Skocz do zawartości

Pożegnanie Lata Pod Uniejowem.


Seler

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Za 40 zeta, w cenie zlotu, jeden obiad i dwa browary.

Z przecieków wiem, że sticker został zastąpiony blachą zlotową.

Blisko, tanio, byleby pogoda dopisała.

 

Jeżeli macie pytania to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy zapewniają:

Ognisko (piątek), Grill (sobota), Koncert zespołu Superjednostka (sobota), Jazda konna (codziennie od 14:00 - 18:00), Przejazdy zaprzęgiem (sobota i niedziela od 14:00), Pole namiotowe, Park maszyn, Bar/Karczma (od świtu do świtu), Łowisko (bezpłatne), Dzikie zwierzęta, Wyżywienie: śniadania 12zł/os; obiad 20zł/os, Alkohol (każdy :smile:), Piwo but. 4zł, Piwo lane 5 zł, Karaoke, Kuchnia polowa (sobota).

 

 

GPS:

Szerokość / Lat.: 51°59'25,054''N Długość / Long.: 18°49'23,7299''E

Szerokość / Lat.:51.99082 Długość / Long.:18.82254

https://maps.google.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygy, ty to może być tak wpadł do Sielpi 28-30.09 na zakończenie sezonu Fazera i Thundercata jak już fazerem latasz ;)

więcej info na koleżeńskim forum.

 

podobnie Koper, i pewnie jeszcze kilka osób ;)

 

ps. żeby nie było, z sentymentu do Yamahy jeżdżę na te zloty, a co ważniejsze - zacna ekipa z fazerowiczów i kotów ;)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygy, ty to może być tak wpadł do Sielpi 28-30.09 na zakończenie sezonu Fazera i Thundercata jak już fazerem latasz ;)

więcej info na koleżeńskim forum.

 

podobnie Koper, i pewnie jeszcze kilka osób ;)

 

ps. żeby nie było, z sentymentu do Yamahy jeżdżę na te zloty, a co ważniejsze - zacna ekipa z fazerowiczów i kotów ;)

 

26 wstawiam moto do serwisu na kilka poważnych napraw i boję się że niestety nie zdołam się wyrobić z naprawą, ale w przyszłym sezonie jak najbardziej,

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez bylem o 12 szkoda, ze na sam koniec imprezy Gospodarze leczyli kaca, ze wczoraj nie pojechalem a trzeba bylo nawet wieczorem jechac. Nastepnym razem bede tak aby z Wami cos wypic :smile: Super miejsce!

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4632696585599.2189220.1538444085&type=3&l=edb29bf687

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla odważnych, co się nie przestraszyli pogody i przyjechali. W szczycie w sobotę ok 16-17 było ok 30 maszyn i 50 ludzików. Byli i tacy, co zostali na noc pod namiotem - szacun - temp w nocy sięgnęła 5*C. Wieczorny sobotni koncert był zajefajny (no chyba że wypiłem tak dużo, że podobałoby mi się wszystko). Miejscówka fajna z dużym potencjałem, może w przyszłym roku coś większego się zorganizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak bedzie cieplo to i pod namiotem czlowiek sie przespi. Jak bedziecie cos szykowac to krzycz wczesniej. Zbiore ekipe i bedziemy :smile:)

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...