Skocz do zawartości

Aforyzmy


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę aforyzmów, cytatów, złotych myśli - może ktoś przeczyta, może komuś się przyda na opis w komunikatorze.. itp...itd....

---------

 

- Pomóż człowiekowi 100 razy, a za 101-szym odmów, to będziesz dla niego takim samym rzadkim g*wnem jak ten, co za pierwszym razem od razu go na ch*j wysłał.

 

- Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba... Niegrzeczne... mają niebo na ziemi.

 

- Jeśli kogoś skrzywdziłeś, nie zapomnij go obrazić.

 

- Świństwa trzeba czynić tak, żeby nikt się nie dowiedział, to i sumienie nie będzie niepokoić.

 

- Czasem myślisz, że los się do ciebie uśmiechnął, a to ty go po prostu rozśmieszyłeś.

 

- Kogoś, kto ma żonę i teściową, trudno jest przekonać, że dwa minusy dają plus...

 

- Niepowodzenie - to tylko powód do napicia się, a powodzenie - to dodatkowo jeszcze okazja do super wyżerki.

 

- Imałem się w życiu różnych prac. Najkrócej - parę sekund - byłem jasnowidzem. Zostałem nim, zobaczyłem w przyszłości, że ch*ja tak zarobię i zwinąłem żagle.

 

- Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem...

 

- Życie to taki zaklęty krąg: żyjesz - chcesz się napić, napijesz się - chce ci się żyć...

 

- "Życie jest jak tęcza..", mówią daltoniści ".. raz białe raz szare.."

 

- Moja druga teściowa jest znacznie bardziej pojętna od pierwszej. Zrozumiała za pierwszym zamachem.

 

- Dziwne, ale i w głowie, i w sercu, i w d*pie krąży ta sama krew...

 

- Piję alkohol, bo jestem nieśmiały. Gdy częstują -nie mam śmiałości odmówić.

 

- Znam ludzi, którzy są gotowi lizać komuś d*pę w nadziei, że poznają słodki smak życia.

 

 

- Nie boję się żony! Tylko jak jej to powiedzieć…

 

- Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.

 

- Sex to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi na nikim wrażenia.

 

- Średnio kobieta mówi 75% szybciej niż mężczyzna jest w stanie usłyszeć…

 

- Orgazm mężczyzny trwa 6-7 sek. Jak zagospodarować sobie resztę dnia?

 

- Z alkoholem nikomu jeszcze nie udało się wygrać, jedynie Polakom udało się zremisować.

 

- Życie jest jak kanapka z gównem. Co gorsza, w kiepskie dni nie ma nawet chleba

 

- Po co upijać się i pełzać, jak można zapalić i latać?

 

- Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno.

 

- Pieniądze przychodzą dzięki krwi i potowi: krwi wrogów i potowi podwładnych.

 

- Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da.

 

- Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

 

- Mężczyzna może zajmować się seksem ile tylko może, kobieta ile wlezie.

 

- Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne…

 

- Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.

 

- Czym różni się seks analny od oralnego? Kierunkiem atakowania przewodu pokarmowego.

 

- 90% Twoich problemów rozwiążesz za pomocą google. Na pozostałe 10% wystarczy wódka.

 

- Świat stoi przed nami otworem. Szkoda tylko, że otwór ten to dziura w d*pie.

 

- Są dwie teorie dotyczące prowadzenia sporów z kobietami. Obydwie nie działają.

 

- Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku.

 

- Stara ludowa prawda - wyślij głupka po flaszkę to przyniesie jedną…

 

- Nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi.

 

- Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co chce, byle było smaczne.

 

- Zaledwie pół metra dzieli poklepanie po plecach od kopa w d*pę.

 

- Przestrzegając ściśle zasad etykiety wyjdziesz z przyjęcia trzeźwy, głodny i wqrwiony.

 

 

- Co byś nie robił, to i tak się znajdzie ktoś, kto robi mniej i zarabia więcej.

 

- Kobiety są jak szanse - niewykorzystane się mszczą.

 

- A co jeśli hipotetyczne sytuacje nie istnieją?

 

- Jeśli boisz się utyć, wypij przed jedzeniem setkę wódki, to usuwa poczucie strachu.

 

- Jeżeli tobie liżą tyłek - nie łudź się, być może to dla smaru.

 

- Jedynym dowodem na istnienie Boga jest piwo.

 

- Kobieta jest jak spadochron. Gdy nie chce się rozłożyć, należy mieć zapasową.

 

- Rozkazywanie kobiecie to jak całowanie lwa w d*pę…

 

- Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim mężowi, w trzecim zięciowi.

 

- Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków.

 

- Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace, palmy, wielbłądy. Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu zostajesz sam na sam z wielbłądem.

 

- Dlaczego jeśli my mówimy do Boga to nazywa się to modlitwą, a jeśli Bóg do nas - schizofrenią?

 

- Kobieta za kierownicą jest jak gwiazda na niebie - ty ją widzisz, ona ciebie - nie.

 

- Pytanie tygodnia: Dlaczego jeśli do buzi - to "bierze", a jeśli gdzie indziej - "daje"?

 

- Dlaczego jak facet upadnie łbem w sałatkę to jest pijakiem, a kobieta - nakłada maseczkę?

 

- Przepis na koktajl "Trzy świnki": skrzynka wódki i dwaj koledzy.

 

- Niska kultura w przeciwieństwie do wysokiej pozwala nam pozostać sobą nawet jak się napijemy.

 

- Badania wykazały, że 40% mężczyzn miało pierwszy kontakt seksualny pod prysznicem. Pozostałych 60% w wojsku nie służyło.

 

- Człowiek 30% swego życia przesypia. Pozostałych 70% marzy, żeby się wreszcie wyspać.

 

- Chodzenie do kościoła sprawia, że jesteś katolikiem, tak samo jak spanie w garażu sprawia, że jesteś mechanikiem.

 

- Jeśli po wyjściu z toalety nie przestają ci łzawić oczy, powinieneś: rozpiąć rozporek, schować małego, zapiąć rozporek.

 

- Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić.

 

 

- Jeżeli spadochron się nie otworzył, postaraj się rozkoszować pięknem lotu - drugiej takiej możliwości już nie będziesz miał.

 

- Depresja - wkurwienie bez entuzjazmu.

 

- Jako dziecko mężczyzna kupuje sobie małego loda za 2 zł., a kiedy jest dorosły, musi szykować co najmniej 50 zł.

 

- Definicja wolności: Każą ci iść w pizdu, a ty idziesz gdzie chcesz!

 

- Dobrze wychowany mężczyzna drapiąc pieska za uszami nie zagląda jego właścicielce za dekolt dłużej niż trzy minuty.

 

- Komu rano staje, temu ciężko zgiąć do sikania.

 

- Wiele kobiet za wszelką cenę pragnie dorównać mężczyznom. Cóż za brak ambicji!

 

- Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny.

 

- Mężczyźni łysieją po to, by zademonstrować brak rogów.

 

- Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

 

- Czasami wychodzi lepiej niż planujesz – pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.

 

- Alkohol można podzielić na dwie kategorie:

- Jest, albo go nie ma!

 

- Jedni ludzie mają w sobie anioła. Inni mają w sobie diabła. Ale są tacy, co mają w sobie tylko glisty.

 

- No dobrze, jestem się w stanie zgodzić, że kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn, ale od tego kuchnia nie stanie się czystsza!

 

- Mężczyzna musi często w życiu dokonać wyboru pomiędzy złem, a jeszcze większym złem. Na ogół wybiera to młodsze i ładniejsze…

 

- Dyplomacja to sztuka mówienia "Miły piesek!" do czasu znalezienia odpowiedniego kamienia.

 

- Wyrafinowanie od zboczenia różni się np. tym, że co innego używać do pieszczot piórka, a co innego dymać kurczaka…

 

cdn...

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba... Niegrzeczne... mają niebo na ziemi

 

Sooo Good :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niedopita flaszka w jasny sposób mówi nam o niezdrowej atmosferze w towarzystwie!

 

- Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy czasami wątpliwości.

 

- Jeśli jest możliwość wyboru miejsca w samolocie, zawsze wybierajcie przód na wypadek awarii. Jak samolot zacznie spadać, wózek z napojami przejedzie obok waszego miejsca jeszcze raz.

 

- Życie jest piękne! A później orgazm się kończy…

 

- Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

 

- Prezerwatywy są jak rząd. Wiesz, że ktoś tu kogoś dyma, a jednak czujesz się bezpiecznie.

 

- Jakbym wiedział, że dzisiaj tak będzie mnie boleć głowa - to bym się wczoraj napił.

 

- Praca z ładnymi kobietami teoretycznie jest możliwa, a w praktyce - wszystko stoi.

 

- Mężczyzna może zapomnieć śmiało o swoich wszystkich występkach. Nie ma potrzeby, aby o tym pamiętały dwie osoby.

 

- Budzik jest jak kiepska kochanka - zawsze dzwoni nie w porę…

 

- Mam bardzo pozytywny stosunek do życia. Nie znoszę natomiast większości jego użytkowników.

 

- Gdy facet staje się bogaty, robi się niegrzeczny. Gdy kobieta staje sie niegrzeczna, robi się bogata.

 

- Wszystko na tym świecie znajduje się w równowadze: jeśli tobie udało się przebiec na czerwonym świetle, komuś innemu nie uda się to na zielonym…

 

- Jest wprost niemożliwością spędzenie wakacji w spokojny, inteligentny sposób - po jedenastu miesiącach kretyńskiej pracy.

 

- Podczas seksu należy się wszechstronnie zabezpieczyć, a przede wszystkim związać ręce, żeby mordy nie podrapała...

 

- Małżeństwo - to powolny, acz nieustanny proces dowiadywania się, jakiego męża twoja żona chciała mieć…

 

- Wieczorne wiadomości zwykle zaczynają się od "Dobry wieczór", a potem wyjaśniają dlaczego tak nie jest.

 

- Złota myśl ogólnoludzka: Żeby pchało z domu do pracy oraz odwrotnie należy i w domu i w pracy postawić setkę wódki i ogórka.

 

- Polacy są znani z tego, że zawsze znajdą wyjście z trudnej sytuacji, a jeszcze lepiej im idzie znajdowanie wejścia …

 

 

- Dać w prezencie facetowi flaszkę 0,2l wódki, to tak jak kobiecie 5-centymetrowy wibrator.

 

- Sąd uznał, że seks w miejscu pracy nie jest zakazany. W takim razie pier**lę robotę.

 

- Panie! - żali się Adam w Raju - Trochę się nie zrozumieliśmy gdy prosiłem o kobietę mocną w gębie…

 

- Z sexem jest jak z piłką nożną - "zagranie ręką" - oznacza, że wolny…

 

- Mężczyźni łysieją po to, by zademonstrować brak rogów.

 

- Zimowa zasada numer jeden: nie łap płatków śniegu językiem dopóki się nie upewnisz, że wszystkie ptaki odleciały już do ciepłych krajów.

 

- Cztero-wyrazowa opowieść o pracowniku: Zatrudniony, zmęczony, oskarżony, zwolniony.

 

- Życie jest jak piłka nożna: raz kopiesz ty, innym razem kopią ciebie.

 

- Prawdziwy mężczyzna - to taki gość przy którym kobiety nie zadają sobie pytania: czy nie za szybko mu się oddałam?

 

- Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej.

 

- Piwo bezalkoholowe - pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety.

 

- Wszystkie kobiety mogą. Z tym, że niektóre się krępują.

 

- Kto się smuci ten jest smutas. kto się kłóci ten jest...

 

- Tak mało wiemy o sobie. Całe szczęście, że inni wiedzą mniej.

 

- Rozpędzaj się na miarę hamulców.

 

- Penis w erekcji to jedyny pion moralny faceta.

 

- Czasem jedynym sposobem na zaistnienie jest zrobić kupę na opery scenie. Podobno to działa.

 

- Niejeden, co pchał się na świecznik, zawisł na latarni.

 

- Na dziesięć kobiet przypada jeden pedał, dwóch narkomanów, trzech rozwodników, czterech alkoholików i tylko jeden normalny facet, a na dodatek on jest żonaty.

 

 

- Sex to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi na nikim wrażenia.

 

- Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

 

- Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków.

 

- Sraczka jest paradoksem, bo często i rzadko.

 

- Przeciętność to równia pochyła ku zbędności .

 

- Życie jest jak transwestyta - niby pięknie, ładnie... A tu chooj...

 

cdn...

Edytowane przez piyok (wyświetl historię edycji)

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam swoje dwa ulubione, nie wiem jakiego pochodzenia, ja znam je od mojej babci (może i się uśmiejecie ale kobieta potrafiła podsumowywać jednym zdaniem wyjątkowo trafnie). Te dwa idą ze mną przez cale moje życie i nie zamierzam tego zmieniać.

 

- Idź zawsze swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą.

- Nie patrz ilu ludziom się podobasz, tylko jakim.

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie jest doprawdy zabawne: jedno słowo wypowiedziane przed ołtarzem i już jesteś żonaty, jedno słówko wypowiedziane we śnie i już jesteś rozwiedziony
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas nie leczy ran, on jedynie przyzwyczaja nas do bólu...

 

Żyj szybko, umieraj długo - chociaż zdążysz powiedzieć wszystkim co o nich sądzisz...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pipy i wódy się nie wącha" - Paulo Coelho :decayed: haha :biggrin:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna jest jak kot. Przychodzi żeby go nakarmić, pogłaskać i znika

 

 

 

Dwoje ludzi gasi światło w pokoju nie tylko wtedy, gdy nie mogą patrzeć na siebie.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Życie jest doprawdy zabawne: jedno słowo wypowiedziane przed ołtarzem i już jesteś żonaty, jedno słówko wypowiedziane we śnie i już jesteś rozwiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...