Jump to content

Diablo

Diablo
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem Damian mam 19 lat. Mieszkam w Łasku. Motocyklami interesuje się od dziecka. W wieku 15 lat miałem simsonka potem jak zdałem prawko w wieku 18 lat kupiłem Mz Etz 251. Pojeździłem rok i kupiłem Suzuki Gs 500 długo nim nie pojeździłem bo od maja go mam a przed wczoraj miałem wypadek w łasku. Inny motocyklista chcąc wyprzedzić mnie na zakręcie wpadł w ślizg i wpadł razem z motorem we mnie ;p a teraz leżę w szpitalu w Pabianicach obok Siwutka z tego tez forum które mi polecił. Czekam aż wyzdrowieje i dostanę odszkodowanie i kupuje inne moto :biggrin: To tyle odemnie lewa w górę :smile:

Edited by Diablo (see edit history)

Cześć! Przede wszystkim to zdrowiej szybko i pozdrów kolegę z łóżka obok ;-) Szkoda, że to nasze hobby jest tak strasznie inwazyjne jak już coś niedobrego się zadzieje. Ja też już leżałam, ale nic właściwie mi się nie stało . Jedynym problemem było podniesienie motocykla, bo nie daję rady go szarpnąć sama z pozycji leżącej ;-) Trzymaj się,pa!

Siema ! Najwazniejsze ze jest motywacja na nowa maszyne :biggrin: Odszkodowanie wyciagal i ogien do przodu :biggrin: Zdrowia plamance ! :biggrin:

Cześć Damian, zdrowiej jak najszybciej ! Pozdrawiam !

Teraz to Pozdrawiam a jak chcialem cie poznac z kolega tos swieczki w moto popalila i slepcem jezdzic niebedziesz hehe. WSTYDZIOCH !

Siema ! Najwazniejsze ze jest motywacja na nowa maszyne :biggrin: Odszkodowanie wyciagal i ogien do przodu :biggrin: Zdrowia plamance ! :biggrin:

Jak zawsze mnie nie zawiodl, rzeczowe powitanie hahaha.