Skocz do zawartości

Tanie Solidne Buty Na Początek?


Finton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie pomysł gdzie w Łodzi kupię tanie (do 400 zł) buty do lekkiej turystyki na początek mojej przygody z motocyklem i jakie ewentualnie marki polecacie? Dzisiaj byłem w Motorwings i mają tam tylko wyprzedówki nie w moim rozmiarze (42). Czekam na wasze sugestie.

Edytowane przez Finton (wyświetl historię edycji)

Ślązak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wolfie mają do tej ceny Adrenaliny turystyczne.

 

mam i nie narzekam.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie pomysł gdzie w Łodzi kupię tanie (do 400 zł) buty do lekkiej turystyki na początek mojej przygody z motocyklem i jakie ewentualnie marki polecacie? Dzisiaj byłem w Motorwings i mają tam tylko wyprzedówki nie w moim rozmiarze (42). Czekam na wasze sugestie.

 

Ale kolega Jerry pokazywał Ci przecież dzisiaj Held Gear, które są w w pełnej rozmiarówce -cena 430 zł, do 06.10.2012r. 410 zł, czyli mniej więcej do 400 zł :smile:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale jakoś mi nie przypadły do gustu dlatego poszukuje czegoś innego, a ten inny model Helda - jak sam Jerry wspominał był to but typowo letni więc też odpada - tak wiec poszukuje jakieś alternatywy - bez urazy Motowings :decayed: !!

Edytowane przez Finton (wyświetl historię edycji)

Ślązak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale jakoś mi nie przypadły do gustu dlatego poszukuje czegoś innego, a ten inny model Helda - jak sam Jerry wspominał był to but typowo letni więc też odpada - tak wiec poszukuje jakieś alternatywy - bez urazy Motowings :decayed: !!

 

Nie mamy żadnej urazy :smile: Ale napisałem co by nie było, że nie mamy butów za 400 zł :smile:

Pozdrawiamy

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wolfie mają do tej ceny Adrenaliny turystyczne.

 

mam i nie narzekam.

 

Dzięki za podpowiedz - również zaopatrzyłem się w Buty Adrenaliny GT - wyglądają solidnie zobaczymy jak się będą sprawować. Tak więc cały strój skompletowany teraz tylko coś fajnego wyrwać na rynku, a potem jak pogoda da to :riding: .

Ślązak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

400 to dość mało na porządne buty. praktycznie samo probikery w tej cenie. tutaj masz link do zaje butów, ale to bardziej enduro, ale przjerzyj ich stronę. ciągną z niemiec przeceny. trochę poczekasz, ale za taką cenę, raczej warto

http://www.louis-motocykle.pl/buty-motocyklowe-alpinestars-tech-3,p,42294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...