Skocz do zawartości

Express Ilustrowany Today Sensacyjny Artykuł :dd


fatcartman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mało się w Łodzi dzieje że na pierwszej stronie jest to??:

 

http://expressilustrowany.pl/nowy-scigacz-komendanta-strazy-miejskiej-w-lodzi-za-ponad-30-tys-zl-rozpedza-sie-do-setki-w-trzy-i-pol-sekundy-film-zdjecia,artykul.html?material_id=50649393142d5c311a000000

 

 

Ale swoją drogą fotoradarów troche powstaje więc i pewnie chłopu coś tam skapnęło za "dobrą robotę" :smile:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było w innym wątku

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on k**wa założył te buty? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

Kombi Dainesa tak właśnie ma - można chować nogawki do butów, albo je zakładać na buty - co jest dobrą opcją jak pada.. nawet bardzo dobrą opcją ;]

 

swoją drogą nie wiem czy w jego przypadku protektory na piszczelach by się zmieściły do butów

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi Dainesa tak właśnie ma - można chować nogawki do butów, albo je zakładać na buty - co jest dobrą opcją jak pada.. nawet bardzo dobrą opcją ;]

Po pierwsze na fotach nie widać deszczu, po drugie wygląda jak wieśniak :wry:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na fotach nie widać deszczu, po drugie wygląda jak wieśniak :wry:

 

Julka, temat już był wałkowany kiedyś przy jeansach moto - buty do środka, czy na.

Sądzę że to każdego indywidualna sprawa. O gustach się nie dyskutuje.. nie?

 

cytat z netu:

Komfort i ergonomia

  • Biaxial Inserts – dwuosiowe wstawki elastyczne zapewniające jeszcze większą swobodę ruchów
  • elastyczne wstawki w miejscach najbardziej podatnych na rozciąganie w pozycji motocyklowej
  • system umożliwiający połączenie butów z kombinezonem (wszystkie modele butów Dainese ze słowem IN w nazwie)
  • podwójny suwak w nogawce - ułatwia zakładanie i zapinanie kombinezonu, pozwala na regulację zapięcia co przydaje się szczególnie osobom o rozbudowanych łydkach i korzystającym z butów do-kombinezonowych
  • demontowalna podszewka klimatyczna Nanofeel®
  • kieszeń wewnętrzna

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwójny suwak w nogawce - ułatwia zakładanie i zapinanie kombinezonu, pozwala na regulację zapięcia co przydaje się szczególnie osobom o rozbudowanych łydkach i korzystającym z butów do-kombinezonowych

Wyobraź sobie, że wiem, że istnieje coś takiego jak rozbudowane łydki i buty, które się nosi pod, a nie na, kombinezon z tym, że to nie ma nic do rzeczy :biggrin: Chyba subiektywne zdanie o tym, że to wygląda wieśniacko można mieć? :biggrin: No chyba, że nie można, to zaraz skomponuję oficjalne przeprosiny dla Pana Komendanta, Szanownego Pana Moderatora i przedstawicieli firmy Dainese, kogoś pominęłam? :biggrin:

 

edit: Dobrze, że Pan Moderator dodał do swojej wypowiedzi, że to kwestia gustu, bo przez chwilę miałam wątpliwości :biggrin:

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że wiem, że istnieje coś takiego jak rozbudowane łydki i buty, które się nosi pod, a nie na, kombinezon z tym, że to nie ma nic do rzeczy :biggrin: Chyba subiektywne zdanie o tym, że to wygląda wieśniacko można mieć? :biggrin: No chyba, że nie można, to zaraz skomponuję oficjalne przeprosiny dla Pana Komendanta, Szanownego Pana Moderatora i przedstawicieli firmy Dainese, kogoś pominęłam? :biggrin:

 

Ok wyobrażam..................................

 

 

 

 

 

no już wyobraziłem :smile:

 

 

p.s.

Powinno być Szanownego Pana Komendanta oraz Szanownych przedstawicieli firmy Dainese :smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że wiem, że istnieje coś takiego jak rozbudowane łydki i buty, które się nosi pod, a nie na, kombinezon z tym, że to nie ma nic do rzeczy :biggrin: Chyba subiektywne zdanie o tym, że to wygląda wieśniacko można mieć? :biggrin: No chyba, że nie można, to zaraz skomponuję oficjalne przeprosiny dla Pana Komendanta, Szanownego Pana Moderatora i przedstawicieli firmy Dainese, kogoś pominęłam? :biggrin:

 

tak :smile: jedną z naszych koleżanek która też tak jeździ :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być Szanownego Pana Komendanta oraz Szanownych przedstawicieli firmy Dainese

tak jedną z naszych koleżanek która też tak jeździ

Gafa za gafą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png przepraszam więc także wszystkich, którzy tak jeżdżą oraz ich wszystkich sympatyków, a także tych, którym się to podoba :biggrin: Jednocześnie wyrażając nadzieję, że nie będzie to jakaś powszechna moda :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gafa za gafą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png przepraszam więc także wszystkich, którzy tak jeżdżą oraz ich wszystkich sympatyków, a także tych, którym się to podoba :biggrin: Jednocześnie wyrażając nadzieję, że nie będzie to jakaś powszechna moda :P

 

normalnie a'la Tusk :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedawno zdał egzamin i odebrał prawo jazdy. – Samochodowe mam od 20 lat, łatwiej więc mi było zdać egzamin z przepisów ruchu drogowego."

 

ee czy ten że Pan będąc komendantem nie powinien mieć wszystkich przepisów w głowie??? a nie się szczycić że ma prawko 20 lat i dlatego łatwiej mu było zdać teorię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozwalaj sobie scOti:)

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy moto salon nie ma już Hondy, a ostatni chyba nie miał tego koloru. Ech, za wygodny jestem na ścigacze :biggrin:

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Cebra, kombi Dainese, kasku nie poznaję, ale jeśli SHOEI to stawiam dolary przeciwko orzechom, że jak się powołacie w Profi na koneksje rodzinne z komendantem to dostaniecie spory rabat :biggrin: Bo gdzie, jak nie tam takie zakupy weekendowe? :biggrin:

 

http://d.webgenerator24.pl/k/r//ds/ke/8xxl37s4oss8co40c4ggs8ws40c/8v7j2355.600.jpg a jednak kask SHOEI, więć w Profi wszystko kupował na bank

 

Swoją drogą, wydał na to pewnie z 40tys w sumie, więc nieźle się w tej Straży może powodzić :biggrin: Może się zapisać...

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZkoda że nie czytał jak zacząć przygodę z motocyklami.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...