Skocz do zawartości

Łódź Dawniej I Dziś


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna stronka

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same zdjęcia ale zlokalizowane na mapach google

 

nacisnąć na ikonce aparatu i potem na nazwę obiektu, miejsca

 

https://maps.google.pl/maps/ms?client=firefox-a&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=213278864480485534085.000482b69c1cf67ca3035

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na te samochody z tamtych lat i te puste ulice, jak dla mnie to by był raj. W ogóle jakoś ładniej było :smile:

 

http://refotografie.blogspot.com/

 

najedź kursorem na zdjęcie

 

Tomku, wspaniała strona :smile:, Klimat dawnej Łodzi uchwycony w zatrzymanym kadrze...bezcenne :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geniealny temat.

powiem Wam, że patrząc na zdjęcia, chciałoby się mieszkać te kilkadziesiąt lat temu - było po prostu ładniej ;)

minusem były stany dróg (kostka) - trzeba by było jeździć na R1200GS ;) w sumie to i lepiej by było :riding:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może orientuje się, gdzie można kupić reprodukcje (duże, takie jak w Porcie Lódzkim byly zamiast witryn zamkniętych jeszcze sklepów) fotografii ulic starej Lodzi?

Pisalem wielokrotnie i dzwonilem do dzialu fotgrafii lódzkiego muzeum miasta ale nikt nie odpbiera i nikt nie odpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://refotografie.blogspot.com/

 

najedź kursorem na zdjęcie

 

Super miał ktoś pomysł szkoda że tak mało fotek

ale i tak zrobiło to na mnie wrażenie

ciężko by mi rozpoznać parę miejscówek :P

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna strona. Troche budynków i ulic jeszcze pamiętam z dzieciństwa, jednak wielu już nie dane mi było zobaczyć. Świetnie tak sobie poogladac jak wyglądała Łódź 100 lat temu.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...