Jump to content

DR650

DR650
 Share

Recommended Posts

Witam mam na imię Rafał mieszkam w Szczawinie ( ok. Łagiewnik ) jeżdżę SUZUKI DR 650 R Dakar , z motocyklami zacząłem przygodę dość dawno na motorynce a później coraz to mocniejsze sprzęciki :biggrin:.

Historia :

W odległych czasach jak chodziłem do szkoły pods. jeździłem motorynką ( pomarańczową dwa biegi ),następnie skuterkiem piaggio sfera , Yamaha Grizzly 350 czasami gdyż byłem za młody i za mały na nią .

Wujek wykonał dla mnie całą ramę i inne podzespoły do silnika WSK 125 miałem nie powtarzalny egzemplarz lecz szybko go odstawiłem na bok.

Następny był skuter Zumico 50ccm biała perła jeździłem nim 1.5 roku po czym kupiłem Speedfight 2 WRC jeździłem nim jakieś dwa sezony ( bawiłem się w stuntowanie ) :biggrin:

następną maszynką jaką zakupiłem była Kawasaki KMX 125 po przebudowie silnika miała lepszego kopa niż oryginalna tyle że co chwila wymieniałem tłok jak to w dwu suwie .

Kilka razy jeździłem motocyklem mojego taty Kawasaki ZX9R ( no przyjemnie jeździ :biggrin:) ,

Obecnie jeździłem Suzuki DR 650 do momentu gdy mi się rozpadło coś w silniku :sad2: i rozwaliło dużo podzespołów , ale szczęście takie że sezon cały przejeździłem :smile:)