Skocz do zawartości

Odgrzebane Ze "śmietnika" ;-)


działkowy emeryt

Rekomendowane odpowiedzi

działkowy emeryt

...zupełnie nie wiem, gdzie to wrzucić, ale ... chyba warto, przynajmniej niektórzy z tzw. "Starej Wiary" (a są tu z całą pewnością) się uśmiechną ;)

 

całkiem przypadkiem wszedłem w posiadanie linka, do czegoś, co jest chyba starsze od węgla...

 

Miłej zabawy! B)

 

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

niektóre foty mają min. 5 lat http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre foty mają min. 5 lat

Obiektywnie patrząc to też niezbyt dużo :P ale rozumiem, rozumiem... faktycznie na niektórych widać upływający czas :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah ale niektórzy to piękni i młodzi byli :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah ale niektórzy to piękni i młodzi byli

Bart, biorąc pod uwagę to, że Marta z tych zdjęć kojarzy pewnie tylko Ciebie to spokojnie możesz strzelić focha :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, biorąc pod uwagę to, że Marta z tych zdjęć kojarzy pewnie tylko Ciebie to spokojnie możesz strzelić focha :P

 

Jula kurna właśnie nie tylko :P i wcale też nie mówię o Lince Czarownicy :smile: Bartek możesz spać spokojnie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee żeś odkopał :biggrin: Super ... Irek się postarał taką fajną pamiątkę mamy :smile:

 

Choć przyznam, że oglądając ten filmik dziś zrobiło mi się trochę smutno ... gdzie ta nasza stara ekipa? Wszystko się jakoś tak rozpadło, każdy gdzieś w inną stronę, powstały jakieś dziwne grupki, ten tego nie lubi, ten z tym nie jeździ itd ehhh szkoda :sad2: Czy takie fajne czasy jeszcze wrócą? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie fajne czasy jeszcze wrócą? ...

Pewnie nie :sad2: To chyba dzieje się w 90% ekip albo i więcej

Najlepiej byc freelancerem ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

@ Jula i Marta: ... nikt* się nie opiera biodegradacji tak? ;) ... a ja się nie focham, przecież emeryt jestem nie tylko z nazwy :smile:

 

@ Ewela: ... pamiątka genialna, tak myślałem, że się spodoba :smile: ... ale to nie wróci, tak to niestety jest, zmieniają się życiowe priorytety, realia, zmieniają się ludzie... sama wiesz najlepiej :smile:

 

(*) - szerooookie znaczenie ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiiii ta (*) to ma znaczyć że mi przypominasz o moich cyferkach ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif spoooko, przynajmniej potomstwo będziesz miał młodsze od mojego :P

 

pamiątki tego typu zawsze są fajne a jak jeszcze wspomnienia takie że wstyd mówić to znaczy, że było warto :smile: :)

ważne że do przodu i ze wszystkim klepkami i kostkami na swoim miejscu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko "starzy" powinni się uśmiechnąć .... Tak zgrana grupa to powód do dumy , nawet jeżeli już teraz się jakoś to rozlazło ... gratuluję , bo mieć ludzi zaufanych w czasie wypadu to najważniejsze i najcenniejsze dla Nas motocyklistów !! Każdy z Nas powinien mieć w swojej grupie właśnie TYLKO takich ludzi , ja mam taką grupę , inni też mają swoje , i tak trzymać ... Działkowy - rewelacyjny filmik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...