Skocz do zawartości

Siłownia I Fitness M.s.p


crosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem was zaprosic do bardzo dobrze rozbudowanej siłowni na ul. Inflanckiej 23

 

Honorujemy karty Benefit i Fit Profit

 

Dla motocyklistów 30% znizki!!!

 

Mozliwosc treningu personalnego!

 

Wszystkie informacje na stronie www.silownia-fitness.ugu.pl

 

Zapraszam rowniez do odwiedzenia nas na miejscu jak cos pracuje tam wiec udziele wam wszystkich niezbednych informacji ;)

Edytowane przez scOti
przeniesienie tematu do innego działu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

no, wygląda bardzo sympatycznie, cena ze zniżką za "open" tyż do przełknięcia... zapisałbym się na kurs dla początkujących, tylko daleeeko bardzo ode mnie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

pomyślcie o przedłużce czasu pracy, bo benefity w krawacikach to o 19 z biur wychodzą ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crosiak co obejmuje karnet miesięczny

interesuje mnie zrzucenie wagi , jakieś diety też ustalacie ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z tego co slyszalem to jest planowana zmiana godzin ale to zobaczymy.

 

Karnet na miesiac obejmuje wchodzenie na silownie ile tylko chcesz diety bedziemy przygotowywac ale jak bedizesz chcial to chetnie ci pomoge w dobraniu odpowiedniej i chetnie udziele wskazowek dotyczacych cwiczen ;) Mamy trenerow peerosnalnych tylko oni niestety kosztuja ;(

 

Parking jest przed budynkiem bezpieczna okolica ja zostawiam tam auto i suzi widzisz je z okna wiec bez problemu i odrazu pod moto masz market calodobowy wiec duzo ludzi sie kreci i tam raczej nikt twojej maszynie nie zrobi nic zlego ;)

 

Jezeli chodzi ci o Jacka bardzo dobrze zbudowanego ktory jest trenerem personalnym to tak pracuje na dole w swoim sklepie ale u nas jest trenerem ;)

 

Smooth zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla motocyklistów 30% znizki!!!

Czy ta oferta będzie również dostępna w listopadzie :P

 

Jestem na etapie poszukiwania siłowni ;) Ale dopiero od listopada chciałbym zacząć uczęszczać ;)

 

Jeżeli u Was karnet miesięczny kosztuje 100 zł to motocykliści płacą 70 zł??? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie daleko nie mam, jak tylko znajdę więcej czasu to też podjadę.

A jak cenowo prezentuje się układanie programu treningowego? Przydałoby się w końcu zacząć sensowniej ćwiczyć, a nie tylko coś podnieść tu, coś podnieść tam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w kartę Fit wliczony jest trening personalny czy to dodatkowo płatne? Brakuje mi właśnie w siłowniach które do tej pory odwiedziłem jakiejś osoby która by pokierowała co robić żeby mieć konkretne wyniki...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znizki sa dozywotnie wiec w listopadzie bedzie tak samo ;) Dokladnie 70zl na nieograniczona liczbe wejsc ;)

 

Musialbym sie spytac Jacka ile bierze za ukladanie planu bo nie wiem ale jezeli bedziesz chcial to postaram sie znalesc ci odpowiedni plan treningowy poniewaz od bardzo dlugiego czasu sie tym interesuje ;)

 

Tak Sobol pracuje tam a co? :smile:

 

Nie karta FitProfit obejmuje tylko wejscia na silownie bez trenera presonalnego.

 

Dzisiaj sie dowiem ile chlopaki biora za godzine treningu lub inne porady. Wiecie za 70zl na miesiac to i tak juz jest naprawde tanio wiec nie spodziewajcie sie ze wszystko bedzie w cenie a szczegolnie trening personalny ;( Ja chetnie pomoge jezeli tylko bedziecie miec jakis problem czy cos.

Chetnie tez pomoge w sprawie suplementacji a w niedlugim czasie na silowni bedzie sprzedaz suplementow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro po pracy podjadę rzucę okiem i może watro spróbować. niestety pracę mam taką że co dzień kończę o innej porze , więc pasuje mi układ wchodzisz kiedy chcesz.

Dużo ludzi jest w godzinach 11-15 ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedziesz chcial to postaram sie znalesc ci odpowiedni plan treningowy poniewaz od bardzo dlugiego czasu sie tym interesuje

No bardzo chętnie. Może w przyszłym tygodniu uda mi się wyskrobać więcej czasu, to podjadę, pogadamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh żeby było bliżej. U mnie to same lansiarskie kluby (sorry Lansl ;) )

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja zmieniam sie z taka dziewczyna

Teraz się będą pytać, kiedy Ty jesteś tylko po to, żeby przychodzić jak będzie Twoja zmienniczka :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a są duże lustra żeby oglądać jak rzeźbisz swoje ciało?

kiedy są przewidziane zmiany godzin chodzi mi szczególnie o łikendy bo w tygodniu nie bardzo będę miał czas się posiłować

podjade może do ciebie to pogadamy a puki co idę w kanał posiłować się ze skrzynią biegów

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W którym to dokładnie jest miejscu jest ten klub MSP? (i co to znaczy;)) Trzeba odwiedzić skoro można dać zarobić koledze :smile:

 

P.S. Ktoś by tą stronę przebudował bo szablon coś się "sypie" i raczej nie zachęca... W końcu tylu tu webmasterów, grafików i fotografów :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...