Jump to content

Logan


Logan
 Share

Recommended Posts

Cześć ;)

Jestem Paweł, w Łodzi mieszkam "od zawsze", w chwili pisania tego postu, zbliżam się do ukończenia 24 roku życia. Obecnie nie mam własnego motocykla.

 

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się na poważnie w 2010 roku. wcześniej była fascynacja, ale to musiało się ograniczyć do czytania i oglądania.

 

Mój pierwszy motocykl, to BMW F650, '95. Niestety z powodu wielu przeciwności musiałem się z nią rozstać w grudniu 2011, po 2 sezonach, a powrót w siodło odwleka się z widmem kryzysu :sad2: No cóż- obecnie muszą mi wystarczyć czasami uzyskiwane motocykle testowe, z racji prowadzonej przeze mnie działalności.

 

Zanim zrobiłem kat. A, rozglądałem się głównie za motocyklami sportowymi, w trakcie kursu skierowałem się stronę turystyków, żeby najbliższe mi stały się turystyczne enduro.

 

Na forum trafiłem w zasadzie przypadkiem. Wiedziałem o spotkaniach i dziś przyjechałem jedną z testówek zobaczyć, jak to wygląda "na żywo". Mam nadzieję że to miejsce pozwoli poznać mi wiele interesujących osób.

 

Od sierpnia poza studiami informatycznymi zajmuję się tworzeniem własnej firmy- najwyższy czas zalegalizować swoje doświadczenie. W ramach tej firmy tworzę stronę internetową poświęconą głównie podróżom motocyklowym, której jednym z celów jest pokazanie nas- motocyklistów, jako ludzi z pasją, a nie ruchomy zbiór organów, a także działalność informatyki w szerokim zakresie, poszerzoną o telewizję przemysłową. Nie podaję nazw i innych szczegółów, przez wzgląd na regulamin.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Szerokości!

 

Paweł/Logan

Link to comment
Share on other sites

No no brzmi interesująco powitac kolegę po fachu i z wpólna pasjia. To udaneg interesu i szybko zasiadaj rumakaB-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za powitanie

Strzała Paweł :cheers: , TY nie mozesz, ale ja moge...wiec to chyba o tej firmie wspominales...enduro-tourer.pl

szerokości :riding:

 

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;) Edited by Logan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za powitanie

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;)

 

...poligon? poligon to ja nonstop robie:D . Dzis do Spały jechałem offem, praktycznie 70-80%las i pola:). Wracałem juz normalnie bo bylo ciemno i zimno, i moze CIe widzilem pod Centalem, bo przejezdzalem ok 20, ale nie podjechalem, bo sie mega spieszylem juz....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...