Jump to content

Tanie Solidne Buty Na Początek?

Finton
 Share

Recommended Posts

Witam

Macie pomysł gdzie w Łodzi kupię tanie (do 400 zł) buty do lekkiej turystyki na początek mojej przygody z motocyklem i jakie ewentualnie marki polecacie? Dzisiaj byłem w Motorwings i mają tam tylko wyprzedówki nie w moim rozmiarze (42). Czekam na wasze sugestie.

Edited by Finton (see edit history)

Witam

Macie pomysł gdzie w Łodzi kupię tanie (do 400 zł) buty do lekkiej turystyki na początek mojej przygody z motocyklem i jakie ewentualnie marki polecacie? Dzisiaj byłem w Motorwings i mają tam tylko wyprzedówki nie w moim rozmiarze (42). Czekam na wasze sugestie.

Ale kolega Jerry pokazywał Ci przecież dzisiaj Held Gear, które są w w pełnej rozmiarówce -cena 430 zł, do 06.10.2012r. 410 zł, czyli mniej więcej do 400 zł :smile:

Owszem ale jakoś mi nie przypadły do gustu dlatego poszukuje czegoś innego, a ten inny model Helda - jak sam Jerry wspominał był to but typowo letni więc też odpada - tak wiec poszukuje jakieś alternatywy - bez urazy Motowings :decayed: !!

Edited by Finton (see edit history)

Owszem ale jakoś mi nie przypadły do gustu dlatego poszukuje czegoś innego, a ten inny model Helda - jak sam Jerry wspominał był to but typowo letni więc też odpada - tak wiec poszukuje jakieś alternatywy - bez urazy Motowings :decayed: !!

Nie mamy żadnej urazy :smile: Ale napisałem co by nie było, że nie mamy butów za 400 zł :smile:

Pozdrawiamy

w wolfie mają do tej ceny Adrenaliny turystyczne.

mam i nie narzekam.

Dzięki za podpowiedz - również zaopatrzyłem się w Buty Adrenaliny GT - wyglądają solidnie zobaczymy jak się będą sprawować. Tak więc cały strój skompletowany teraz tylko coś fajnego wyrwać na rynku, a potem jak pogoda da to :riding: .

• 4 weeks later...

400 to dość mało na porządne buty. praktycznie samo probikery w tej cenie. tutaj masz link do zaje butów, ale to bardziej enduro, ale przjerzyj ich stronę. ciągną z niemiec przeceny. trochę poczekasz, ale za taką cenę, raczej warto

http://www.louis-motocykle.pl/buty-motocyklowe-alpinestars-tech-3,p,42294