Skocz do zawartości

Wkupny Mecz W Świętokrzyskim – 22.09.2012 (Sobota)


Marchef_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

 

Znamy się mało, więc ja może kilka słów o sobie. Urodziłem się w Łodzi, w maju, ... dokładniej w połowie maja. W pierwszej połowie maja , ... a konkretnie 4.maja. To może tyle o sobie na początek :smile:

 

Jako, żem świeżak na FŁM,więc coby poznać Was troche lepiej chciałem zaproponować wspólny wypad integracyjny, połączony z kopaniem piłki. Propozycja przedstawia się następująco :

  • Spotykamy się w sobotę 22.09.2012, w Łodzi, gdzieś przy wylotówce na Częstochowę około godziny 9:00.
  • Jedziemy do Końskich (woj.świętorzyskie) – rodzinnego miasteczka mojej żony – oddalonej od Łodzi o 105km (a od Kielc o 45km).
  • O godzinie 12:00 rozpoczynamy mecz piłkarski na miejscowym obiekcie orlikowym. Potrzebujemy zatem nie tylko osób chętnych do gry – conajmniej 10 – ale również wszelkich kibiców, gapiów czy zwyczajowych szyderców. Wszyscy są mile widziani :smile:
  • Po meczu – około godziny 14:00-14:30 udajemy się na obiadowy grill do „Motyla” – zaprzyjaźnionej placówki kulturalno-kulinarnej. Koszt całego obiadu wyniesie nie więcej niż 30zł na osobę.
  • Po obiedzie możliwe są dwa alternatywne zakończenia :
5a) wspólny powrót do Łodzi w godzinach popołudniowo-wieczornych

5b) przedłużenie pobytu do niedzieli nad pobliskim (10km) zalewem w ośrodku wypoczynkowym w Sielpii. Dostępne są tam pensjonaty, domki czy zwykłe pola kempingowe. Tą opcję realizujemy już jednak na własny indywidualny gust i koszt.

 

Piszcie więc czy jesteście chętni na proponowany wypad, jeśli tak to czy w meczu piłkarskim uczestniczyć będziecie aktywnie czy tylko biernie (musimy uzbierać choćby minimalną ilość aktywnych graczy) oraz czy zainteresowani jesteście bardziej opcją 5a) czy tez bardziej podoba Wam się opcja 5b).

 

Czekam na Wasze odpowiedzi.Pozdrawiam - Marchef.

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest czas na zastanowienie się, nie licz na zachwyt i wdzięczność użytkowników, ponieważ tu są motocykliści, a nie piłkarze. Sam lubię grać, ale po prostu jak mam jechać specjalnie do Spały na mecz i grill, to odpadam ze względów ekonomicznych.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ostro grasz :smile:

podejrzewam Cie o zawodowstwo a tutaj raczej amatorka w tą piłkę. Niemniej jednak wkupnego piwka bym się napił ;)http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif albo przynajmniej polatał na moto first.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...