Skocz do zawartości

Panda


Panda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Mam na imię Agata. O motocyklu marzyłam od dawna, ale jak to w życiu bywa różnie się układa i dopiero teraz było to możliwe. Wprawdzie zawsze wydawało mi się, że odnajdę się tylko i wyłącznie na jakimś chromowanych krążowniku szos, to na szczecie los mi sprzyjał. Po kilku jazdach jako plecak z naszym forumowym kolegą Banitą, na hajeczce zostałam skutecznie sprowadzona na ciemna stronę mocy i teraz jestem już samodzielnym kierowca Suzuki GSX 600f. Lalka sprawuje się świetnie i jak na razie zaprzyjaźniamy się ze sobą.

 

Na forum trafiłam z polecania znajomych.

 

Pozdrawiam Wszystkich, liczę na mile spędzony wspólnie czas i poznanie fajnych ludzi mających takie zainteresowania jak ja.

 

LWG

Pander Control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agata :smile:

 

Jajeczko ładne a Tobie powodzenia w nauce :smile:

 

LwG :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, miło mi się z Wami tutaj spotkać :smile:

 

Witaj Agata :smile:

 

Jajeczko ładne a Tobie powodzenia w nauce :smile:

 

LwG :smile:

 

Dzieki Marta, Ogarniam Lalkę chyba ogólnie całkiem całkiem,ale wiadomo potrzeba doświadczenia, jak to znany nam kumpel mawia: " kilometry, kilometry, kilometry" ;) Tak więc jeżdżę kiedy tylko się da. Jak będę do rodziców zjeżdzała do Skierniewic, to się odezwę to może uda się nam gdzieś smignąć razem, to przez Lipce przelecę.

Pander Control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, miło mi się z Wami tutaj spotkać :smile:

 

Dzieki Marta, Ogarniam Lalkę chyba ogólnie całkiem całkiem,ale wiadomo potrzeba doświadczenia, jak to znany nam kumpel mawia: " kilometry, kilometry, kilometry" ;) Tak więc jeżdżę kiedy tylko się da. Jak będę do rodziców zjeżdzała do Skierniewic, to się odezwę to może uda się nam gdzieś smignąć razem, to przez Lipce przelecę.

 

ooo było by miło :smile: mój tel masz w profilu jak coś to dzwoń, mnie do jeżdżenia namawiać nie trzeba :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy:)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...