Jump to content

Naprawa Suzuki

golona93
 Share

Recommended Posts

witam chciale sie dowiedziec gdzie najtaniej i najporzadniej naprawic motocykl a mianowicie chodzi mi o naprawe dwojki w suzuki gsx600f wie ktos jakie mniej wiecej moga byc koszta . ?? do tego chcial bym synchronizacje gaznikow i ustawienie zaworow

Na stronie głównej masz baner warsztatu i odwiedź dział warszaty :smile:

Cenne informacje :biggrin:

To pytanie raczej do osób, które taki problem miały i takie operacje wykonywały.

Może ktoś czai temat ??

niby wyglada jak nowa tylko ile robocizna takiej skrzyni??

ja mam rocznik 89 skrzynia jest z 96

w zeszlym roku sie pytalem o koszta wymiany to zawolali 800zl za samo wyjecie silnika i rozlozenie:P Do tego dochodzi przelozenie skrzyni, regulacja gaznikow no i jak juz silnik wyjety to plyn chlodniczy i olej wypadaloby wymienic:P Mysle ze jakbys dobrze poszukal to do 1000zl bys sie jakos tam zmiescil :P

działkowy emeryt

plyn chlodniczy wypadaloby wymienic

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ... w GSX600F ??? płyn chłodniczy...??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ... chętnie przyjadę i zobaczę jak to się robi w GieeSiXeFie ... :decayed:

w gsxfie nie ma plynu chlodniczego to olejak skrzynie juz kupilem olej i filtry tez regulacja zaworow i synchro bedzie robione . znajomy ktory sie zna na tym powiedzial ze zrobi mi to za darmo u mnie wiec jest git :riding:

Edited by golona93 (see edit history)

super układ

tylko zawieź do kogoś skrzynie by ocenił jej stan, bo jak włożysz i będzie to samo to od nowa rozkładanie :/