Skocz do zawartości

Wyważanie koła


Nameless

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, znacie jakiś zakład oponiarski, który mógłby dobrze wyważyć koło w motocyklu? Przytuliłem się ostatnio do tira i mam wrażenie, że mi koło przednie straciło lekko wyważenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź. Brać, wybierać, ryzykować i niczego nie żałować ;)EDITNie chce się wierzyć, ale zjeździłem chyba z 7-8 punktów i w żadnym mi nie wyważyli koła. Albo nie mają przystawki, albo nie mają maszyny i sami wożą koła gdzieśtam, albo zamknięte w sobotę, albo i tu uwaga.. owszem mogą wyważyć, ale trzeba im odkręcić koło, bo oni nie biorą odpowiedzialności za odkręcenie 2 śrub. Paranoja jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracam do tematu... nie wiecie czy w Rut Mar naprawią mi przebitą oponę? Wsiadając przed chwilą zauważyłem, że powietrze uciekło, okazało się, że małego gwoździa mam... :/

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci od razu Rut Mar czy inny serwis motocyklowy? Dołączona grafika Idziesz do wulkanizacji z takim problemem Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły wulkanizator może mieć problem z zdięciem, założeniem i przede wszystkim wyważeniem koła motocyklowego. madPaweł w Aleksandrowie Ci to zrobi. Tylna czy przednia opona? Masz w moto centralkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna i niestety nie mam, napompuję chyba jutro koło i polecę do Rut Mar tylko nie jestem pewien czy oni też naprawiają... jeśli nie to wezmę oponkę i polecę do wulkanizatoraByłem u Wojtery, zrobili, nie grymasili jak inni i chyba jest spoko... chyba bo jadąc dzisiaj troche dziwnie sie czułem ale może jestem przewrażliwiony, w sobote sprawdzę :smile: Dzięki Byku za namiar

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po pierwsze odradzam i raczej prawie kazdy odradza (nawet w serwisach opon) wulkanizacje opon motocyklowych! nie przywroci to pierwotnych wlasciwosci opony, poza tym to nie auto- drugiej nie masz;/ lepiej poszukac uzywanej oponki i nie wyjdzie to wiele drozej niz wulkanizacja. co do wymiany i wywazenia to polecam koło-serwic na przybyszewskiego/puszkina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stunt-ex u MadPawła, ale to w Alexandrowie. Nie znam lepszego statycznego wyważyciela ;)Moto po wyważeniu Pawła jeździ prosto jak strzała ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś byłem w zakładzie u pana Wojtery na Glinianej. Yamaha dostała nowe kapcie przód-tył. Rano trzeba zadzwonić i upewnić się czy jest w danym dniu człowiek, który wie jak to się robi z motocyklami. Usługa arcyexpresowa, solidnie wykonana. Widać, że wiedzą o co chodzi. Gdzie odkręcić, gdzie przytrzymać i kiedy asekurować moto bo może zaliczyć glebę. Szacuneczek, bo rzadko spotykam tak funkcjonujących serwisantów. Wentyle dostałem w gratisie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych zakładów który wyważa koła dynamicznie ( a nie jak powszechnie to robią serwisy motocyklowe statycznie) ze względu na posiadanie odpowiedniej przystawki do maszyny to wulkanizacja róg Pojezierskiej / Włóknierzy. Wjazd od Glinianej.O zasadności wyważania koł statycznie czy dynamicznie to chyba temat do innego działu.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...