Skocz do zawartości

Książki - Crossy, Enduro


Domi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Czy moglibyście polecić mi jakieś książki na temat jazdy crossem lub enduro (lepiej crossem)? Szykuję się do kupna i chciałabym wiedzieć, co mnie czeka i jak się zabrać do jeżdżenia. Do tej pory jeździłam tylko jako pasażer na motocyklu szosowo - turystycznym, więc moje doświadczenie można określić jako żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz do najbliższego kiosku - bierzesz najnowszy październikowy numer Świata Motocyki do ręki - otwierasz... i ... O JENY! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

stała się światłość... aha - konia z rzędem temu, kto napisze w książce jak jeżdzić motocyklem terenowym... chyba, że to będą porady typu wrzuć jedynkę, dużo gazu i sprzęgło od razu, i trzymaj się mocno kieratu :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie miała być śmieszna - to szydera, ale nie wyłapałaś...

przeczytaj książeczkę zatem... a jak już wywalisz paciaka buzichną w błotnistą laksę, wyjmij ją wtedy jeszcze raz z plecaczka, usiądź wygodnie na pobliskim pniu drzewa i przewertuj jeszcze raz uważnie, szukając "co robię nie tak"...

moim skromnym zdaniem tego typu książeczki to maszynka do zarabiania pieniędzy dla wydawcy i autora, nie można nauczyć się jeździć (ani w terenie ani nigdzie indziej czytając książeczki...) jest tylko jedna metoda - jeździć i ćwiczyć, a wiara w słowo pisane w tym konkretnym przykładzie to teoretyzowanie w papuciach z miękkiego fotela przy kominku...

wsiądź na motocykl enduro - a jeszcze lepiej crossowy - może zrozumiesz wtedy o co mi chodzi.. a ponieważ to forum, pozwoliłem sobie zamieścić wypowiedź... jeśli Ci nie odpowiada, nie zadawaj pytań albo załóż sobie prywatne forum i zapraszaj do odpowiadania tylko tych, którzy będą pisać to co chcesz przeczytać - anyway... Powodzenia!

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się czy odpuścić temat. Nie więcej nie pisać. Po co zaśmiecać forum? Jednak może lepiej nie zostawiać tego postu bez odpowiedzi.

Pytanie było konkretne - czy zna ktoś jakieś książki na temat jazdy na crossach? Tak - proszę o tytuł. Nie - trudno, dziękuję. I to dokładnie chcę przeczytać. Naprawdę potrzebne do tego jest osobne forum?

Nie rozumiem skąd nagle jakaś filozofia i osobiste docinki. Pytając o wiedzę teoretyczną stałam się nagle jakąś idiotką, która oczekuje, że po przeczytaniu książki stanie się mistrzem nad mistrzami. Jeżeli tak to witam w swojej grupie "plecaczkowych teoretyków" także osoby, które przeczytały "Doskonałego motocyklistę" albo "Strategi uliczne" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałam się nagle jakąś idiotką

 

a to już Twoja samoocena, skoro tak uważasz... ... niemniej jednak - niepotrzebnie :smile:

 

także osoby, które przeczytały "Doskonałego motocyklistę" albo "Strategi uliczne" :smile:

 

no... a teraz przejdź do wątku "wypadki w okolicy", pół ekranu niżej - to w dużej mierze czytelnicy...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna reklama ani nic ale polecam forum www.forum.motox.com.pl jest tam między innymi dział " Piaskownica " oznaczony jako -

Dział dla początkujących riderów. Niebanalne rozwiązania banalnych problemów. Ogólnie polecam to forum można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć bądź zadać pytanie na które na pewno się uzyska odpowiedź.

Pozdrawiam : )

 

P.S

Jak coś na tamtym forum ukrywam się pod nickiem Fragerenduro9 ; )

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...