Skocz do zawartości

Motopublica(Sklep) - Polecam


yarahu_michu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem gorąco polecić sklep MotoPublica na ul.Żeligowskiego 46 w Łodzi. Sklep oferuje głównie produkty modeki jeśli chodzi o ciuchy ale nie tylko. Kupiłem w nim większość swojego stroju plus rękawiczki i kask dla plecaczka. Ze wszystkich rzeczy które doradził mi sprzedawca jestem bardzo zadowolony, oprócz spodni (które doradził mi mój kolega) . Opis z opinią stroju w innym dziale na forum.

Miła obsługa,bardzo fajna atmosfera da się nawet coś utargować bądź zasięgnąć porady technicznej.

 

Przy sklepie jest serwis jeszcze nie miałem okazji w nim nic robić.

Edytowane przez yarahu_michu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem gorąco polecić sklep MotoPublica na ul.Żeligowskiego 46 w Łodzi. Sklep oferuje głównie produkty modeki jeśli chodzi o ciuchy ale nie tylko. Kupiłem w nim większość swojego stroju plus rękawiczki i kask dla plecaczka. Ze wszystkich rzeczy które doradził mi sprzedawca jestem bardzo zadowolony, oprócz spodni (które doradził mi mój kolega) . Opis z opinią stroju w innym dziale na forum.

Miła obsługa,bardzo fajna atmosfera da się nawet coś utargować bądź zasięgnąć porady technicznej.

 

Przy sklepie jest serwis jeszcze nie miałem okazji w nim nic robić. Jeżeli ktoś z was miał styczność prosiłbym o opinie.

 

Ale nowość :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Jeżeli ktoś z was miał styczność prosiłbym o opinie.

 

było... na samej górze ekraniku jest takie okienko zatytuowane "szukaj" - wpisujesz np serwis motopublica i... stała się światłość - czytasz...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoPublica na ul.Żeligowskiego 46 w Łodzi

Fajnie , że napisałeś o nich, bo my też czasami robimy tam zakupy i jesteśmy zadowoleni. Poza tym na forum przybywa coraz więcej świeżych motocyklistów, którzy niekoniecznie znają ten adres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym sklepie też już było na forum, ale nie kojarzę, żeby był oddzielny wątek. Niektóre rzeczy mają dość tanio, niektóre drogo. Też czasem do nich zaglądam i coś od nich biorę.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było... na samej górze ekraniku jest takie okienko zatytuowane "szukaj" - wpisujesz np serwis motopublica i... stała się światłość - czytasz...

Spoko usuwam o serwisie nie ten dział :smile: Edytowane przez yarahu_michu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pazdzniernika zmieniaja adres i przeprowadzaja sie gdzies w okolice obywatelskiej./

 

no ... prawie... ...vis a vis dworca Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 234, obok Subaru czy Komfortu, po schodach na 1-wsze piętro

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ... prawie... ...vis a vis dworca Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 234, obok Subaru czy Komfortu, po schodach na 1-wsze piętro

Ale tylko przez pewien czas. Aż skończą remont placówki na Obywatelskiej.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

tydzien później ta sama sytuacja ... śmieszni są obiecują Ci w poniedziałek ,że będą części a w wtorek temu zaprzeczają szkoda słów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bardzo polecam, pięknie mi spasowali szybkę do Araia, bo coś spsułam... :blush:

Pan nawet obiecał w razie kolejnych problemów zrobić mi kurs wymiany rzeczonej szyby.

Także miło, sympatycznie i gdyby nie ten ciasny wjazd do nich, to byłabym całkiem zachwycona ^_^

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdyby nie ten ciasny wjazd do nich, to byłabym całkiem zachwycona ^_^

 

ehhhh coś zawadziłaś? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ehhhh coś zawadziłaś? :P

 

przezornie zaparkowałam 2 ulice dalej ;)

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla mnie numer jeden w Łodzi. Robie tam wiekszosc moto zakopow i nie mialem zadnych problemow. Kilka razy rekalmowalem rozne rzeczy, od rekawic po buty i mechanizm opuszczania szyby w kasku...za kazdym razem bez problemowo! Z serwisu korzystalem raz, przy wymienie opony - bez uwag. Reszte staram sie robic we wlasnym zakresie.

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie lipa. Pytałem o jakąś Modekę i cenę z metki, czy da radę potargować. Pan odpowiedział, że po to są te ceny i nie ma możliwości obniżenia. kupiłem kapotę w Bełchatowie prawie dwie stówy taniej niż u nich. Do motorłynksów im daleko.

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla początkującego motocyklisty powiem tak:

podejście do klienta jest bardzo dobre, cierpliwość Rogala jest wielka tak samo jak mechaników,

kupowałem tak już drugi kask, akcesoria, suzi w serwisie też stała i bez zastrzeżeń.

 

Polecam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...