Skocz do zawartości

Kamera Na Moto


zciwo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was może używa te dodatkowe zestawy montażowe z alledrogo do Gopro czy sony? (te takie w 24w1 za ok 100 zł? ) 

Kupiłem zimą w INFOTO zestaw 20ileś w 1 za ok. 50 pln. Zestaw dedykowany do GOPRO, ale że zakupiłem tez przejściówkę pasuje do SONY. Jakościowo wydaje się w porządku, możliwości montażowe dużo większe. Moto jeszcze zimuje, więc nie było okazji pokombinować z montażem. Przymierzałem się do roweru i zapowiada się obiecująco.

Zrobiłem ostatnio doświadczenie: zainstalowałem Gopro Studio i okazuje się że ni chuchu nie importuje plików video Sony... Z kamery Samung już tak. Dobrze, ze zdjęcia z Sonówki sie importują, bo w GS fajnie i szybko montuje się time lapsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje, czy kiedyś pisaliście, że można te Sony "trzydziestki" kupić za 700zł? Teraz okazuje sie, że 949zł, czyli 1049-100zl to dobra cena.

No i jak tu polegać na opiniach kolegów w forum?

Przepraszam Was, nie chce aby ktoś z Was odbierał to personalnie ale to jest naprade denerwujące. :sad2:

Przykro mi  :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy mnie się wydaje, czy kiedyś pisaliście, że można te Sony "trzydziestki" kupić za 700zł?"

Nie powinno być problemu z odszukaniem autora takiego wpisu na forum

 

"Przepraszam Was, nie chce aby ktoś z Was odbierał to personalnie"

Wtedy będzie można (pojechać) personalnie :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje, czy kiedyś pisaliście, że można te Sony "trzydziestki" kupić za 700zł? 

ja bym powiedział ze wydaje ci sie i mowa była o HDR-AS15 :smile:

łoj łoj dtogo

drogo?  :blink:

masz chinszczyzne za 200zl, nikt cie nie zmusza do kupienia sprzetu za 700zl który rok temu kosztował 1200zl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półtorej godziny ? to w jakiej rozdzielczości nagrywałeś ?? i jakiej karty używasz chodzi o pojemność i nazwę bo kupiłem 64GB i nie moge jej sformatować albo ją potem kamera jej nie widzi (mam go pro hiero 3 silver)

1080p przy 60fps-ach podczas ciągłej pracy :smile:

 

Jeśli chodzi o kartę, ja kupiłem kamerę w ofercie z kartą SanDisk 32GB Extreme, jeśli kamera jej nie widzi, to włóż kartę poprzez czytnik do komputera i sformatuj ją z poziomu "Mój komputer" przywracając ustawienia domyślne karty. Chyba że masz kartę 64gb ale z wolnym zapisem MB/s, wtedy może być problem (miałem taki kiedyś w telefonie, karta była bardzo pojemna ale szybkość zapisu leżała i nic się dobrze nie nagrywało)

 

Podaj dane karty i sprawa sie wyjaśni, jakby co mogę znaleźć Ci bardzooo koszystną ofertę na porządną kartę microSD, często zamawiam je klientom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz padniętą kartę. Ja miałem problem z SanDiskiem 32 GB Ultra. Przy nagrywaniu 1080p 60 fps film się ciął (przy 30 fps było ok). Sprawdziłem na kompie prędkość zapisu - poniżej 1 Mb/s. Pojechałem do Komputronika ją wymienić. Wziąłem ze sobą komputer, żeby dwa razy nie jechać. Druga prosto z pudełka - to samo. Mina sprzedawcy na moją uwagę, że sprzedają podróby - bezcenna. Z kwaśną miną oddał kasę. Kupiłem Goodrama i śmiga jak złoto. I teraz każdą kartę sprawdzam pod kątem parametrów, bo gdybym ją kupił do telefonu albo innego tableta to pewnie nawet bym się nigdy nie dowiedział, że karta jest felerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział ze wydaje ci sie i mowa była o HDR-AS15 :smile:

drogo?  :blink:

masz chinszczyzne za 200zl, nikt cie nie zmusza do kupienia sprzetu za 700zl który rok temu kosztował 1200zl :smile:

Kupiłem "chińczyka". Konkretnie SJ4000. W sklepie w Łodzi. Dziś były pierwsze testy, choć po ciemku, a jutro jazdy "za dnia".

Edytowane przez Grinch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT pojawiły się pierwsze filmy z "unboxingu" SONY HDR-AS100VR. Znaczy to, że kamera trafiła już do sprzedaży (na razie chyba tylko w Azji). Ciekawe kiedy będzie dostępna w Europie, bo zapowiada się bardzo ciekawie. Zwłaszcza ten kodek XAVC-S i bitrate 50 Mbps, czyli sporo więcej niż protune Gopro. No i chodzą plotki, że odblokują nowym softem nagrywanie 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle może wystarczać do nagrywania gry w szachy, albo jak ktoś będzie przyspieszał. Płynny obraz przy dynamicznych akcjach jest od 40FPS<

A nawet jesli to i tak nigdzie tego nie obejrzysz  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle może wystarczać do nagrywania gry w szachy, albo jak ktoś będzie przyspieszał. Płynny obraz przy dynamicznych akcjach jest od 40FPS<

 

A nawet jesli to i tak nigdzie tego nie obejrzysz  :decayed:

jak nie obejrzysz, skoro na rynku juz jest sporo TV UHD!!!

Edytowane przez chippe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

as15 jest w okolicach 700-800 zł 

Update: w tym momencie 648 pln, jeśli kupujesz przez https://www.mediamarkt.pl i odbierasz @M1 na Brzezińskiej.

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale na ścigaczu i fb wrzucono taką zabawke:

http://www.x-kom.pl/p/162871-kamera-mio-mivue-m350-motocykl-outdoor.html

 

Prezentuje się całkiem fajnie.  Jako rejestrator do moto, samochodu czy nawet jako action camera.

Do tego można znaleźć w całkiem przyjemnej kasie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Mio jeszcze Garmin w tamtym roku wypuścił kamerę Garmin Virb Action, nie wiem czy już była na forum... , za to RAM Mounts robi do niej adapter więc musi cieszyć się popularnością ;) ma parę bajerów ("Odbiornik GPS i specjalne czujniki umożliwiają uwzględnienie w nagrywanym filmie takich informacje jak prędkość, wysokość, przyspieszenie i inne.") ale i dość wysoką cena ?

 

takie dane na nagraniu z toru, z jazdy na trasie etc to całkiem fajny dodatek...

 

 

 

RAM-B-202U-GA63IU1.jpg

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1080p przy 60fps-ach podczas ciągłej pracy :smile:

 

Jeśli chodzi o kartę, ja kupiłem kamerę w ofercie z kartą SanDisk 32GB Extreme, jeśli kamera jej nie widzi, to włóż kartę poprzez czytnik do komputera i sformatuj ją z poziomu "Mój komputer" przywracając ustawienia domyślne karty. Chyba że masz kartę 64gb ale z wolnym zapisem MB/s, wtedy może być problem (miałem taki kiedyś w telefonie, karta była bardzo pojemna ale szybkość zapisu leżała i nic się dobrze nie nagrywało)

 

Podaj dane karty i sprawa sie wyjaśni, jakby co mogę znaleźć Ci bardzooo koszystną ofertę na porządną kartę microSD, często zamawiam je klientom :smile:

 

 

 

Może masz padniętą kartę. Ja miałem problem z SanDiskiem 32 GB Ultra. Przy nagrywaniu 1080p 60 fps film się ciął (przy 30 fps było ok). Sprawdziłem na kompie prędkość zapisu - poniżej 1 Mb/s. Pojechałem do Komputronika ją wymienić. Wziąłem ze sobą komputer, żeby dwa razy nie jechać. Druga prosto z pudełka - to samo. Mina sprzedawcy na moją uwagę, że sprzedają podróby - bezcenna. Z kwaśną miną oddał kasę. Kupiłem Goodrama i śmiga jak złoto. I teraz każdą kartę sprawdzam pod kątem parametrów, bo gdybym ją kupił do telefonu albo innego tableta to pewnie nawet bym się nigdy nie dowiedział, że karta jest felerna.

 

 

Tak była padnieta ta karta 64GB to była Sandisk  teraz wymieniłem na 2 po 32GB Kingston wiem że musi być class min 10  bo na wolniejszych nie zapisuje  .

 

 

A poradzcie mi jeszcze czym to obrabiacie bo janie mogłem Gopro studio nie chce mi obrabiać tych plików ,Windows Maker też nie chciał   ,ściągłem sony studio ale musi bycs ystem 64 bit i znowu dupcia blada  wrrrr

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze wersje są 32-bit. Ja mam Sony Vegas Pro 12 i jest już tylko 64-bit.

 

Poza Mio jeszcze Garmin w tamtym roku wypuścił kamerę Garmin Virb Action

 

wow, chyba pozbędę się GoPro Hero 3 BE i nabędę tę kamerkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do tych co używają GoPro  - jak wyglada stabilizacja obrazu..? czy to faktycznie takie filmiki jakie można znalesc na Youtubie czy wszystko lata..? co lepsze? GoPro czy Sony?

my się przymierzamy z Rescuerem do kupna jakiejś przed wakacjami - GoPro 3+ (?) (przyda się od razu na wyjazd, niekoniecznie motocyklowy) :biggrin:

zależy nam tylko na tym żeby jakość obrazu była swietna, a GoPro akurat chyba z tego slynie tylko obawa jest co do tej stabilizacji.. ponoć różnie bywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...