Skocz do zawartości

Logan


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Jestem Paweł, w Łodzi mieszkam "od zawsze", w chwili pisania tego postu, zbliżam się do ukończenia 24 roku życia. Obecnie nie mam własnego motocykla.

 

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się na poważnie w 2010 roku. wcześniej była fascynacja, ale to musiało się ograniczyć do czytania i oglądania.

 

Mój pierwszy motocykl, to BMW F650, '95. Niestety z powodu wielu przeciwności musiałem się z nią rozstać w grudniu 2011, po 2 sezonach, a powrót w siodło odwleka się z widmem kryzysu :sad2: No cóż- obecnie muszą mi wystarczyć czasami uzyskiwane motocykle testowe, z racji prowadzonej przeze mnie działalności.

 

Zanim zrobiłem kat. A, rozglądałem się głównie za motocyklami sportowymi, w trakcie kursu skierowałem się stronę turystyków, żeby najbliższe mi stały się turystyczne enduro.

 

Na forum trafiłem w zasadzie przypadkiem. Wiedziałem o spotkaniach i dziś przyjechałem jedną z testówek zobaczyć, jak to wygląda "na żywo". Mam nadzieję że to miejsce pozwoli poznać mi wiele interesujących osób.

 

Od sierpnia poza studiami informatycznymi zajmuję się tworzeniem własnej firmy- najwyższy czas zalegalizować swoje doświadczenie. W ramach tej firmy tworzę stronę internetową poświęconą głównie podróżom motocyklowym, której jednym z celów jest pokazanie nas- motocyklistów, jako ludzi z pasją, a nie ruchomy zbiór organów, a także działalność informatyki w szerokim zakresie, poszerzoną o telewizję przemysłową. Nie podaję nazw i innych szczegółów, przez wzgląd na regulamin.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Szerokości!

 

Paweł/Logan

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałą

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za powitanie

Strzała Paweł :cheers: , TY nie mozesz, ale ja moge...wiec to chyba o tej firmie wspominales...enduro-tourer.pl

szerokości :riding:

 

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;) Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za powitanie

Klans, kiedyś znów zaatakujemy poligon, kiedy się tylko odkuję ;) Dzięki, za chęci, ale okazało się, że zgodnie z regulaminem mogłem napisać w OffTopic- i tak zrobiłem ;)

 

...poligon? poligon to ja nonstop robie:D . Dzis do Spały jechałem offem, praktycznie 70-80%las i pola:). Wracałem juz normalnie bo bylo ciemno i zimno, i moze CIe widzilem pod Centalem, bo przejezdzalem ok 20, ale nie podjechalem, bo sie mega spieszylem juz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :riding:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...