Jump to content

Marsel

Marsel
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, mieszkam w Pabianicach od jakiegoś czasu ok 10 lat i tyle gdzieś miałem przerwy z moto. Przyczyn wiele, w tym moja połówkia, lecz cóż poradzić, nieuleczalnie zainfekowany w dzieciństwie i tak pozostało. W tym roku zakupiona czerwona Vfr- a Fistaszek na kołach zebatych '02 , ostatnia która wychodziła. Kochanka przywieziona do domu i przedstawiona żonie , aby mogły się zaprzyjaźnic. Odkupiona od klubowicza Vfr-oc.pl, grane monety, akcseryjnie siodło, wydech akcesoryjny puszczony góra pod siedzeniem, pokrowiec bagstera z plecakiem i pare innych fajnych gratow jak wskaźnik biegów i takiem tam..

Pozdrawiam lewą, prawą sciskając manete. Do zobaczenia w trasie.

Edited by Marsel (see edit history)

Powitać, wydech pod siodłem, hmmm to będzie jeszcze cieplej w OIO, ale fucktycznie sprzęt zacny

wiesz nie bezpośrednio pod siodłem tylko z boku, lecz oczywiście przy samej kanapie niemalże. Efekt fajny przy mono zawieszeniu, całą fele widać ładnie i huggera nad gumą, a temperatura bez szału, nie odczuwa się tego.

Edited by Marsel (see edit history)