Jump to content

Finton

Finton
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich dosiadający swoich pięknych rumaków. Mam na imię Paweł i niedawno (3 dni temu) przeprowadziłem się do Waszego pięknego miasta z Torunia, gdzie również jak to niektórzy mówią zdobyłem lejce. Tak się akurat złożyło, że w trakcie tej całej przeprowadzki (nie polecam nikomu) nawet nie myślałem o zakupie mojego pierwszego motocykla - ale sądzę, że to już tylko kwestia czasu. Mam również nadzieje, że spotkam Tu na miejscu równie życzliwych i radosnych kompanów i kompanki, których zostawiłem w Piernikowym grodzie (Pozdrawiam Olka Mozola jak ktoś zna). Tak więc nie rozpisując się za nadto pozdrawiam Wszystkich i rozglądam się za moim motocyklem - coś w rodzaju Suzuki GSF 600S lub Hondy CB750. :riding:

Edited by Finton (see edit history)

Witam 'piernika", "krzyżaka" czy jak kto tam woli.

A w kwestii moto to skoro pasowałaby CB 750 to polecam XJR 1300, waga ta sama a radochy więcej

Tylko nie "Piernika" czy "Krzyżaka" lub "Mochera" - taki miałem okres w życiu - pomieszkiwania 6 lat w Toruniu.A tak poza tym to ze mnie jest rodowity Ślązak! HEHEHHE http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

"A to ma być Lubin czy Złotoryja !? - coś mi się kołacze po głowie ..." - Mryc

Jeżeli pytasz o godło - to jest to godło całego dolnego śląska, tak zwany czarny śląski orzeł.

A ja jestem z Legnicy - więc byłeś blisko! :cheers: