Skocz do zawartości

DR650


DR650

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Rafał mieszkam w Szczawinie ( ok. Łagiewnik ) jeżdżę SUZUKI DR 650 R Dakar , z motocyklami zacząłem przygodę dość dawno na motorynce a później coraz to mocniejsze sprzęciki :biggrin:.

Historia :

 

W odległych czasach jak chodziłem do szkoły pods. jeździłem motorynką ( pomarańczową dwa biegi ),następnie skuterkiem piaggio sfera , Yamaha Grizzly 350 czasami gdyż byłem za młody i za mały na nią .

Wujek wykonał dla mnie całą ramę i inne podzespoły do silnika WSK 125 miałem nie powtarzalny egzemplarz lecz szybko go odstawiłem na bok.

Następny był skuter Zumico 50ccm biała perła jeździłem nim 1.5 roku po czym kupiłem Speedfight 2 WRC jeździłem nim jakieś dwa sezony ( bawiłem się w stuntowanie ) :biggrin:

następną maszynką jaką zakupiłem była Kawasaki KMX 125 po przebudowie silnika miała lepszego kopa niż oryginalna tyle że co chwila wymieniałem tłok jak to w dwu suwie .

Kilka razy jeździłem motocyklem mojego taty Kawasaki ZX9R ( no przyjemnie jeździ :biggrin:) ,

Obecnie jeździłem Suzuki DR 650 do momentu gdy mi się rozpadło coś w silniku :sad2: i rozwaliło dużo podzespołów , ale szczęście takie że sezon cały przejeździłem :smile:)

10-01-2012-09-53-46_thumb_medium400_356s.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...