Skocz do zawartości

Frager


Frager

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam przyjemność zapoznać się z wami i napisać kilka słów o sobie ; )

A więc na imię mam Karol :biggrin: i obecnie 17 lat :biggrin: Swoją przygodę z jednośladami rozpoczołem w 2008 roku od skutera ; ) później brat zakupił sobie chińskiego crossa , diabolini ; D i tak po kilku wypadach na jego maszynce zrodziło się coś we mnie , że mnei ciągneło tylko w off-road ; D A więc trzeba było zacząć się zastanawiać nad czymś poważnym... i tak 4 lata od zakupu skutera ( który nadal mam ) i 2 lata od zakupu crossa brata ( który też nadal jest w garażu ) nadszedł czas na zakup... SUZUKI RM 250! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Większość mi polecała jakieś lekkie , zwinne enduro coś w stylu KTM EXC 125 ewentualnie zwykłą setke ale ja zaparcie szedłem w swoje i postawiłem na tym :biggrin: Udało się kupić Suzuki RM 250 z 2003 roku :smile: Jak narazie maszynke posiadam od 2 miesięcy i powoli zaczynam ją ogarniać :biggrin: choć te około 50 koni robi swoje... czasami w niespodziewanym momencie po lekko odkreconym gazie staje na gume sama ; D Ale jakoś daje rade ; D

Ok , to by było chyba na tyle , w najbliższym czasie postaram się stworzyć swój wątek w kategorii " nasze motocykle " wiem , że stanowie dużą mniejszość na tym forum z racij mojego obecnego pojazdu jakim sięporuszam ale w końcu to też jest jednoślad , skuter nadal mam , i pochodze i mieszkam w Łodzi także postanowiłem się zarejestrować na forum! czemu nie? ; )

 

 

P.S

Orientuje się ktoś może gdzie można dotać olej Castrol Racing 2T ?

Pierwszy raz kupowałem go w Profi ? Dobrze mówie ? Ten sklep przy Włókniarzy - Św. Teresy ale w cenie 56zł. : / co wydaje mi się lekką przesadą : / ( na alegro są po 30zł. )

 

 

P.S

Jeżeli ktoś też śmiga enduro , albo w terenie to niech da znać może udało by się razem jakoś pośmigać , albo pogadać na ten temat , czy też wymienić fajnymi miejscówkami do latania off-road.

 

Pozdrawiam! ; )

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

P.S. O olej pytaj w innym dziale.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, tam gdzie teraz pracuje na Żuławach i Gdańsku jest pełno off-roadów, i dobrze chłopaki wymiatają fajnie popatrzeć, choć wole supersport to to tez jest ciekawe, Powodzenia

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...