Skocz do zawartości

The_R - Suzuki Sv650S K4


the_r

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się trochę pochwalić moim nowym nabytkiem. Suzuki SV650S K4, czyli rocznik 2004. PL salon, zadbany, w idealnym stanie technicznym i prawie idealnym wizualnym (małe obracia od sakw i parę rys na tylnej rączce). Kupiony w Łodzi. Póki co za bardzo sobie nie pojeździłem, bo aura nie sprzyja, a na początek nie mam zamiaru zbytnio szaleć w niesprzyjające pogody (kat. A zrobiona w czerwcu/lipcu, moto kupione w zeszłą środę). Miejmy nadzieję, że jeszcze trochę tego sezonu będzie do pojeżdżenia :smile:.

 

Dla zainteresowanych - parę zdjęć. Dajcie znać co myślicie :smile:.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez the_r (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie +10 do lansu to tylne światło :smile:

 

oby moto dobrze Ci służyło :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Bardzo dobry ale wymagajacy rozumu wybor jak na pierwsze moto ;)

 

Uwazaj na hamowanie silnikiem na zakretach bo tylne kolo lubi blokowac ;)

 

No i ten dzwiek V-ki ahhh z kad ja to znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lans - ładnie się prezentuje pług. Jeszcze bym sobie chyba sprawił nakładkę na siedzenie pasażera.

@Thebestof78 - fajnie to z tyłu wygląda. Smukły się robi przez nie motocykl. W ogóle jest chudy przez brak rzędowej 4-ki.

@crosiak - lubię myśleć, że coś tam pod kopułą mam ;). Co do hamowania to wymaga to przyzwyczajenia. Ale ma też swoje zalety - w sumie mało z hamulca korzystam - będą oszczędności na klockach i tarczach ;). Co do dźwięku to Ci powiem, że z tym Leo Vince bardzo ładnie to brzmi. Tylko trochę głośno. Zastanawiam się, czy db-killera nie wsadzić. Znaczy mnie się tam podoba, ale sąsiedzi mogą mieć inne zdanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mnie się tam podoba, ale sąsiedzi mogą mieć inne zdanie

A db-killera na zakładaj - szkoda się pozbywać tego dźwięku

Zawsze pod dom możesz przyjechać na niskich obrotach, w miarę możliwości szybko zgasić silnik ( ja stosuje takie metody i nikt nie narzeka - wszystko zależy również od nadgorliwości sąsiadów :decayed: )

 

 

Dźwięk SV na przelotowym wydechu naprawdę cieszy ucho - aż miło się jedzie za taka osobą :riding:

Również proponowałbym zmienić kierunki na przodzie, skoro z tyłu są białe, to lepiej jakby wszystkie były w tym samym kolorze.

 

Gratuluje i życzę bezawaryjności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz akurat mi problem hałasu trochę odpadł, bo odstawiłem moto pod wiatę, więc mogę sobie w sumie hałasować.

Jeśli chodzi o kierunki to jeśli mam być szczery - najchętniej bym wrócił do oryginału :smile:. Jest to jednak niemożliwe ze względu na poprowadzenie tłumika u góry. Te wymienione są raczej kiepskie, bo parują i zbiera się w nich woda. Nie jestem w ogóle fanem takich malutkich kierunków, bo wg mnie są gorzej widoczne, czyli nie spełniają do końca swojego zadania. Nie wiem, może nie ma to takiej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna SV'ka i podobny kolor do mojego :riding:

 

+ za akcesoryjną szybkę i wydech

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomi - Nie planowałem owiewek zakładać. Bardziej mi się podoba taki nakedowy styl. Jeśli mi się zmieni to będę o tobie pamiętać. Dzięki!

@Zidus, @rooland - Dzięki :smile:

@Suchy-wolk - No raczej, widziałeś kiedyś niefajną SVkę? :biggrin:

@Jerry - To se kup :P. A tak na serio - Monsterowi też raczej niczego nie brakuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Super sprzęt. Miałem taki rok temu i złego słowa na SV-kę nigdy nie powiem. Jedynie mocy brakowało i to skłoniło mnie do sprzedaży. Teraz myślę o

SV1000 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...