Skocz do zawartości

Naprawa Baku


Dirdi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

 

Chciałem spytać, czy nie będzie problemu z doprowadzeniem baku do bardzo dobrego stanu, chciałbym, żeby wyglądał jak oryginalny.

Bak jest wgnieciony z lewej strony no i niestety cały porysowany (akurat rys nie widać na zdjęciu), co polecacie?

 

Oto zdjęcie motocykla (Na czachę nie zwracać uwagi :P)

 

http://imageshack.us.../442/lewat.jpg/

 

Pozdrawiam :smile:

Edytowane przez Dirdi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to trudny zabieg do wykonania. Jak dobrze pamiętam @Tomi drążył ten temat, więc pomoże.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zobacz to

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można młotkiem wstecznym trochę wyciągnąć. Czasem wkładają łom do środka i wypychaja wgniecenie. Słyszałem też o metodzie że sprezonym powietrzem, ale tu też są przeciwskazania... Najtaniej wychodzi kupić drugi bak w tym samym malowaniu, a ten sprzedać. W zakładzie Ci zawolaja za to przynajmniej 300-500 zł z malowaniem.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężone powietrze rozpycha cały bak, nie tylko wgniecenie, w tym przypadku nic by to nie dało... Tego na kleju nie wyciągniesz, można by magnesami spróbować, ale to też loteria... Wgniecenia wyciągane bez malowania, są sporo delikatniejsze, a tutaj masz załamaną blachę na krawędziach, co utrudnia zabawę... Na twoim miejscu, kupił bym drugi bak i dał do lakierowania... Zastanawianie się czy będzie taniej czy nie, nie mają tutaj sensu... Pamiętaj: Tanio nie znaczy dobrze, dobrze nie znaczy szybko, szybko nie znaczy dobrze i tanio :P

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...