Skocz do zawartości

Baczas


Baczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;]

Co mnie tu przywiało? Miłość do motocykli szczególnie tych sportowych ;]

Prawko mam od nie dawna bo w sumie od 2011 roku. A od marca tego roku śmigam na CBR F3.

 

Hmm więcej napiszę o sobie jak się troszkę zadomowię ;]

To co, na razie tyle http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu powitania Yarahu_Michu muszę się trochę bardziej wysilić :]

 

no to ja mam 24 lata, świeżo co po studiach z wychowania fizycznego na UŁ :] pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego, oraz jako trener personalny, dietetyk i masażysta w klubie sportowym fitness :P uprawiam wyczynowo lekkoatletyke (sprinter) i wyczynowo chciałbym uprawiać jazdę na motocyklach ;]

 

Bardzo się wkreciłem. jako pierwszą maszynę kupiłem niezawodną CBR'ke F3 :] Ale był to sprzęt z Anglii więc wiadomo, troszkę rdzy się wdało.

A że jestem troche pedantyczny w sprawach sprzętowych to postanowiłem się wziąć za nią przez zimę. moto przyjechałem 12 grudnia (na szczęście nie było śniegu), i od 13 grudnia zacząłem renowacje.

 

rozkręciłem moto na części pierwsze nie ruszając silnika i tak piaskowanie, ramy felg części, malowanie odświeżenie lakieru, wymiany wszystkich łożysk, płynów itp.

Skończyłem renowację na początku marca http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif pokupowałem ładne lsmpy kierunki ledowe, obrysówki, no troszkę tego było, teraz sobie smigam na pewnym sprzęcie i uczę się jeździć, zakupiłem fajną literaturę "motocyklista doskonały" i staram się wykonywać wszystkie zadania tam podane oraz przyswoić jak najwięcej wiedzy na temat techniki jazdy ;]

 

Po roku jednak stwierdzam że chciałbym coś nowszego i na wtrysku i teraz sprzedaję perełkę i bede poszukiwał suzuki gsrx k6 lub nastepczyni hondy cbr 600 rr.

Co będzie czas pokaże, zimę przeznaczam na ciężką robotę i odkładanie kaski ;]

 

No myślę że teraz lepiej mnie poznacie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...