Skocz do zawartości

Honda Nsr Jc22 StuntSuka


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc Teraz przedstawię moją hondzinkę która rośnie w stunt;].

Honde zakupiłem w czerwcu tego roku, jest ona z 2002 roku i ma niecałe 20 tys przebiegu , świeżo jej zrobiłem remont od soboty docieram.

Kupiłem ją już pomalowaną i zrobioną na street lecz w zimę planuje pomalować na białą perłę z czarnym matem, założyć crash pady zrobić Hb no i ząbki zwiększyć z tyłu, Wsadzić oponę 150 na tył i założyć pług z boczkami lecz bez orginalnej czaszy;]

Narazie mam tylko takie zdjęcia lecz na dniach będą nowe;]

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.usDołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód nieznośny, ale w końcu to maszyna do zabawy jak rozumiem Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na Hanię, to kojarzy mi się ona z modliszką za sprawą przodu :smile: No tak, zmiana zębatki na pewno da lepsze przełożenie potrzebne przy tego rodzaju wyczynach :PZachęcam do odwiedzenia działu "sport motocyklowy". Co prawda świeci pustkami, ale może dzięki tobie się to zmieni, bo w końcu jesteś naszym pierwszym oficjalnym stunterem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód masakra ;/ żeby to jakoś wyglądało zmieniłbym lampę i władował pług pod silnik, ale rozumiem że to motocykl do wygłupów a nie lansowania się po mieście :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód masakra ;/ żeby to jakoś wyglądało zmieniłbym lampę i władował pług pod silnik, ale rozumiem że to motocykl do wygłupów a nie lansowania się po mieście :smile:

Tak jak napisałem w opisie, będzie pług ;]Co prawda dopiero zaczynam zabawę taką poważniejszą ale coraz lepiej mi wychodzi;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest brzydka;pa po drugie widziałem co prawda pare ceberek i jedną nerke która właśnie miała sam pług z boczkami i czaszę street i dla mnie to najfajniej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko to tego nie zrobie ponieważ wczoraj, coś się stało i dopiero jutro się za nią wezme a narazie finansowo nie za dobrze ale staram się jak najszybciej kupić plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestała odpalać z rozrusznika, powiedzieli mi że to wina modułu jakiegos czy coś , i jechałem sobie rokicińską 120 i mi się tylnie koło zablokowało i kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...