Skocz do zawartości

Serwis Motorwings


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam forumowicze J

 

Na wstępie napiszę, że postanowiłem zrobić z mojego Fazerka perełeczkę i jednak nie sprzedawać z myślą o zakupie czegoś nowszego.

Fakt jest taki, że do każdej maszyny zakupionej z kolejnej ręki trzeba wpakować kasę więcej lub mniej, ale trzeba

Postanowiłem skorzystać z usług MOTORWINGS  i powiem szczerze, że się nie zawiodłem.

 

Dokonane naprawy i modyfikacje

 

1 Wymiana rozrządu

2 Regulacja zaworów

3 Czyszczenie i regulacja gaźników

4 Wymiana króćcy ssących na nowe

5 Wymiana świec

6 Wymiana wszystkich płynów ( olej, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy) oraz filtry

7 Wymiana oleju i uszczelniaczy w lagach

8 Wymiana przewodów hamulcowych na czerwony oplot

9 Montaż gniazda zapalniczki

 

No to by było chyba na tyle hahaha o finansach nie wspominam, bo to już inna inszość wszystko musi coś kosztować, jeśli chodzi o mnie zmieściłem się z zaplanowanym budżecie, więc jest OK.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą obsługę za dostawę mojej osoby w wyznaczone miejsce oraz oczywiście za dostawę motocykla również w wyznaczone prze zemnie miejsce J

Jeśli chodzi o moją opinię to polecam gruba robota zrobiona w pełni profesjonalnie i niedrogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z premedytacją i powagą słów i czynów jedno moge powiedzieć o serwisie w MOTORWINGS....za***isty serwis... Michał zna się na rzeczy... kompleksowo, rzetelnie  - jezdzilem jeżdzę i bedę do nich jeżdził, nie oddam szerszenia w inne ręce..amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie mam pytanie. Czy dałoby radę u Was dokonać instalacji paru gadżetów na motocyklu? Mianowicie potrzebuję pomocy przy założeniu podgrzewanych manetek (Oxford Adventure) i gniazda USB. Elementy mam wszystkie ale sam boję się robić cokolwiek bo nie znam jeszcze swojego motocykla (BMW R850R 96r.). Mam go dopiero miesiąc. A i na dodatek wymiana oleju przy okazji :P I ostatnie pytanko czy można płacić u Was kartą?

Edytowane przez meldamen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy dałoby radę u Was dokonać instalacji paru gadżetów na motocyklu? Mianowicie potrzebuję pomocy przy założeniu podgrzewanych manetek (Oxford Adventure) i gniazda USB. Elementy mam wszystkie ale sam boję się robić cokolwiek bo nie znam jeszcze swojego motocykla (BMW R850R 96r.). Mam go dopiero miesiąc. A i na dodatek wymiana oleju przy okazji :P I ostatnie pytanko czy można płacić u Was kartą?

Cześć,

 

Oczywiście nie ma problemu z takim montażem, jak najbardziej wykonujemy takie prace, Michał jest z zawodu elektrykiem, więc możesz liczyć na profesjonalną instalację :smile:

Na pw zaraz Ci wyślę szczegóły co do kosztu i najbliższego wolnego terminu.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Czy wymieniając opony w Shadowce 750 C2 , należy  wymienić również dętki? Moto jest 2002 roku i nie znam historii co do opon itd.. Ile kosztują dętki? i czy należy doliczyć je do wymiany, ew. Jaki byłby koszt całkowity takiej imprezy? opony mam :smile: i kartę forumową też.

Pozdrawiam .

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy wymieniając opony w Shadowce 750 C2 , należy  wymienić również dętki? Moto jest 2002 roku i nie znam historii co do opon itd.. Ile kosztują dętki? i czy należy doliczyć je do wymiany, ew. Jaki byłby koszt całkowity takiej imprezy? opony mam :smile: i kartę forumową też.

Pozdrawiam .

LwG

Odpowiedź poszła na pw

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema

Potrzebuję przesmarować jakąś część w exupie, w Y Fazer 1000 2004r. Popiskiwał mi ostatnio 3 lata temu zaraz po zakupie, wtedy wystarczyło przesmarować i do dziś wystarczyło. Ile coś takiego będzie kosztowało i jak wygląda sytuacja z terminami?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Byłem w serwisie w Motorwings dwa razy, za pierwszym razem wymieniałem olej w lagach wraz z uszczelniaczami oraz olej na Motul 7100 . 

Wczoraj przyjechałem do chłopaków aby zmienić klocki na EBC, wyczyścić zaciski, zmienić świece zapłonowe i przy okazji jak będzie już rozebrany to filtr powietrza.

Podczas zdejmowania baku okazało się,że poprzedni mechanik przy pompie paliwa zastosował domowy patent z klejem i przy wyjęciu baku jego "niedorzeczny patent" od razu spowodował, że tuleja plastikowa wychodząca z pompy złamała się w miejscu SKLEJENIA. 
W głowie już liczyłem ile będzie kosztować pompa paliwa, jednak Michał z Motorwings pomyślał i wymyślił . Część tulejki plastikowej zastąpiła tulejka metalowa, tutaj skleił tam przypiłował i na razie jest ok. 
Jedynie mam obserwować czy paliwo nie cieknie - ale tak czy siak dla spokoju na sezon pewnie pompę paliwa czeka wymiana. 

Cała akcja z wymianą części i doraźną naprawą trwała 3 godzinki także nie najgorzej.  

Mogę śmiało polecić bo i pogadać można jak i dowiedzieć się czegoś ciekawego   :biggrin:

 

Od razu ramach dotarcia klocków i sprawdzenia wytrzymałości pompy paliwowej zrobiłem trasę 150 km.

Jak na razie - zapi****la :riding:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hejo

 

Mam problem, przed zimną byłem zmuszony wstawić na synchronizację i czyszczenie gaźników w mym rumaku w pewnym serwisie moto. Co mnie zaniepokoiło ze w okresie zimowym i teraz jak motor dłużej postoi muszę go długo kręcić i na ssaniu czekać 2-3 min zanim będzie można normalnie manetka przekręcić bez zadławienia. Co może być tego przyczyną Co mam mówić co słuchać by mnie koleś chciał to poprawić a nie mnie szybko spłoszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimnym silniku zawsze może być taki problem z dławieniem. Po długim staniu muszą napełnić się komory pływakowe co zajmuje trochę czasu. Pytanie czy w kraniku jest pozycja PRI (zalewanie gaźników)? Druga kwestia to jak ustawione są gaźniki, na bogatą czy ubogą mieszankę? Bez bezpośredniego kontaktu z motocyklem ciężko jest mi powiedzieć na ile to zachowanie jest "normalne" i czy występuje jakiś problem. Jeżeli masz wątpliwości to możesz do nas podjechać, zerkniemy na to i spróbujemy ocenić sytuację.

Pozdrawiam

Michał

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz  mnie  motor zmartwił, po wczorajszym lataniu   przed wprowadzeniem do garażu ogladam motocykl czy wszytko ok. I co widzę  z prawego Laga mi leci . Help me  ,   na jakiej wielkości koszta muszę się szykować????   prosze o podesłania wariantów .

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz  mnie  motor zmartwił, po wczorajszym lataniu   przed wprowadzeniem do garażu ogladam motocykl czy wszytko ok. I co widzę  z prawego Laga mi leci . Help me  ,   na jakiej wielkości koszta muszę się szykować????   prosze o podesłania wariantów .

Wysłałem odpowiedź na pw :smile:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam  szybkie pytanie na  wczoraj czy  macie może na stanie   uszczelkę pokrywy alternatora Honda CBR XX 1100  2000 rok ????  Potrzebuje   tego na ten weekend, chyba że nie da rady to może  być na  poniedziałek wtorek.  

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uszczelniacze w lagach w mojej Cebuli uznały, że nadszedł czas na odpoczynek, moto zostawiłem w poniedziałek przed południem, we wtorek rano było gotowe tylko pamiętajcie żeby najpierw umówić termin odstawienia maszyny na warsztat. Cena przystępna, zawieszenie działa, nic nie cieknie, nie chlapie i nie pryska  :biggrin:

 

Dziękuję i polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Panowie szykuje mi się serwis w moim GSR 600.

Mianowicie regulacja luzu zaworowego, synchronizacja przepustnic oraz ogulny przegląd. Jakie by to były koszta i jaki jest czas potrzebny na to wszystko.


Znalazłem cennik - nie było pytania . Podjade w tygodniu to dogadamy szczegóły.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Panowie nadeszła pora na wymianę tarczy i klocków na tyle w mojej CBF'ce.

Moje pytanie brzmi jakiej firmy w tym przypadku montujecie cześci i jakie macie z nimi doświadczenie.

Wstępnie wybrałem na klocki niebieskie Nissing serii NS i tarcze NG ale nie wiem czy EBC nie będą lepsze ?.

 

Będę wdzięczny za jakąś sugestię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tarcze NG bardzo dobry wybór, nie ma sensu płacić więcej za EBC.

Klocki Nissina NS bym sobie darował, bo to hamuje średniawo i wziął bym klocki EBC z serii HH.

Napisz na pw model i rocznik motocykla to Ci wyślę wycenę.

 

Pozdrawiam

 

Mateusz

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...