Jump to content

Pożegnanie Lata Pod Uniejowem.

Seler
 Share

Recommended Posts

Dołączona grafika

Za 40 zeta, w cenie zlotu, jeden obiad i dwa browary.

Z przecieków wiem, że sticker został zastąpiony blachą zlotową.

Blisko, tanio, byleby pogoda dopisała.

Jeżeli macie pytania to śmiało.

Widziałem, tyle że już za późno, (w grupie częściej się w lusterka patrzy, tym bardziej w środku) właśnie jechaliśmy szczegóły zlotu dogrywać. Odhaczysz się ?

Organizatorzy zapewniają:

Ognisko (piątek), Grill (sobota), Koncert zespołu Superjednostka (sobota), Jazda konna (codziennie od 14:00 - 18:00), Przejazdy zaprzęgiem (sobota i niedziela od 14:00), Pole namiotowe, Park maszyn, Bar/Karczma (od świtu do świtu), Łowisko (bezpłatne), Dzikie zwierzęta, Wyżywienie: śniadania 12zł/os; obiad 20zł/os, Alkohol (każdy :smile:), Piwo but. 4zł, Piwo lane 5 zł, Karaoke, Kuchnia polowa (sobota).

GPS:

Szerokość / Lat.: 51°59'25,054''N Długość / Long.: 18°49'23,7299''E

Szerokość / Lat.:51.99082 Długość / Long.:18.82254

https://maps.google.pl/

Na cały zlot nie mam osprzętu, ale jakby się jakaś grupka w sobotę chciała wybrać pozwiedzać to ja chętnie :smile:

Na sobotę to i ja się piszę:smile:

Zygy, ty to może być tak wpadł do Sielpi 28-30.09 na zakończenie sezonu Fazera i Thundercata jak już fazerem latasz ;)

więcej info na koleżeńskim forum.

podobnie Koper, i pewnie jeszcze kilka osób ;)

ps. żeby nie było, z sentymentu do Yamahy jeżdżę na te zloty, a co ważniejsze - zacna ekipa z fazerowiczów i kotów ;)

Edited by jaquzie (see edit history)

Zygy, ty to może być tak wpadł do Sielpi 28-30.09 na zakończenie sezonu Fazera i Thundercata jak już fazerem latasz ;)

więcej info na koleżeńskim forum.

podobnie Koper, i pewnie jeszcze kilka osób ;)

ps. żeby nie było, z sentymentu do Yamahy jeżdżę na te zloty, a co ważniejsze - zacna ekipa z fazerowiczów i kotów ;)

26 wstawiam moto do serwisu na kilka poważnych napraw i boję się że niestety nie zdołam się wyrobić z naprawą, ale w przyszłym sezonie jak najbardziej,

No tez bylem o 12 szkoda, ze na sam koniec imprezy Gospodarze leczyli kaca, ze wczoraj nie pojechalem a trzeba bylo nawet wieczorem jechac. Nastepnym razem bede tak aby z Wami cos wypic :smile: Super miejsce!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4632696585599.2189220.1538444085&type=3&l=edb29bf687

Dzięki dla odważnych, co się nie przestraszyli pogody i przyjechali. W szczycie w sobotę ok 16-17 było ok 30 maszyn i 50 ludzików. Byli i tacy, co zostali na noc pod namiotem - szacun - temp w nocy sięgnęła 5*C. Wieczorny sobotni koncert był zajefajny (no chyba że wypiłem tak dużo, że podobałoby mi się wszystko). Miejscówka fajna z dużym potencjałem, może w przyszłym roku coś większego się zorganizuje.

Najlepiej jak bedzie cieplo to i pod namiotem czlowiek sie przespi. Jak bedziecie cos szykowac to krzycz wczesniej. Zbiore ekipe i bedziemy :smile:)