Jump to content

Logan

Logan
 Share

Recommended Posts

Cześć ;)

Jestem Paweł, w Łodzi mieszkam "od zawsze", w chwili pisania tego postu, zbliżam się do ukończenia 24 roku życia. Obecnie nie mam własnego motocykla.

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się na poważnie w 2010 roku. wcześniej była fascynacja, ale to musiało się ograniczyć do czytania i oglądania.

Mój pierwszy motocykl, to BMW F650, '95. Niestety z powodu wielu przeciwności musiałem się z nią rozstać w grudniu 2011, po 2 sezonach, a powrót w siodło odwleka się z widmem kryzysu :sad2: No cóż- obecnie muszą mi wystarczyć czasami uzyskiwane motocykle testowe, z racji prowadzonej przeze mnie działalności.

Zanim zrobiłem kat. A, rozglądałem się głównie za motocyklami sportowymi, w trakcie kursu skierowałem się stronę turystyków, żeby najbliższe mi stały się turystyczne enduro.

Na forum trafiłem w zasadzie przypadkiem. Wiedziałem o spotkaniach i dziś przyjechałem jedną z testówek zobaczyć, jak to wygląda "na żywo". Mam nadzieję że to miejsce pozwoli poznać mi wiele interesujących osób.

Od sierpnia poza studiami informatycznymi zajmuję się tworzeniem własnej firmy- najwyższy czas zalegalizować swoje doświadczenie. W ramach tej firmy tworzę stronę internetową poświęconą głównie podróżom motocyklowym, której jednym z celów jest pokazanie nas- motocyklistów, jako ludzi z pasją, a nie ruchomy zbiór organów, a także działalność informatyki w szerokim zakresie, poszerzoną o telewizję przemysłową. Nie podaję nazw i innych szczegółów, przez wzgląd na regulamin.

Pozdrawiam wszystkich,

Szerokości!

Paweł/Logan

No no brzmi interesująco powitac kolegę po fachu i z wpólna pasjia. To udaneg interesu i szybko zasiadaj rumakaB-)

Dzięki wszystkim za powitanie

Strzała Paweł :cheers: , TY nie mozesz, ale ja moge...wiec to chyba o tej firmie wspominales...enduro-tourer.pl

szerokości :riding:

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;) Edited by Logan (see edit history)

Dzięki wszystkim za powitanie

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;)

...poligon? poligon to ja nonstop robie:D . Dzis do Spały jechałem offem, praktycznie 70-80%las i pola:). Wracałem juz normalnie bo bylo ciemno i zimno, i moze CIe widzilem pod Centalem, bo przejezdzalem ok 20, ale nie podjechalem, bo sie mega spieszylem juz....

• 1 month later...