Skocz do zawartości

Makak


Makak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry wszystkim

Jestem Marcin, mam CB 500 '97 w tragicznym stanie :smile: ale się toczy i hamuje i czeka na remont,

 

tym czasem domęczam ją do końca sezonu, żeby w spokoju ją rozebrać i zrobić na supermoto w zimowe wieczorki.

 

ekhmm nie supermoto tylko super motor :smile: i technicznie i z wyglądu

 

Historia:

Tyłek posadziłem na moto pierwszy raz w życiu 5 tygodni temu hmm a może to już 6

(nie licząc kółka na motorze znajomego po moim osiedlu ale to było ekstremalne wrażenie bo gość miał coś w rodzaju Cross/KTM 350

przy czym on miał dość wysoką ramę z uwagi na wzrost...ehh szkoda gadać, źle zacząłem) :smile:

Prawko mam od 2 tygodni

Moto mam od 3 tygodni

 

Zajmuje się informatyką i jak to mój kolega kiedyś mnie zapytał:

- A ty trochę mechanikujesz? (dłubiąc przy swojej skodzie felci)

- Tak mechanikuje :smile: heheh (znaczy lubię podłubać)

 

Zainteresowania:

Squash, Zapasy, IT, pomoc innym i dobroć wobec siebie (tego się nadal uczę) i innych (aaa to już umiem), wszelkie uciechy życia, no chyba ogólnie mogę powiedzieć, że jestem hedonistą pełna gębą :smile:, gotowanie (ale nie przez to mam 120 kg), a no i zdecydowanie dłubanie przy moto obecnie, lubię ludzi - w szczególności kobiety ale to normalne, jednak nie ma to jak męski wypad hehehehe

 

to tyle

aaa jeszsze to :P

 

to w dzień zakupu (serdecznie dzieki Grindżu za pomoc w dostawie i zakupie)

post-1466-0-98771300-1348428463_thumb.jpg

 

a to już kilka dni później hehe, żeby nie było z tym samym Panem za aparatem :smile: te klucze na ziemi mówią same za siebie

post-1466-0-05275500-1348428244_thumb.jpg

No No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witaj :smile:

pamiętam cb i właściciela ze spotu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolegę na takiej samej maszynce :smile: Musisz koniecznie pokazać się mojemu mężowi. Chce zacząć przygodę, jest twojej postury, ale o CB nie chce słyszeć, bo twierdzi, że będzie wyglądał jak na rowerku :P albo jakby moto zabrał młodszemu bratu... ;)

 

malowanie jakieś.. znajome, jakbym widział ją często :riding:

 

Faza ma w takim malowaniu to pewnie dlatego tak ci się wydaje... Edytowane przez Martini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolegę na takiej samej maszynce :smile: Musisz koniecznie pokazać się mojemu mężowi. Chce zacząć przygodę, jest twojej postury, ale o CB nie chce słyszeć, bo twierdzi, że będzie wyglądał jak na rowerku :P albo jakby moto zabrał młodszemu bratu... ;)

 

 

Faza ma w takim malowaniu to pewnie dlatego tak ci się wydaje...

 

heheheh no wlasnie sie troche tak czuje, ale jak zrobie moto to i tak zostawie a nastepny kupie enduro CB mi sie zwyczajnie podoba XD

 

nie zapomnij potem nie zakręcać tej przedniej owiewki;-)

 

no własnie zrobilem test podobno ma zrzucac powietrze do około 120 ale nic nie daje, nie wyglada tez najlepiej...

i raczej nie zagrzeje miejsca na długo

 

Powitać - malowanie jakieś.. znajome, jakbym widział ją często :riding:

 

no właśnie my się w okolicach stoków mijamy czasem tak mi się zdaje solidarnosci/narutowicza możliwe?

 

Cześć, ale chyba nie latasz w krótkich spodenkach? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

nie mam aż tyle odwagi hehe :smile:

No No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...