Jump to content

Castrol Power Racing 2T

Frager
 Share

Recommended Posts

Panowie wiecie może gdzie można to dostać w Łodzi ? Pierwszy raz kupiłem w Profi? Róg Włókniarzy - Św. Teresy tylko , że kosztował 56 zł. : / co wg mnie jest lekkim przegięciem , teraz kupiłem na Allegro 30zł. + przesyłka 15 troche lepiej ale i tak fajnie gdyby się udało coś znaleźć u nas w Łodzi w przystępnej cenie. Jak ktoś to gdzieś widział i wie w jakiej cenie to byłbym wdzięczny gdyby napisał.

Pozdrawiam

Najprawdopodobniej kupisz w sklepie Korando,Przedzalniana/Przybyszewskiego,ja tam kupowalem Castrol,cena cos kolo 40zl za litr

• 2 weeks later...

W razie czego - odpowiednik z rodziny Shella (Shell Advance Ultra 2T) mozna dostac tez kolo 40 pln (czy nawet mniej) w Wozimex'ie - na Brukowej 16.

• 3 weeks later...

Na żeligowskiego w motopublice był kiedyś za 47, na rzgowskiej w takim sklepiku ze skuterkami za 43zł chyba. Może jeszcze koło della od rokicińskiej jest sklep Castrol i by tam było

• 2 months later...

Cechy

• W pełni syntetyczny olej do 2-suwowych silników motocyklowych
  • Zawiera szybko spalającą się formułę o wysokich parametrach ochronnych
  • Zapewnia lepsze przyspieszanie
  • Wyjątkowa ochrona przed zatarciem
  • Doskonała czystość silnika
  • Odpowiedni zarówno do wtrysku oleju jak i przygotowania mieszanki w stosunku 1:50

Castrol Power 1 Racing 2T - poprawia przyspieszenie, zapewnia najlepsze osiągi podczas ekstremalnej jazdy

Castrol Power 1 Racing jest zaawansowanym, w pełni syntetycznym olejem dla silników 2 suwowych, stosowanym w nowoczesnych, wysoko obrotowych silnikach.

Jego szybko spalająca się formuła o wysokich parametrach ochronnych pozwala osiągnąć maksymalną moc nawet w pełni stuningowanym silnikom.