Jump to content

Beskid Mały, Czyli Kolejny Powód, Czemu Przez Jednostkę Łatkę Mają Wszyscy

Logan
 Share

Recommended Posts

Niestety mamy kolejny przykład, czemu jako społeczność motocyklistów, określa nas się negatywnie. Szanse na dotarcie do jegomościa przez organy ścigania nie są wielkie, a dostanie się jak zawsze nam wszystkim :sad2:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12611560,Rajdowiec_na_quadzie_z_premedytacja_potracil_turyste.html?lokale=warszawa

Wszyscy muszą występować w tym moto - systemie :decayed: z jednej strony taki moto-wariat robi złą opinię i ktoś nie będzie nas lubił a z drugiej zrobi złą opinię i ktoś nie wpadnie na pomysł "a może zdążę" lub "ja stoję to ty też" bo być może trafi na takiego moto-szaleńca który pomyśli "na ch*j ci te lusterka" :decayed:.

Czy ja wiem? Wcale nie jesteśmy postrzegani aż tak źle. Owszem jest dużo świrusów ale to tak samo jak z kierowcami samochodów. Wydaje mi się że TIRowcy mają gorzej:P

wracając do tematu, w sumie obie strony zachowały się beznadziejnie.

dziadki mogły przymknąć oko na 2 minuty - co ich zbawi przejazd obok ekipy quadowco/motocyklistów, motocykliści mogli przejechać spokojnie, i było by git.

Problem jest nieco głębszy. Tam gdzie nie ma rezerwatów można przymknąć oko, ale z tego co wiem, to nie tamten rejon. Jest wiele miejsc, gdzie można sobie polatać bardziej legalnie. i kwestia quadów- sam lubię w terenie polatać, ale po 10 motocyklach droga leśna się nie zmienia, a po jednym quadzie potrafi być zdrowo przeorana.