Jump to content

Express Ilustrowany Today Sensacyjny Artykuł :dd

fatcartman
 Share

Recommended Posts

Tak mało się w Łodzi dzieje że na pierwszej stronie jest to??:

http://expressilustrowany.pl/nowy-scigacz-komendanta-strazy-miejskiej-w-lodzi-za-ponad-30-tys-zl-rozpedza-sie-do-setki-w-trzy-i-pol-sekundy-film-zdjecia,artykul.html?material_id=50649393142d5c311a000000

Ale swoją drogą fotoradarów troche powstaje więc i pewnie chłopu coś tam skapnęło za "dobrą robotę" :smile:)))

Jak on k**wa założył te buty? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Kombi Dainesa tak właśnie ma - można chować nogawki do butów, albo je zakładać na buty - co jest dobrą opcją jak pada.. nawet bardzo dobrą opcją ;]

swoją drogą nie wiem czy w jego przypadku protektory na piszczelach by się zmieściły do butów

Kombi Dainesa tak właśnie ma - można chować nogawki do butów, albo je zakładać na buty - co jest dobrą opcją jak pada.. nawet bardzo dobrą opcją ;]

Po pierwsze na fotach nie widać deszczu, po drugie wygląda jak wieśniak :wry:

Po pierwsze na fotach nie widać deszczu, po drugie wygląda jak wieśniak :wry:

Julka, temat już był wałkowany kiedyś przy jeansach moto - buty do środka, czy na.

Sądzę że to każdego indywidualna sprawa. O gustach się nie dyskutuje.. nie?

cytat z netu:

Komfort i ergonomia

• Biaxial Inserts – dwuosiowe wstawki elastyczne zapewniające jeszcze większą swobodę ruchów
  • elastyczne wstawki w miejscach najbardziej podatnych na rozciąganie w pozycji motocyklowej
  • system umożliwiający połączenie butów z kombinezonem (wszystkie modele butów Dainese ze słowem IN w nazwie)
  • podwójny suwak w nogawce - ułatwia zakładanie i zapinanie kombinezonu, pozwala na regulację zapięcia co przydaje się szczególnie osobom o rozbudowanych łydkach i korzystającym z butów do-kombinezonowych
  • demontowalna podszewka klimatyczna Nanofeel®
  • kieszeń wewnętrzna

podwójny suwak w nogawce - ułatwia zakładanie i zapinanie kombinezonu, pozwala na regulację zapięcia co przydaje się szczególnie osobom o rozbudowanych łydkach i korzystającym z butów do-kombinezonowych

Wyobraź sobie, że wiem, że istnieje coś takiego jak rozbudowane łydki i buty, które się nosi pod, a nie na, kombinezon z tym, że to nie ma nic do rzeczy :biggrin: Chyba subiektywne zdanie o tym, że to wygląda wieśniacko można mieć? :biggrin: No chyba, że nie można, to zaraz skomponuję oficjalne przeprosiny dla Pana Komendanta, Szanownego Pana Moderatora i przedstawicieli firmy Dainese, kogoś pominęłam? :biggrin:

edit: Dobrze, że Pan Moderator dodał do swojej wypowiedzi, że to kwestia gustu, bo przez chwilę miałam wątpliwości :biggrin:

Edited by Julka (see edit history)

Wyobraź sobie, że wiem, że istnieje coś takiego jak rozbudowane łydki i buty, które się nosi pod, a nie na, kombinezon z tym, że to nie ma nic do rzeczy :biggrin: Chyba subiektywne zdanie o tym, że to wygląda wieśniacko można mieć? :biggrin: No chyba, że nie można, to zaraz skomponuję oficjalne przeprosiny dla Pana Komendanta, Szanownego Pana Moderatora i przedstawicieli firmy Dainese, kogoś pominęłam? :biggrin:

Ok wyobrażam..................................

no już wyobraziłem :smile:

p.s.

Powinno być Szanownego Pana Komendanta oraz Szanownych przedstawicieli firmy Dainese :smile:

tak :smile: jedną z naszych koleżanek która też tak jeździ :smile:

Powinno być Szanownego Pana Komendanta oraz Szanownych przedstawicieli firmy Dainese

tak jedną z naszych koleżanek która też tak jeździ

Gafa za gafą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png przepraszam więc także wszystkich, którzy tak jeżdżą oraz ich wszystkich sympatyków, a także tych, którym się to podoba :biggrin: Jednocześnie wyrażając nadzieję, że nie będzie to jakaś powszechna moda :P

Gafa za gafą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png przepraszam więc także wszystkich, którzy tak jeżdżą oraz ich wszystkich sympatyków, a także tych, którym się to podoba :biggrin: Jednocześnie wyrażając nadzieję, że nie będzie to jakaś powszechna moda :P

normalnie a'la Tusk :biggrin:

"Niedawno zdał egzamin i odebrał prawo jazdy. – Samochodowe mam od 20 lat, łatwiej więc mi było zdać egzamin z przepisów ruchu drogowego."

ee czy ten że Pan będąc komendantem nie powinien mieć wszystkich przepisów w głowie??? a nie się szczycić że ma prawko 20 lat i dlatego łatwiej mu było zdać teorię.

Nowa Cebra, kombi Dainese, kasku nie poznaję, ale jeśli SHOEI to stawiam dolary przeciwko orzechom, że jak się powołacie w Profi na koneksje rodzinne z komendantem to dostaniecie spory rabat :biggrin: Bo gdzie, jak nie tam takie zakupy weekendowe? :biggrin:

http://d.webgenerator24.pl/k/r//ds/ke/8xxl37s4oss8co40c4ggs8ws40c/8v7j2355.600.jpg a jednak kask SHOEI, więć w Profi wszystko kupował na bank

Swoją drogą, wydał na to pewnie z 40tys w sumie, więc nieźle się w tej Straży może powodzić :biggrin: Może się zapisać...

Edited by Koper (see edit history)