Skocz do zawartości

Serwis Motorwings


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na oficjalne otwarcie Serwisu Motorwings, które odbędzie się w dniach 01.10 - 06.10 (poniedziałek- sobota).

Z tej okazji proponujemy wam darmowy przegląd motocykla oraz 10% rabatu na prace serwisowe umówione w tym terminie (tj. 01-06.10), oczywiście prace mogą być wykonane w innym czasie.

 

Ponadto specjalne promocje na odzież, kaski i akcesoria- rabaty sięgające nawet 55%!

 

Dodatkowo w dniach otwarcia 5% upustu na cały asortyment sklepu nie objęty wyprzedażą.

 

Dołączona grafika

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwis w tym samym miejscu co sklep.

2. Serwisant po przeszkoleniu i praktyce w ASO. Jest dokładny, solidny, nie lubi niedoróbek i sam jest zapalonym motocyklistą. Dla nas to jest najważniejsze, gdyż szukaliśmy kogoś bez niektórych typowych tzw. "nawyków serwisowych", których chcielibyśmy uniknąć we własnym serwisie. W skrócie- długo szukaliśmy i nie otwieraliśmy serwisu mimo licznych o to zapytań, dopóki nie znaleźliśmy osoby, która naszym zdaniem nie zepsuje nam wypracowanej opinii jako sklep motocyklowy. Przetestowaliśmy na sobie wpierw i jesteśmy zadowoleni, pierwsi klienci również.

3. Cennik jest dostępny na naszej stronie: http://www.motorwings.pl/3265-cennik-serwisowy.html

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może wykaz czynności serwisowych dla Yamahy po przebiegu 36 tys. km i na jego podstawie możecie wycenić uslugę? Czy przeglądy polegają raczej na zerknięciu tu i ówdzie i stwierdzeniu jest Ok oraz pobraniu oplaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Jarku, że jesteś poważniej zainteresowany. W sumie po co zawsze gnać taki kawał jeżeli 'MW' byłby w stanie konkretnie zająć się twoją maszyną. Ciekawy jestem jak chłopaki sobie poradzą bo może nie wszystko będzie od razu. Oczywiście postaram się wpaść na otwarcie i wyrwać coś z obniżki. Pozdrawiam

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może wykaz czynności serwisowych dla Yamahy po przebiegu 36 tys. km i na jego podstawie możecie wycenić uslugę? Czy przeglądy polegają raczej na zerknięciu tu i ówdzie i stwierdzeniu jest Ok oraz pobraniu oplaty?

 

Przegląd w rozumieniu podstawowym oznacza sprawdzenie motocykla w jakim jest stanie, co jest okay, a co nie-zawieszenie, silnik, napęd, gumy, etc. Przegląd tego typu jak uczy nas doświadczenie potrzebny jest wielu osobom, gdyż w większości nie znamy ani realnego przebiegu motocykla, ani wcześniej wykonywanych czynności serwisowych, że nie wspomnę o tym, iż wielu jeźdźców nie potrafi np. stwierdzić, że ich motocykl nie prowadzi się jak powinien z powodu zużycia łożysk główki ramy, koła, i innych. Taki przegląd w przyszłym tygodniu będzie darmowy, a normalnie kosztuje u nas 100 zł, przy czym kwota ta jest odliczana od robocizny za ewentualne czynności serwisowe, których konieczność dokonania wychodzi w czasie przeglądu. W skrócie- de facto płacisz 100 zł (poza promocyjnym tygodniem) tylko wtedy, jeżeli okazuje się, że w bike'u nie ma nic do roboty (co dość rzadko niestety się zdarza), bo tak to te 100 zł jest odliczane od umówionych napraw.

 

Natomiast przegląd po 36 tys. według serwisówki to już nieco droższa sprawa, oczywiście dysponujemy wykazem, zaraz wyślę Ci na priva listę czynności i cenę za poszczególne. Żeby było zabawniej, z ciekawości sprawdziliśmy jak wygląda taki serwis w ASO Yamaha i co ciekawe podano nam serwis tego typu o którym napisałem przed chwilą (z tym, że za kwotę 2 i pół raza wyższą).

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy jak podjadę kawą czy coś znajdziecie ;) tak z ciekawości, nie z przekory :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. i jak koledzy? podjechał ktoś do kolegów z Motorwings'u - jak wrażenia?

moja osoba się niestety rozłożyła (zimne piwo na zlocie, zawsze jakiś konkretny powód chociaż ;)) i nie dałem rady. Może jeszcze się wykuruję.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę mógł coś powiedzieć jutro jak odbiorę swojego po wymianie przewodów hamulcowych na oplot Hella - przód i tył, plus montaż zasilania 12 V a la zapalniczka plus reklamowany przegląd motonga....Zobaczymy ile policzą i jak się sprawdzi zatrudniony mechanik...

Edytowane przez szustys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

W związku ze sporym zainteresowaniem oraz z utrudnieniami związanymi z remontem ulicy Wólczańskiej, promocja związana z otwarciem serwisu zostaje przedłużona o tydzień tj. do 13 Października.

 

Informujemy także, że pomimo remontu ul. Wólczańskiej i zakazu wjazdu, nie dotyczy on dojazdów do posesji czyli także do naszego sklepu. (Jeżeli ktoś chce oszczędzić zawieszenie to polecamy przejazd chodnikiem od strony ul. Mickiewicza).

Zapraszamy ;)

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś od siebie. Uważam, że zamówienie zostało wykonane bardzo dobrze. Ceny takie jakie były umówione przed serwisem, a wręcz jeszcze od siebie dodali za free płyn hamulcowy - albo zapomnieli policzyć....ale to do wyjaśnienia. Fachowo zamontowana zapalniczka w miejscu, gdzie początkowo nie pomyślałem. Wstępnie robota w ramach elektryki wyceniona na 60 zł za godzinę. Zeszło trochę więcej, bo 2,5 h ale jak się umówili tak płaciłem. Nie zmieniali reguł w trakcie serwisu. Plus dla nich....Jedynie po moim przypadku prawdopodobnie uaktualnili cennik serwisowy..... Porządnie zrobiony przegląd motocykla, kilkanaście pozycji. Dlaczego porządnie ? Ponieważ wiedziałem po wcześniejszym serwisowaniu w szczególności u kolegi Wojtka - znanego niektórym mechanika co jest ok, a co kwalifikuje się do ewentualnej wymiany po sezonie. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko, mam do złożenia silnik Yamahy TZR minarelli am6 i w cenniku jesty 600 zł a za taki silniczek to chyba mniej bierzecie no nie? Tym bardziej, że jest tylko do złożenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko, mam do złożenia silnik Yamahy TZR minarelli am6 i w cenniku jesty 600 zł a za taki silniczek to chyba mniej bierzecie no nie? Tym bardziej, że jest tylko do złożenia :smile:

 

No weźmiemy mniej, ale ile konkretnie to musiałbyś podjechać pogadać z mechanikiem, bo wiele zależy od tego co tam było kombinowane i czy nic nie zostało zepsute/zgubione przy rozkładaniu :P

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weźmiemy mniej, ale ile konkretnie to musiałbyś podjechać pogadać z mechanikiem, bo wiele zależy od tego co tam było kombinowane i czy nic nie zostało zepsute/zgubione przy rozkładaniu :P

 

myślę, że wszystko mam, bo włożyłem to sobie do skrzyneczki (dużo tego nie jest) a drobne rzeczy do foliówki :smile: najpierw przyjdą mi tryby skrzyni biegów a potem się do Was wybiorę. Sam bym to zrobił ale nie mam narzędzi i na pewno w warsztacie sprawniej pójdzie sprowadzanie potrzebnych uszczelniaczy łożysk itd. bo chcę zrobić kapitalny remont tego silnika jak już go rozłożyłem na części pierwsze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pytanie z czystej ciekawości, czy klient może obserwować serwisowanie swojego motocykla? Nie chodzi mi o brak zaufania. Jeśli o mnie chodzi obserwowanie czynności serwisowej i rozmowa z mechanikiem daje dużo przyjemności oraz pozwala wiele się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack stare to jak świat  :decayed:  :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...