Skocz do zawartości

Dla Zainteresowanych Turystyką- Mój Portal Internetowy


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tematyką podróży motocyklowych, zapraszam na moją stronę http://www.enduro-tourer.pl

 

Jeżeli ktoś z Was uzna to za interesujące i postanowi czasem zajrzeć- bardzo mnie to ucieszy, jeżeli nie- trudno- każdy wie najlepiej, co mu odpowiada ;)

 

Zdradzę wam tu jeszcze jedną tajemnicę ;) Największym wrogiem motocykli, jakiego znam, jest osoba z najbliższych kręgów mojej rodziny- między innymi dzięki takim miejscom, jak e-t, staram się i zawsze będę- pokazać nas w tym dobrym świetle- serca i pasji ;)

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna stronka, będę zaglądał ;)

 

częściej, jak już zmienię na R1200Gs'a ;) bo widzę, że kolega i asfalt i nie asfalt preferuje.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię ;) Wiesz, poza asfaltem jest bezpieczniej ;) Przed zmianą na R1200GS udaj się na jazdy testowe konkurencją ;) każde moto tego segmentu dostarcza wiele radości, a każde w inny sposób. Teraz bawię się Super-Tenere, myślałem, że to kloc, a jak pojechałem, to od 21, jak zsiadłem, cały czas się raduję ;) Rano biorę ją na szutry i wyłączam kontrolę trakcji :biggrin:

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej byłem na tej stronie. I, czasem tam zaglądam. Jest Ok. Nie ukrywam, że kiedyś przydała się zakładaka poradnik turysty. Musimy się poznać, a jak zmienię obecny motocykl (chociaż w korkach nie ma lepszego, to chyba kupię drugi) na GSa, to chętnie się z wmi zabiorę. Ostatnio objechałem Bieszczady z kolegą na kredensie i to nie była jazda. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan, jak by dało radę to może zrób powiązanie kont z face... ;)

 

Brakuje jak dla mnie, jeszcze testu "trampka"... :smile:

Edytowane przez Arecki (wyświetl historię edycji)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan, jak by dało radę to może zrób powiązanie kont z face... ;)

 

Brakuje jak dla mnie, jeszcze testu "trampka"... :smile:

 

Pewnie kiedyś da radę ;) przerabiam serwis pod kątem estetyki i poprawienia funkcjonalności ;) ja dorwę gdzieś testowego trampka, to test będzie ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę było ostatnio cienko z czasem, ale lada dzień zaczynam nadrabiać zaległości- na razie udało mi się uruchomić konkurs. http://www.enduro-tourer.pl/articles/?article=19#TopOFF

 

Wydaje mi się, że post nie łamie regulaminu, a jeżeli łamie, to proszę o interwencję moderatora.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...