Jump to content

Szyba Turystyczna Do Vtr

Elwood
 Share

Recommended Posts

Witam, kupiłem Hondę VTR Firestorm z podniesioną kierownicą, na początku chciałem zmienić na oryginał, ale pozycja jest dosyć wygodna, przeróbka wykonana estetycznie i starannie więc kierownica zostaje.

Dołączona grafika

Chcę zmienić oryginalną szybę na "turystyczną". Szukałem na wrześniowym Moto - bazarze ale nie było nic żeby przymierzyć, ci co mieli szyby robią tylko na zamówienie. Kolega zmieniał szybą na wysoką w VFR zamawiał na allegro i żeby pasowała musieliśmy ją przerabiać i dopasowywać, może macie jakiegoś sprawdzonego producenta w jakieś rozsądnej cenie ?

To zależy co masz na myśli pisząc - rozsądna cena? Na allegro są firmy, które zrobią Ci na zamówienie szybę w 2-3dni za ok.150 PLN

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie spasowane, a jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie, to polecam MRA, PUIG i pochodne. Sam posiadam MRA i jestem zadowolony, GIVI też użytkowałem w inny motocyklu i jest w porządku, ale koszt takiej szyby wtedy wynosi 200-300 PLN. W przypadku mojej było, to 250.

Za Givi do mojego chcą 350, jak dla mnie za kawałek plexy to trochę dużo, zamówię na allegro jak przyślą pochwalę się co i jak. Dzięki za odpowiedz.