pod domem na wjeździe przestawił auto o 1,5m :smile::whip:  i tak:
Kolumny nie polecam mają dużo ale złomki w chorych cenach.
Sporo ciekawych rzeczy mieli przed Zgierzem jadąc od Konstantynowa.
Najlepszy dla mnie wybór był na chocianowickiej drzwi dostałem praktycznie uzbrojone z szybą ze wszystkim bo nie chciało im się rozbierać w idealnym stanie w cenie chyba najniższej gdzie tylko byłem ... w przewadze mieli opla ale były różne samochody na placu.
Gdy policzyli mi za wszystko dziękowałem, że do nich trafiłem ... w razie nieszczęścia polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem z OC sprawcy tylko, że wziąłem kasę i naprawiałem na własna rękę.
Więc przy okazji zrobiłem trochę dodatkowych rzeczy i jeszcze parę złotych zostało ( i oczywiście samochód zastępczy wymusiłem kiedy powiedziałem, że idę do wypożyczalni i przedstawię im rachunek ) tego samego dnia miałem Astrę pod domem. :whistling: 
Więc pamiętajcie należy się jak pieskowi buda  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...