Skocz do zawartości

Ogólnopolski Festiwal Samochodów Amerykańskich 21-23.09 Pabianice


Grzechotnik

Rekomendowane odpowiedzi

...Panowie !!!...w sobotę w Pabianicach , zaczyna się V Ogólnopolski Festiwal Samochodów Amerykańskich . Impreza dośc pokaźna , ma być TVP 2 , TVP Łódż , więc warto podjechać i się polaszczyć...Ma być ok setki amerykańskich krążowników . Jestem właśnie po rozmowie z organizatorami tego festiwalu ; Michałem i "Elvisem" ( Krystianem Maliszewskim , znanym z programów X-FACTOR , Must by the music , Mam talent ) i bardzo mnie prosili , żeby w paradzie "amerykańców" wzięły udział motocykle . Miało by to wyglądać tak , że parada rusza o godzinnie 15-stej z MOSIR-u i podążając ulicami miasta , po godzinie ma swój finał w centrum handlowym ECHO , gdzie ma być prezentacja "krążowników " na specjalnej rampie , koncerty ( m.in. "Elvisa" ) i wieeeelkie ognisko z kiełbachami dla uczestników parady...uważam , że ciekawa sprawa dla nie mających nic do roboty w sobotnie popołudnie...Organizatorom zależy na dużej frekwencji , aczkolwiek za udział nie oferują żadnych specjalnych profitów , poza strawą i napojami...

Proszę o szybką reakcję , bo czasu mało...Pozdrawiam...

OCZYWIŚCIE WSZYSTKO ZALEŻY OD POGODY ( a puszkom amerykańskim ona nie groźna , tylko nam )... ;)

Edytowane przez Grzechotnik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... akurat będe pod Pabianicami w łikend bo mam sporo rzeczy do zrobienia na działce ale jak by czas pozwolił, to może późnym popołudniem się zjawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadało by się gdzieś wcześniej zebrać . Nie wiem jeszcze o której skończę robotę ale myślę że mi się uda zaliczyć takową imprezę

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadało by się gdzieś wcześniej zebrać . Nie wiem jeszcze o której skończę robotę ale myślę że mi się uda zaliczyć takową imprezę

 

...generalnie tak ustaliliśmy , że zbióraka na MOSIR`rze o 14-14.30 pod HOTELEM " WŁÓKNIARZ "...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopiszę będe napewno! Obejrzeć cudeńka amerykańskiej motoryzacji - bezcenne! Jeżeli jedzie ekipa z Łodzi można zrobić jakąś ustawkę i podjechać grupą. Czekam na propozycje. Do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopiszę będe napewno! Obejrzeć cudeńka amerykańskiej motoryzacji - bezcenne! Jeżeli jedzie ekipa z Łodzi można zrobić jakąś ustawkę i podjechać grupą. Czekam na propozycje. Do jutra ;)

 

...chyba nie bardzo coś frekwencja na festiwal , bo terror o 15-stej na Profi , więc cała FŁM zapierdziela tam...aczkolwiek , zapraszam ponownie ( i wiem , że pogoda ma być chusteczkowa ) , ale kto żyw i zdrów to "go"...pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...