Skocz do zawartości

Ciuchy MTTR


lucas666

Rekomendowane odpowiedzi

Porownania moze nie mam - ale kolega ma od paru lat kurtke skorzana od nich, nie narzeka. Ja mam tylko rekawiczki - od zeszlego lata, uzywalem caly rok - na razie nie widze, zeby gdziekolwiek sie cos poprulo.

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam caly kombik z tej Firmy...szczerze nie narzekam ...:smile:) dobrze sie nosi jak narazie zobaczymy co z nim bedzie za jakis czas :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety osobiście nie mam doświadczenia z produktami MTTR. Dlaczego zainteresowałeś się akurat odzieżą tej konkretnej firmy?

łódzka firma ;) ... a tak poważnie zastanawiam się czy faktycznie różnią się czymś ciuchy. Oprócz oczywiście wzorów i napisów 'firmowych'. Nie mówię o ciuchach za 5 kółek :smile:. Przymierzałem u nich kurtkę i przymierzałem też Modeki. Jakość wydawała się bardzo podobna a cena 2x mniejsza na korzyść MTTR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam komplet z mttr - skóra jest dość gruba, ale nie sztywna. wnętrze przy ściągaczach i ekspresie wykończone też jest skórą. występują elementy odblaskowe w postaci lamówki, ochraniacze podstawowe z pianki - łącznie z plecami - zdecydowanie nie dla wyczynowców ;) ale jak dla mnie wystarczające. rękawy prosto wykończone - bez mankietów, ale cóż - za taką cenę nie ma też co wymagać. taka uwaga - przed kupnem internetowym strój warto przymierzyć - rozmiarówka jest dość duża, aczkolwiek problem dla wysokich osób w dopasowaniu stroju mogą stanowić nogawki i rękawy, które nie są za długie :sad2: mierzyłam tschula - ten według mnie nie dorównywał mttr "zgrabnością", natomiast mttr zdecydowanie góruje nad wolfem

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf to raczej kurtka dla niewymagających \ rozpoczynających przygodę z moto, ale też nienajgorsza jakościowo w stostunku do wydanych pieniędzy. Również w porównaniu z MTTR-em bym się nie zastanawiał, ofc na korzyść tego drugiego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od nich kurte i spodnie, co prawda nie jezdzilem duzo, ale nie mam problemow, wszystkie szwy trzymaja mimo,ze zakladanie plecaka wymaga niezlych. Ochraniacze podobno spelniaja norme, wykonane sa z pianki, ciężko coś więcej o nich, Knoxy to nie sa, ale pewno raz spełnią swoją rolę. Spodnie podobnie, mają to co trzeba no i rozmiary są różne, szczerze mówiąc tam mieli jedyne które na mnie pasowały :smile: W porównaniu na oko wygląda podobnie co Held w cenie 50-150% wyższej. Sądze, że na początek jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam od nich rękawice kilka kompletów i wszystkie jak na razie spełniją się całkowicie. Co do ciuchów nie mogę sie wypowiedzieć gdyż posiadam 2 komplety warszawskiej firmy Feliks, przy wale wiślanym. I te kompleciki nmogę goraco polecić(szyją na miare). Pozdrawiam Gazela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ze musialam zaniesc do skrocenia spodnie bo za nic w swiecie nie moglam zadnych dopasowac... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif jak byly dobre w pasie to nogawki za dlugie a jak dobre nogawki to nie moglam ich na pupe wcisnac :whistling::biggrin: ale Pani krawcowa wykonala dobra robote i mi je skróciła...wiec jest ok http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem rękawiczki MTTR, są świetne. Cenowo nie były jakieś super. Ale są bardzo wygodne. Ostatnio przymierzałem kurtki i wiem już, że właśnie tam sobie ją sprawię. Czarna skóra i cena ok 600zł. Bardzo korzystnie to wychodzi.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam kurtke i jest oki. Zamki w kieszeniach spier... ale ze kupowalem sprzet w tym roku to maja wymienic.Mam spodnie do tego ale nie używałem ich za wiele w tym sezonie. Rekawiczki calkiem oki nawet na obecna temperaturę. Rzep mi sie odkleja i jakies nitki sie pojawiły po paru miesiącach.W sumie z czystym sumieniem moge ich polecic.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic filme alpinestars bo taka mam kurtke dobrze mnie ochronila w czesie wypadku niestety troche sie zniszczyla do tego mam jeszcze kurtke z firmy WOLF ktora tez mi bardzo dobrze sluzy ale troche ma za duze wietrzenie w ciepłe dni fajnie na teraz troche kiepsko......obie skórzane oczywiscie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kurtkę z mttr i rękawiczki. Znam dość dobrze właściciela i mam na wszystko dożywotnią gwarancje. :Prękawiczki bardzo trwałe a jeżeli chodzi o kurtkę to mam ją dopiero jeden sezon i Narazie nic się nie dzieje :smile:

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A i ja zawsze wychwalam MTTR i obsługa i sam sprzęt miodzio - mam spodnie, kurtkę, rękawicę i kominiarkę, z wszystkiego jestem zadowolony :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział MTTR jest w nowej lokalizacji ;P mnie się zapomniało i poleciałem nie tam gdzie trzeba :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziec czemu firma KRZAK cieszy sie widze powodzeniem i sam zaczynając swoją przygodę uległem takiemu przekonaniu i ktoś mi polecił tą firmę. niestety... nie znalem sie na ciuchach na moto wiec ciesząc sie rabatem kupilem tam kurtke i rekawice.. jedyne co mozna przyznac to to, ze cena jest taka jak jakość - niska. kurtka- przewiewa ją a ta niby 'podpinka' gowno daje. rekawice - na poczatku wydawaly sie ok, jednak pozniej szwy zaczely sie rozchodzic a przy glebie 30km/h rekawice nie uchronily mnie przed stratą paznokcia(strach pomyslec jak wygladalyby moje rece przy wiekszym ślizgu). takze mimo ze inni uzytkownicy zachwalaja sobie tą firmę to szczerze odradzam takich zakupów - lepiej dołożyć pare zł i kupić ciuchy markowe a na pewno zaprocentuje to w przyszlości.

 

ciekawostką jest że i kurtka i rekawice o identycznych wzorach i wyglądzie wystepuje w ofercie innych firm zagranicznych ale nie przesądzam kto z kogo kradnie wzory modeli:

kurtka firmy streetfighter:Dołączona grafika

kurtka firmy MTTR:Dołączona grafika

rekawice utika road pro na intermotors:Dołączona grafika

rekawice MTTR: Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja się nie wyglebiłem -więc nie miałem okazji sprawdzić strony technicznej ubioru wymienionej firmy (i mam nadzieję że nie sprawdzę w przyszłości :smile: ) - kurtki mi nie przewiewa ani nie przemaka, a jeśli skopiowali czyjś wzór to prawdziwe ciuś ciuś dla nich. Szczerze mówiąc złego słowa na nich - przynajmniej na razie - nie mogę powiedzieć. A i myślę sobie że czasem można trafić na badziewny egzemplarz z każdej firmy czy to za 100 zeta czy też za 1000 zeta - niema reguły. Nikogo nie namawiam, na tę firmę czy też inną - każdy jest dorosły i zna zasoby swojego portfela, ale w moim przypadku jest 100 % zadowolenie.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haser miałeś własne te produkty z obrazka ??

nie wiedziec czemu firma KRZAK cieszy sie widze powodzeniem

Lokalni producenci odzieży motocyklowej zawsze sie cieszyli powodzeniem bo masz bezpośredni dostęp do firmy i łatwiej o naprawę.Podobieństwo na poziomie wykluczającym przypadek :-)Ja w takiej kurtce jeździłem do późnej jesieni i było oki. Natomiast twoja opinia bardzo mnie zaniepokoiła biorąc pod uwagę ewentualną wywrotkę.Ich produkty cieszą się raczej dobrą opinią i dlatego kupiłem ten sprzęt (no może też dlatego że nikt inny nie miał na mnie rozmiaru ;-P w rozsądnej cenie).

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta kurtke i rekawice z obrazka mam dlatego wlasnie szperając kiedys w necie latwo wpadlo mi w oko ze ciuch wyglada zupelnie jak moj tylko firma nie ta http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

kurtka jako tako ale rekawice (biorac pod uwage ze dłonie to najgorzej gojąca sie czesc ciala) to nie jest juz element ubioru na ktorym bede oszczedzal

 

moje rekawice po glebie:

Dołączona grafika

od góry ochrona ok ale na bokach palcow skórka grubosci 1/4 mm. uratuje co najwyzej przed ptasią kupą

Dołączona grafika

moze po prostu niefortunnie upadlem (przypomne ze gleba przy ok 30km/h) ale nastepnym razem jak bede spadal z motoru nie bede sie zastanawial jak upasc zeby skórka rekawic w któryms miejscu sie nie przedarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck - trudno uwierzyć że to przy 30 km/h :sad2: faktycznie nie wesoło, ciekawe jak inne produkty się zużywają podczas upadków?? Wiem że to niemiła sprawa ale skoro tak się dzieje to może warto otworzyć temat ze zdjęciami takich gratów?? Ku przestrodze potomnych.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zadanie rękawic by się zniszczyły chroniąc ręce :)Ja dzis byłem w MTTR celem naprawy mojej garderoby i wszystko załatwione na cacy.Przyjęte bez zbędnych dyskusji, prób wmawiania że to moja wina itp. Miło mieć producenta na miejscu.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...