Jump to content

Patrycja

Patrycja
 Share

Recommended Posts

WitamOd września ubiegłego roku jeżdżę na Hondzie Rebel 250 z 1996 roku. Egzamin zdałam latem w zeszłym roku. W tym roku za dużo nie jeździłam z powodu pogody. Właściwie to jeżdżę głównie do pracy. Czasami, w wolne dni krążę bez celu po Łodzi i okolicach, ale samotnie to trochę nudno bywa. :)Kiedyś, lata świetlne temu, miałam CZ 175, ale oblałam egzamin na prawko (konkretnie to test oblałam). :whistling: Nie mam znajomych motocyklistów, więc mam nadzieję, że tutaj poznam nowych ludzi :smile:

Witamy Patrycjo. Jestem zdumiony, że od kilku dni nagle przybywa tyle kobiet, może w jakieś gazecie damskiej o nas napisali Dołączona grafika

WWWWITAmm jako świeżak świeżaka ;) hehemoże Patrycja wybieże się z nami na weselicho ?pozna sporo ludzi z okolic lodzi oraz z samej lodzi zobaczy jak fajnie w grupie się smiga ?:smile: przy takich wypadach w grupie przypomina mi sie czestochowa :smile:

Dziękuję za miłe powitanie :smile:

Mario, to chyba w "Życiu na gorąco" było. :biggrin:

SWIREQ, niestety, w ubiegłym tygodniu miałam urlop i dwie soboty załapały się na wolne, więc raczej się od dyżuru w sobotę nie wymigam.

Mario, to chyba w "Życiu na gorąco" było. :biggrin:

Nie znam, nie znam,

ale widzę, że kolega @Suchy poszerza swoje horyzonty

no to przykro ale spodziewam się że znajdziesz tutaj sporo miłych i życzliwych osób które znajdą czas żeby pośmigać wspólnie z Tobą :smile:

Siemanko :smile:) jak bedziesz chetna zeby polatac to daj znac:)) ja zawsze i wszedzie z checia polatam:)) wkoncu trzeba zebrac kilka motórzystek i wpaść na miasto :smile:)

Witaj :DA jak tu trafiłaś? ;> Chłopaki, ja dałam na damskim forum ogłoszenie ale z tego co wiem to tylko Kasia tutaj dołączyła poprzez tą reklamę :rolleyes: