Jump to content

Nowa Stronka Do Umawiania Sie Na Spotkania


JERY
 Share

Recommended Posts

Kopiuje z forum Supermoto. Mysle ze pomysl ciekawy i moze sie przyjac.

 

Cześć, chciałem wszystkim zaprezentować projekt na którym intensywnie pracuję wraz z grupą znajomych od blisko dwóch lat. Motorspot.pl (https://motorspot.pl/) jest portalem motocyklowym dającym możliwość organizowania nieformalnych ustawek, a także powiadamiania o oficjalnych imprezach, treningach, szkoleniach czy też zlotach. Portal wykorzystuje technologię map Google, co ułatwia wszystkim zainteresowanym dotarcie do celu spotkania. W oparciu o kod map Google możemy również dodawać ciekawe trasy, obiekty czy miejscówki.

Jak to działa?

Pomysł jest dość prosty – podczas rejestracji w portalu wybieramy typ posiadanej przez nas maszyny ,a następnie definiujemy do niej filtry powiadomień. Wszystkie te ustawienia w dowolnym momencie możemy zmieniać, usuwać, dodawać kolejne. W końcu posiadając na przykład dwa sprzęty, możemy każdy z nich wykorzystywać w zupełnie innych celach (zawody, treningi, terror itp.). Filtry te dotyczyć mogą rejonu w którym mieszkamy lub bywamy (od województwa, poprzez powiat, aż do gminy czy miasta) kończąc na celu spotkania. Dodatkowo, posiadając już jakąś bazę znajomych, możemy zawęzić filtr tylko do powiadomień od nich lub jakiejś wybranej grupy kolegów, z którymi lata się nam najlepiej. Dla zapracowanych (na przykład dla mnie) możemy wybrać opcję powiadomień o zdarzeniach które mają miejsce wyłącznie w weekend.

Zatem gdy ktoś założy zdarzenie które spełnia nasze kryteria zostaniemy o tym poinformowani na wewnętrzną skrzynkę. Dodatkowo, możemy w ustawieniach zaznaczyć by powiadomienia takie przychodziły również na adres email wskazany podczas rejestracji. Gdy jesteśmy zainteresowani danym zdarzeniem możemy do niego dołączyć lub obserwować – otrzymywać będziemy wówczas informację o kolejnych osobach które dołączyły do spotkania. W przypadku dużych imprez istnieje możliwość wyłączenia tej opcji – by nie otrzymywać niepotrzebnego SPAMU. Sami również możemy zakładać własne zdarzenia, by inni zostali o nich powiadomieni. Przy zakładaniu własnego zdarzenia w podglądzie znajdziemy informację ile osób otrzyma powiadomienie o takim zdarzeniu – aby można było jeszcze dokonać korekt (miejsca, celu, czy typów maszyn). W podglądzie może pojawić się również link do zdarzenia które założył ktoś inny a które posiada takie same ustawienia i trwa w tym samym czasie, aby ewentualnie móc do niego dołączyć.

Podobnie jak w temacie ustawienia powiadomień do zdarzeń, można dodawać filtry dotyczące tras, by otrzymywać informację o ciekawych miejscach w okolicy które warto odwiedzić. Dodatkowo trasy można oceniać, dodawać do ulubionych, dodawać w komentarzach zdjęcia, filmy itp. Tym sposobem z czasem powstanie ranking tras który wykorzystać można w swoich ustawieniach powiadomień.

Projekt jest nadal w fazie budowy BETA i może jeszcze zawierać drobne błędy czy niedociągnięcia, pracujemy jednak nad tym by jak najszybciej wszystko naprawić. Oznacza to też że wciąż jest możliwość zmian i modyfikacji w celu otrzymania najlepszego efektu. Gdyby zatem ktoś z Was miał jakieś uwagi czy propozycje chętnie wysłucham wszelkie słowa krytyki.

W następnym sezonie planujemy wprowadzić kilka ciekawych opcji do naszego projektu które mają uzupełnić jego funkcjonalność i stworzyć kompletne narzędzie dla każdego motocyklisty.

Cały zamysł projektu polega na jak największej ilości użytkowników, tylko wtedy ma to sens. Zachęcam Was zatem do rejestracji i testowania Motorspot.

Na koniec dodam, że nasz portal nie ma być konkurencją dla SUPERMOTO.PL – nie planujemy zrobienia z niego forum czy też innego serwisu informacyjnego dla motocyklistów. Portal na spełniać tylko jedną rolę: organizować czas na moto!

Edited by scOti
przeniesienie tematu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

To ty jerry,bo inaczej nie wchodze. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Ale jezeli jest to jak piszesz to czemu nie. :riding:

Ta rejestracja to jakby psiarnia mnie o dane pytala haha http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Link to comment
Share on other sites

No i co z tego? Myslisz ze psiarnia nie wie, gdzie sa najczestrze ustawki w Lodzi? Myslisz ze sa tak glupi, ze nie potrafia wejsc na to forum i poczytac w temacie o spontanach gdzie bedziecie? Renpa mowil o danych przy rejestracji. Jesli nie chcesz podawac prawdziwych danych to wpisz zmyslone i tyle. Ta stronka nie ma zamiaru dawac anonimowosci. Ona ma tylko pokazac kto w danym czasie ma ochote na latanie. Bez zbednego pierdolenia, czepiania sie i filozofowania SOBOL. Mam ochote polatac to nie musze czytac 5 stron na forum o wszystkim i o niczym. Ktos pisze w "spontanie" ze idzie polatac to nie musze weryfikowac kto na czym jezdzi i domyslac sie jak to latanie bedzie wygladac. Interesuje mnie latanie po miescie, bez czopkow i maxi skuterow to tak sobie ustawiam filtry i juz. Zreszta nie wkleilem tego dla siebie tylko dla was. W moim stylu i tak nikt z tego forum nie lata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...